Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Kérdezném hogy amikor te nőttél fel apád trabijában, akkor abban volt-e gyerekülés. Mer a miénkben nem, mégis szép és nagy és okos és szerény lettem. <_<

Első autónk valóban egy trabi volt. Ám akkor már 12 éves voltam. :huh:

Ettől még sajnos igaz az, hogy sokkal biztonságosabb a gyereknek a gyerekülés. Nem pedig a nyak vonalában húzódó biztonságiöv. :D

Igyál még egy pohárral és fogd rá a Gyuszira! :D

Link to comment
Megosztás:

Ettől még sajnos igaz az, hogy sokkal biztonságosabb a gyereknek a gyerekülés. Nem pedig a nyak vonalában húzódó biztonságiöv. <_<

Igen, hasonló körülmények között. Csak ezzel is az a baj mint a biztonsági gyűrűdőzónás kéttonnás s mercivel. Van biztonságérzet, küldöd neki mer semmi bajod nem lehet, aztán ugyanúgy meghalsz ha 170el felcsavarodsz egy fára mint egy zasztavával. A biztonság az relatív.

Link to comment
Megosztás:

Kérdezném hogy amikor te nőttél fel apád trabijában, akkor abban volt-e gyerekülés. Mer a miénkben nem, mégis szép és nagy és okos és szerény lettem. <_<

István a rendőrös dolgot meg azért kérdeztem mert csütörtökön (ok már péntek volt) is utánad gurult egy rendőr amikor jobbra fordultál a fehér útra.

Jah...csak a trabinak a végsebessége volt ötven a pályán, ma meg a városban 100-al mennek, és nem elhanyagolható, hogy 20 évvel ezelőtt le tudtál menni úgy az m7-en a Balcsira, hogy 5 autónál többel nem futottál össze... :huh:

Link to comment
Megosztás:

15 évvel ezelőtt egy takarítónő miután kitakarította egy nagy szálloda konyháját, úgy gondolta, hogy melegít egy kis vizet, és megfürdik benne...

Csak lecsukódott a teteje, és a néni puhára főtt... :D <_<

http://www.gasztroker.hu/minta/termekekkep...sztrokmg910.jpg

Ebből tanult. Amúgy 15 éve még senki sem mondta neki hogy nefürgyönle.

Időben szóltam dilibogyó : http://www.opelforum.hu/index.php?s=&s...st&p=416524 :huh: :D

Zicceeeer :lol:

Jah...csak a trabinak a végsebessége volt ötven a pályán, ma meg a városban 100-al mennek, és nem elhanyagolható, hogy 20 évvel ezelőtt le tudtál menni úgy az m7-en a Balcsira, hogy 5 autónál többel nem futottál össze... :D

Zamárdiig legalábbis. Érdemes elolvasni Ez főleg érdekes: "A Budaörsi úti Osztapenko-szobortól Zamárdiig érő sztrádán nyaranta óriási dugók alakultak ki. Emiatt 1972-ben júniustól szeptemberig vasárnap délutánonként kettő és tizenegy óra között egyirányúsították az autópályát Budapest irányába, míg a jobboldali pálya meg nem épült."

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.