Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Na voltam megnézni a lámpát szerintem teljesen jó,nincs ezzel semmi baj, be kell állítani és ennyi, és az már csak hab a tortán ha kap egy xenon készletet! Nem tudom mit nem lehet látni ettől! <_< Szóval marad eg1-2 hétig biztosan :D

énsem tudom mi bajuk vele... nekem volt mind a kettő fajta és teljesen jó...

én már mondtam hogy szerintem az ő szemük túl öreg hozzá... :huh:

Link to comment
Megosztás:

Na voltam megnézni a lámpát szerintem teljesen jó,nincs ezzel semmi baj, be kell állítani és ennyi, és az már csak hab a tortán ha kap egy xenon készletet! Nem tudom mit nem lehet látni ettől! <_< Szóval marad 1-2 hétig biztosan :huh:

Menjél vele teljesen sötétben autópályán :D

A xenon meg kivakítja a szembejövő szemét,mert zarul szórja a fényt...Lantinak a sima izzója van,és az is kiégeti a szemem......

Link to comment
Megosztás:

Szonik, azért nem jössz mert kértem az 5doboz sört?? :huh: <_< inkább ne hozd csak gyere, jah, ne is sö9r legyen hanem kötelező kijönnöd legalább 2 hetente pénteken a turbós gsi-vel dumcsizni! na? Egyébként már beszerveztem egy T gsi-t, most progiztassa ha nem most pénteken de a következőnél már jön, Juhász Peti a neve ő ismer mindegyikőtöket, gondolom ti is! ( 4 órát beszékgettünk a c20xe-ről és a c20let-ről :D ennyit nőről is sok :D

Persze,hogy ismerjük.Bicskei srác már volt nálam egy jó párszor.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.