Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Dzsere drága tezsvírem efírsz még itt a enyimbeee

Elképzelem Gelkot és Albertet egy pálinkával teli üstben, ahogy vigyorognak, mint a jóllakott ovisok... <_< :huh:

Jah...csak a trabinak a végsebessége volt ötven a pályán, ma meg a városban 100-al mennek, és nem elhanyagolható, hogy 20 évvel ezelőtt le tudtál menni úgy az m7-en a Balcsira, hogy 5 autónál többel nem futottál össze... :lol:

És mire leértél, kétfelé álltak a lengéscsillapítók, háromfelé a laprugók :D (dumdumdumdum... jó kis betonlapok :D )

Link to comment
Megosztás:

Oksa menjünk :D

Tudom tudom, teljesen tisztában is vagyok a dologgal de az autóm 600ba került 1.5 millió van nagyon alsóhangon alkatrészekben,kiegészítőkben, mégsem 2,1 millióért árulom :D

az átlag 600-hoz képest 900-at csak megér a sok apróság... amúgy meg 160e van a motorban de ugye mondhatnék akármit is...hiszi a piszi :huh:

Biztos nem fizetik ki a 200e ft-os bőrt de nehogymár ugyanolyan árban menjen mint egy 30e ft-os kárpit...

Angel eye ma is 50e körül mozog, a gumik sem épp kopottak rajta...és a kasztni sem rohad az íveknél az alján az opeljelnél hátul stb.

A váltóhoz ha jól emlékszem kérdeztem Vktr-t és mintha 20-on ezer Ft rémlene ... de majd akkor utánajárok megint...

Kuplungnál bowdent is cseréltünk, de akkor majd zsírozunk is...

Értem én hogy mindenkinél előjönnek ezek a gondok csak nálam nem múlik el nap a nélkül hogy valami ne menne tönkre...és ezt így unom már <_<

Na akkor menjünk sorba.

A klima nem dob ennyit rajta,az új bőr belsőre meg szarik a vevő,hidd el nekem.Sajna...nem fogják megfizetni.

Az én astrámban is sokminden van,ami más ilyenben nincs,egy deka rozsda nincs rajta,de akkor sem fogja ezt soha senki kifizetni.Két dolgot néznek: hány éves és hány km van benne!Ennyi.A többire szarnak.Ez van.

Nem kétlem,hogy a komplett kuplung szett lett-e cserélve,de a bowdent nem szokták és az ad nyikorgó hangot a pedál felöli oldalon.Egy jól irányzott WD-40-es befújással orvosolható.

A váltó rudazathoz lehet kapni kb8EFt-ért felújító szettet és ha azt valaki kicseréli/összerakja normálisan,tökéletes váltó kulisszát kap.(saját tapasztalat)

Az akksi kimérhető,töltés szintén,az önindítót pedig csak szétkellene szedni,kitakarítani és újra bezsírozva összerakni.

Az a baj,hogy nem az autó a hibás,ezek a jelenségek mindannyiunknál megvannak,csak ki lettek javítva szép lassan.Nem elkeseredni kell és eladni,hanem kérdezni tőlünk,keresni a társaságunkat és hidd el lesz aki segít,mert ezek nem olyan egetrengető hibák és főleg nem nagy anyagi teherrel járnak.

Vehetsz G astrát,de olyan siralmas a piac,hogy bele unsz majd a keresésbe,ha pedig veszel egyet arra számíts,hogy nem ennyibe kerül a javítása,mint az F-nek.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.