Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Egyébként begyűjtöttem egy jó barátomat a társaságba, RENDŐR <_< és a felesége is, egész héten csináltuk a Calibráját, (1 hete vette, főtengely szimeringek cseréje, kuplung, vezérlés, stb...) elméletileg jönnek már most pénteken :huh: csak elküldi kajázni a kollégákat :D

Link to comment
Megosztás:

Erre egyre kevesebb esélyt látok.....Mindenhol ott vannak...hamarabb mint mi.Ami a vácin van az se egyszerű.Sikerült megölni a péntek estét.

Igazából mivel mindig csak ücsörgés lesz a vége, és csütörtök meg péntek már ugyan az...így nekem ez kb 8 év minden péntekje meg csütörtökje után kicsit uncsi is lett...

...az meg, hogy megölik a lehetőséget, már jó ideje sejthető volt...és még így is elhúzták rendesen... <_<

Link to comment
Megosztás:

Erre egyre kevesebb esélyt látok.....Mindenhol ott vannak...hamarabb mint mi.Ami a vácin van az se egyszerű.Sikerült megölni a péntek estét.A lurdyba szinte annyian vannak pénteken hogy alig lehet parkoló helyet találni.......

GYERTEK HOZZÁNK ITT ISMEREK MINDENKIT! MERT VIDÉKEN JÓ! <_< :huh: :D :D (nem kell lehurogni a kisebbet) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Erre egyre kevesebb esélyt látok.....Mindenhol ott vannak...hamarabb mint mi.Ami a vácin van az se egyszerű.Sikerült megölni a péntek estét.A lurdyba szinte annyian vannak pénteken hogy alig lehet parkoló helyet találni.......

Hát igen, nagyon ráálltak a Péntekre, én azt mondom átkel tenni másik napra, annyi pénze nincs a rendőrségnek hogy minden nap pénteki erővel nyomuljanak

Link to comment
Megosztás:

Ja a Váci úton kemény hogy keresztbe beállnak 2 rendőr busszal és a 2*3 sávot összeszűkitik 2*1 sávra, aztána sok fas.t end furiusz vas meg mehet is papirozgatni. Kemény de ez van sajna. Azé István ha nem baj akkor majd én is beülnék melléd, bár akkor ugye 2 hely kell álltalában. Persze csak ha nem baj.

Link to comment
Megosztás:

Hát igen, nagyon ráálltak a Péntekre, én azt mondom átkel tenni másik napra, annyi pénze nincs a rendőrségnek hogy minden nap pénteki erővel nyomuljanak

azé én tuti nem erre pazarolom a sombat estéimet. Hidegbe úgyse szokott semmi lenni, nyáron hétvégén meg azé van hova menni szerencsére. Amúgy itt azzal van a probléma hogy ilyenkor marad 1 járőr végezni a normális rendőri munkát, tehát lehet míg jól elvagyunk és a rendőrök is velünk addig otthonról elakasztják a másik verdát vagy betörnek.

Link to comment
Megosztás:

Hát igen, nagyon ráálltak a Péntekre, én azt mondom átkel tenni másik napra, annyi pénze nincs a rendőrségnek hogy minden nap pénteki erővel nyomuljanak

Nem hiszem hogy többen lennének pénteken...egyszerűen többen lettek mióta megszűnt a határőrség........ <_< A szombat is addig lesz pálya míg kevesen vannak...utána ugyan az lesz mint pénteken....... :huh:

Link to comment
Megosztás:

Majd beszedik tőlünk...autósoktól... :huh:

Ez is igaz! Jó bevételeik vannak péntekenként, 4 hete pénteken mentem egy ford focus st után meg egy M3-as után és lefotóztak, visszamentünk és nagy könyörgés után féyt kapott a film, bár itt csak az m3-as lett lefotózva mert az ment elől, mondta a csávó hogy a 8. tekercset rakja be és 3 órája vannak kint <_<

Még jóhogy jobban mentek azok a kocsik :D

Link to comment
Megosztás:

Ha már a mi a szabálytalan, miért büntet a zsaru, én jobban büntetném azt a hülye autóst, aki a 3-4 milliós autójával nyáron is téligumin autókázik, gyerekülés nélkül viszi a gyerekét... sorolhatnám. Ma ezt 1 autós produkálta a szemem láttára..

A másik a kereszteződésben áll, és beszélget a biciklissel... forgalom nem zavarta...csak ő a forgalmat...

Link to comment
Megosztás:

gyerekülés nélkül viszi a gyerekét...

Kérdezném hogy amikor te nőttél fel apád trabijában, akkor abban volt-e gyerekülés. Mer a miénkben nem, mégis szép és nagy és okos és szerény lettem. <_<

István a rendőrös dolgot meg azért kérdeztem mert csütörtökön (ok már péntek volt) is utánad gurult egy rendőr amikor jobbra fordultál a fehér útra.

Link to comment
Megosztás:

több pénzem áll benne még így is de ez természetesen el van könyvelve.

Igen ennyit kérek érte, de szerintem a Te autódban nincs klíma, sem fél éves bőr belső, elektr. tetőablak,a kasztnim 1 ponton rozsdál, a tanksapkánál.

A kuplungom kompletten lett cserélve, mindennel együtt. Sasch, LUK páros került be.

Váltóban volt cserélve egy műanyag pecek, úgy tűnik eddig bírta, legutóbb a szervízen lett állítva a rudazaton elvileg, mostanra megint olyan mint volt.

Az ülések nem nyikorogtak miután megkaptam őket, most kezdtek el az utóbbi hetekben nagyon üvölteni...

Az injektorok ki lettek tisztítva nem annyira régen, én az önindítóra tippelnék mert nagyon sokat kapott az utóbbi időben a probálgatások során... vagy kitudja talán akksi amit persze szintén cseréltem 1 éve kb...

Nyilván amúgy minden orvosolható lenne csak azt nem értem miért jön elő mindig valami bas*ás ezzel az autóval ?!

Gondolom gyűjtögetnem kellene és vagy G astra ( 1.4 16 V ) vagy Honda ( Accord,Civic ) , Coupe Astrát pedig sajna nem hiszem hogy akár 1.8 - 2.0 millió körül is ki tudnék fizetni.

Szánalmas hogy ennek a törlesztője is még 1 évig tart igaz magánhitel...

Suzukit valószínű sosem vennék <_<

Na akkor menjünk sorba.

A klima nem dob ennyit rajta,az új bőr belsőre meg szarik a vevő,hidd el nekem.Sajna...nem fogják megfizetni.

Az én astrámban is sokminden van,ami más ilyenben nincs,egy deka rozsda nincs rajta,de akkor sem fogja ezt soha senki kifizetni.Két dolgot néznek: hány éves és hány km van benne!Ennyi.A többire szarnak.Ez van.

Nem kétlem,hogy a komplett kuplung szett lett-e cserélve,de a bowdent nem szokták és az ad nyikorgó hangot a pedál felöli oldalon.Egy jól irányzott WD-40-es befújással orvosolható.

A váltó rudazathoz lehet kapni kb8EFt-ért felújító szettet és ha azt valaki kicseréli/összerakja normálisan,tökéletes váltó kulisszát kap.(saját tapasztalat)

Az akksi kimérhető,töltés szintén,az önindítót pedig csak szétkellene szedni,kitakarítani és újra bezsírozva összerakni.

Az a baj,hogy nem az autó a hibás,ezek a jelenségek mindannyiunknál megvannak,csak ki lettek javítva szép lassan.Nem elkeseredni kell és eladni,hanem kérdezni tőlünk,keresni a társaságunkat és hidd el lesz aki segít,mert ezek nem olyan egetrengető hibák és főleg nem nagy anyagi teherrel járnak.

Vehetsz G astrát,de olyan siralmas a piac,hogy bele unsz majd a keresésbe,ha pedig veszel egyet arra számíts,hogy nem ennyibe kerül a javítása,mint az F-nek.

Link to comment
Megosztás:

Azért én meg vagyok győződve arról, hogy gyerekkorodba beleestél valami alkohollal teli üstbe :huh: :D :D :lol:

Ezt a mellettem dekkoló üres borospohár nevében is kikérem magamnak

ha esetleg lenne még olyan üst az én méretemben is <_< :D

Dzsere drága tezsvírem efírsz még itt a enyimbeee

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.