Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Xray hallottad tegnap mikor elindultunk hogy dadogott a kocsim? Néha csinálja, és nem birok rájönni miért, utána meg megjavul, na de ma kiderítem, még felhívom Calumbót is ha kell :D

Nem a kipörgés gátlód szórakozik?

Nekem az csinálta eleinte amíg rá nem jöttem hogy mi a baja...

Első lépésben nézd meg a visszajelző lámpáját hogy műkszik-e... Nyomkodd a gombját ha felvillan és elalszik akkor elvileg műkszik. Ha nem akkor cseréld ki és látni fogod hogy amikor megjavul akkor felvillan az ETC lámpa hogy kikapcsolt. Az én kocsimban sem működik és ugyanez a jelenség. Beindítod a kocsit az ETC lámpa elalszik, tehát elvileg működik... Elindulsz és dadog a kocsi, rángat miegymás... Utánna kigyullad az ETC lámpa, kikapcsolt és olyankor már nem rángat. <_<

Azóta úgy indulok el vele mindíg hogy előtte a gombbal manuálisan kikapcsolom... Így nem fog rángatni... :huh:

Link to comment
Megosztás:

Max 1000ft és nem lesz húgysárga :D :lol: :huh: :D :D

nem mondod hogy van bele égőkészlet? Én kérdeztem egy csomó embert és senki nem tudott nekem válaszolni... Próbálkoztunk haverral a LEDesítésével, csak azzal az volt a baj hogy túl meleg volt a lámpában és a LEDek kábelei elolvadtak és zárlatos lett... <_<

Link to comment
Megosztás:

Nem a kipörgés gátlód szórakozik?

Nekem az csinálta eleinte amíg rá nem jöttem hogy mi a baja...

Első lépésben nézd meg a visszajelző lámpáját hogy műkszik-e... Nyomkodd a gombját ha felvillan és elalszik akkor elvileg műkszik. Ha nem akkor cseréld ki és látni fogod hogy amikor megjavul akkor felvillan az ETC lámpa hogy kikapcsolt. Az én kocsimban sem működik és ugyanez a jelenség. Beindítod a kocsit az ETC lámpa elalszik, tehát elvileg működik... Elindulsz és dadog a kocsi, rángat miegymás... Utánna kigyullad az ETC lámpa, kikapcsolt és olyankor már nem rángat. <_<

Azóta úgy indulok el vele mindíg hogy előtte a gombbal manuálisan kikapcsolom... Így nem fog rángatni... :huh:

:D

Nem az a baja! Ma lenulláztam a computert és azóta jó, majd kiderül hogy előjön e

Link to comment
Megosztás:

Francba... Pedig azt hittem hogy most húdemilyennagyon okos leszek. <_< :huh:

Nagyon rendi vagy, de ezek túlságosan alapdolgok, hogy ezt megegyem :D

Egy dolog még volt a nullázáson kívül, hogy a veztengely jeladónál a ks fedél alatt van egy luk amin a kifolyt olajnak kell visszafolyni, az elvolt dugulva és színültig volt olajjal, ez még lehetett gond de nem valószínű hogy ez befolyásolta hiszen a főtengely jeladó is olajba locsog még is müxik.

Link to comment
Megosztás:

Szonik, azért nem jössz mert kértem az 5doboz sört?? :huh: <_< inkább ne hozd csak gyere, jah, ne is sö9r legyen hanem kötelező kijönnöd legalább 2 hetente pénteken a turbós gsi-vel dumcsizni! na? Egyébként már beszerveztem egy T gsi-t, most progiztassa ha nem most pénteken de a következőnél már jön, Juhász Peti a neve ő ismer mindegyikőtöket, gondolom ti is! ( 4 órát beszékgettünk a c20xe-ről és a c20let-ről :D ennyit nőről is sok :D

Link to comment
Megosztás:

Szonik, azért nem jössz mert kértem az 5doboz sört?? :D :huh: inkább ne hozd csak gyere, jah, ne is sö9r legyen hanem kötelező kijönnöd legalább 2 hetente pénteken a turbós gsi-vel dumcsizni! na? Egyébként már beszerveztem egy T gsi-t, most progiztassa ha nem most pénteken de a következőnél már jön, Juhász Peti a neve ő ismer mindegyikőtöket, gondolom ti is! ( 4 órát beszékgettünk a c20xe-ről és a c20let-ről :D ennyit nőről is sok :lol:

Ja.. azért az jól esett hogy ő turbós gsi-hez van szokva és azt mondta hogy valami embertelenül megy a gépem, még nem nagyon találkozott ilyennel <_<

Lehet vállalkozni fogok mint V Sanya, X összeg és 15 alja lesz a GSI :D ja és 2 nap alatt!

Link to comment
Megosztás:

nem mondod hogy van bele égőkészlet? Én kérdeztem egy csomó embert és senki nem tudott nekem válaszolni... Próbálkoztunk haverral a LEDesítésével, csak azzal az volt a baj hogy túl meleg volt a lámpában és a LEDek kábelei elolvadtak és zárlatos lett... <_<

Sima egyszerű rizsszem izzó van benne...A homasitába meg lehet kapni olyan foglalatos ledet :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.