Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Szerintem úgyanúgy kell lennie pótizzónak.

Most komolyan Gellérttől függetlenül....

Miért ilyenkor kell bevásárolni, ezek miért nincsenek benne a kocsikban mindenhol ?

van itthon vagy 10 eü dobozom, de mind lejárt. van izzókészlet is csak hiányosak illetve nagyon régiek (wartburg vagy skoda <_< mellényem van azt találtam a kabrioban tegnap :huh: Xenonizzónk az tényleg nincs :D

Link to comment
Megosztás:

Miért ilyenkor kell bevásárolni, ezek miért nincsenek benne a kocsikban mindenhol ?

Tudod ez nem az én autóm. S bár tudom mivel most nálam van nekem kell ellenőrizni de a Bociban 3 is van, mivel a gazdája meg azt mondta minden a dobozban van így elhittem nem néztem át. De nem voltál ott tegnap nem tudod mi volt. Olyan autókat engedtek el, azaz meg sem állították őket akinek nem is világított az egyik lámpája pl meg hasonlók. Ez az egész csak a ba.zogatásról szól. Miért nem mehetnék én a barátaimmal a Váci utcára egy benzinkútra beszélgetni bármikor este anélkül hogy a rendőr ne találjon meg valamivel? Mind1 hadjuk is a témát mer reggel is úgy keltem fel hogy tiszta ideg voltam a köc.ög patkány miatt. Igazi para.zt volt. Mikor megmutattam az izzokészletet azt mondta ez másé és hogy, mondtam neki ezt nem tudja bebizonyítani. Erre közölte már elkezdte kitölteni a papírt. Namost a papirra annyit írt addigra hogy Budapest. Ennyit erről.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.