Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

AZ éjjel feltörték a donor GSI-met benne volt a blokk, generátor, szervópumpa, 2 veztengely, meg néhány más kacat, el is vitték mindet, igaz szerintem nemtudták hogy kamerázva van a telep, majd kiderül lett e felvétel, remélem igen!

Öhhh.. Egy telepen?? Mivan itt bazzeg, mindent visznek?????????????? <_< :huh: :D

Link to comment
Megosztás:

AZ éjjel feltörték a donor GSI-met benne volt a blokk, generátor, szervópumpa, 2 veztengely, meg néhány más kacat, el is vitték mindet, igaz szerintem nemtudták hogy kamerázva van a telep, majd kiderül lett e felvétel, remélem igen!

Csabi rossz hírem van! Semmit nem érsz egy felvétellel csak akkor ha felismered az ember és addig vered amig vissza nem adja a cuccot.

Multhéten néztük kollégám laptopján a régi munkahelyének a kamerafelvételeit, ott a laptopot annak ellenére vitték el, hogy ki kellett szedniük egy "lopásgátló" konzolból és látszik a fejük a 2 perces videón....szerinted meglettek? Sőt, ha jól tudom csak magánterületet figyelhetsz meg kamerával, ha a kamera közterületet is figyel akkor ki kell táblázni!

Amitól félek, hogy éjjel volt, semmi nem fog látszani a képen, max annyi, hogy valakik mozognak <_< :huh: :D

Bár ez nem ilyen jövök-megyek-benézek-lopok tipusú dolognak tűnik, lehet, hogy olyan csinálta aki gyakran jár arra és feltünt neki a kocsi.

Link to comment
Megosztás:

Bazzz...nem hiszem el...már tényleg visszajön az lassan, hogy kiszedik az embert az autójából...

Jaaa <_<

Igazából az idegesít a legjobban, hogy Szoniknak adtam a blokkot, de legalbb eljött volna már érte mivel 1 hete nekiadtam, vagy elvittem volna én, eddig bent volt a műhelyben a cucc, kivittem a kocsiba, mert mondom ha jön érte akkor nem kell dunakeszire kimenni a műhelykulcsért vagy a fótra a bátyámhoz a kulcsért, csak lemegyünk odaadom és annyi, nem is érem egy blokk nem könnyű, mi a ######t kezdenek vele, gondolom a vastelepen már leis adták!

Remélem meglesz, végül is nem egy nagy érték összesen amit elvittek, csak a blokk miatt jó lenne ha meglenne!

Link to comment
Megosztás:

Csabi rossz hírem van! Semmit nem érsz egy felvétellel csak akkor ha felismered az ember és addig vered amig vissza nem adja a cuccot.

Multhéten néztük kollégám laptopján a régi munkahelyének a kamerafelvételeit, ott a laptopot annak ellenére vitték el, hogy ki kellett szedniük egy "lopásgátló" konzolból és látszik a fejük a 2 perces videón....szerinted meglettek? Sőt, ha jól tudom csak magánterületet figyelhetsz meg kamerával, ha a kamera közterületet is figyel akkor ki kell táblázni!

Amitól félek, hogy éjjel volt, semmi nem fog látszani a képen, max annyi, hogy valakik mozognak <_< :huh: :D

Bár ez nem ilyen jövök-megyek-benézek-lopok tipusú dolognak tűnik, lehet, hogy olyan csinálta aki gyakran jár arra és feltünt neki a kocsi.

Attól tartok igazad lesz, a telep tulajdonosa fér hozzá a felvételekhez, az meg most nyaral, hétvégén jön haza, majd kiderül lesz e szerencsém!

Link to comment
Megosztás:

Sok Boldog Szülinapot kívánunk a drágádnak Xray, bár én személyese teszem ezt meg ma 28.png

Én is szintén sok boldogságot kívánok neki <_<

Csabi, legközelebb mérgeskígyót tegyél a cuccok mellé a kocsiba :huh:

a kamera közterületet is figyel akkor ki kell táblázni!

Ha magánterületet, akkor is. Közterületre engedély is kell.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.