Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

A dobozban is minden külön zacsiban van. Nem értem miért lenne baj, ha már fel lenne bontva. Ha már használtak is belőle, akkor persze.

Egyébként tényleg nem a pénzről van szó, hanem hogy a benne lévő cuccok nagy része biztosan nem romlik meg, másrészt úgysem használom soha. Tehát tulajdonképpen szemetet veszel ennyi pénzért, azt meg ingyen sem nagyon szeretnék. :huh:

És le is járt a mizéria ha jól tudom, mert csak az van leírva hogy kell az autóban lenni a megfelelő tartalommal, de az nincs előírva sehol hogy érvényesnek is kell lennie.

A rendőr első kérdése az volt hogy mikor jár le.....hiába mondják a TV -ben hogy nem foglalkoznak vele....ha mégis emiatt cseszegetnek....Pénteken egy izzó készlet hiánya 20e ft-ba fájt valakinek...Ebből a pénzből azért jó pár izzót lehetne venni...... :D

Egyébként a géz,a jód és az EÜ dobozban lévő dolgoknak is van szavatossága,mint minden másnak....Az már más kérdés hogy nem valószínű hogy bármikor használni fogjuk........

Nekem a forgalmim lett majdnem oda,pedig a sárga mellényen kívül mindenem volt....... <_<

Link to comment
Megosztás:

A rendőr első kérdése az volt hogy mikor jár le.....hiába mondják a TV -ben hogy nem foglalkoznak vele....ha mégis emiatt cseszegetnek....

Nekem a forgalmim lett majdnem oda,pedig a sárga mellényen kívül mindenem volt....... <_<

Milyen rendőrnek?

Mikor? És már kötelező a sárga mellény?

Link to comment
Megosztás:

http://www.hasznaltauto.hu/2350791_opel_astra_1994

Nem is tudtam hogy gyártottak TDI motoros GSi-t... <_< :huh:

vagy a háromajtós kasztni az már GSi? :D

kifogástala állapotban lévő GSi kaszniba pakolt megbizhatóság

A dobozban is minden külön zacsiban van. Nem értem miért lenne baj, ha már fel lenne bontva. Ha már használtak is belőle, akkor persze.

Egyébként tényleg nem a pénzről van szó, hanem hogy a benne lévő cuccok nagyrésze biztosan nem romlik meg, másrészt úgysem használom soha. Tehát tulajdonképpen szemetet veszel ennyi pénzért, azt meg ingyen sem nagyon szeretnék. :D

És le is járt a mizéria ha jól tudom, mert csak az van leírva hogy kell az autóban lenni a megfelelő tartalommal, de az nincs előírva sehol hogy érvényesnek is kell lennie.

még a géznek is szavatossága van - nem vetted észre? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ez a kocsi most XEből van átalakítva vagy miért ilyen széthullós? <_<

amúgy igen, de ez jelen esetben lényegtelen...nem azért hullik szét állandóan...biztosat senki nem tud...de lehet a chips nem okés...mert nagyjából mindig ugyan az a bibi lép fel...Amúgy mókás, mert most sem járatta a srác, mondván felesleges...na szét is hullott, erre most úgy árulja, mint ami szipi-szupi...aztán majd a próbakörön meg majd jön, a nem tolom el neki, mert még bejáratós??? Vagy remegés, hogy kibírja e... :huh: :D

Link to comment
Megosztás:

Vettem EÜ dobozt és 1890Ft volt nem 1500, ráadásul ez pont a nem belefér kategória. Ha azt hápogják mindenről hogy jaj a környezet akkor mi a fa.zér kell ilyen fa.zságokat csinálni. Kiváncsi leszek hányan fogják lendületből a bokorba ba.zni vegy a kukába a műanyag dobozt mert már lejárt és úgyis ócsó veszek másikat kit érdekel. Persze arra is kiváncsi leszek miért próbálnak még majd jól lehúzni ha gyári autóval mennék oda hogy igazoltasson má. Na mind1 a magyar rendőrök viselkedéséből is látszik hogy milyen szuper ez az ország. Mindenki akit tud azt ba.zogat és lehúz. <_<

Link to comment
Megosztás:

Persze arra is kiváncsi leszek miért próbálnak még majd jól lehúzni ha gyári autóval mennék oda hogy igazoltasson má.

Irigységbű', dühbű', stb. - még sorolhatnám.

Talán épp azért, mert nincs rajtad sapka...

http://www.fn.hu/auto/20080623/rendori_ell...dminbolnezzuk=1

Amúgy ha Xenon izzó van a kocsiban (mivel "főizzónak" számít), szintén kell tartani az izzókészletben pót-uccsemcserélemsoha-Xenon-izzót <_< - jogszabályi előírás rulllzzz...

De ugye lehetne vitázni azon is, hogy a rendőr hogyan állíthat meg a forgalomban, illetve neki milyen protokol szabályok szerint kell(ene) eljárnia.

Link to comment
Megosztás:

A rendőr első kérdése az volt hogy mikor jár le.....hiába mondják a TV -ben hogy nem foglalkoznak vele....ha mégis emiatt cseszegetnek....Pénteken egy izzó készlet hiánya 20e ft-ba fájt valakinek...Ebből a pénzből azért jó pár izzót lehetne venni...... :lol:

Egyébként a géz,a jód és az EÜ dobozban lévő dolgoknak is van szavatossága,mint minden másnak....Az már más kérdés hogy nem valószínű hogy bármikor használni fogjuk........

Nekem a forgalmim lett majdnem oda,pedig a sárga mellényen kívül mindenem volt....... :huh:

Kinél is van ilyen pecsét? :D

Egy normális autóban én biztos azt mondtam volna nem tudom és megkérdeztem volna hol van leírva hogy erre figyelni kell. Lehet nem mentem volna vele sokra.

Tudom hogy azoknak is van szavatossága, de könyörgöm mi baja lenne egy fóliába csomagolt gézlapnak két év után? Szalmonellát vagy vérhast kap akinek a sebét letakaromm egy ilyennel? <_< A megint más, hogy ha látsz valakit az út mellett akiből spiccel a vér nem azt mondod neki várjál megkeresem az egészségügyi dobozomban a steril gézlapot, hanem rácsavarsz bármilyen retkes rongyot. Ha pedig nincs vészhelyzet úgyis kivárja az ember azt a néhány percet amíg kiér a mentő. Ezek a szabályok még akkor születtek, amikor nem volt mindenki zsebében 3 mobiltelefon. Szomorú, hogy nem képesek aktualizálni ezeket a dolgokat.

Tuti hogy valami dobozgyártó kisiparosnak volt egy rendőrkapitány haverja, aztán mindketten jól jártak ezzel a hisztivel. :D

Link to comment
Megosztás:

Irigységbű', dühbű', stb. - még sorolhatnám.

Talán épp azért, mert nincs rajtad sapka...

http://www.fn.hu/auto/20080623/rendori_ell...dminbolnezzuk=1

Amúgy ha Xenon izzó van a kocsiban (mivel "főizzónak" számít), szintén kell tartani az izzókészletben pót-uccsemcserélemsoha-Xenon-izzót :huh: - jogszabályi előírás rulllzzz...

De ugye lehetne vitázni azon is, hogy a rendőr hogyan állíthat meg a forgalomban, illetve neki milyen protokol szabályok szerint kell(ene) eljárnia.

az oké hogy mondjuk izzókészlet legyen hisz jó ha tudja az ember hogy motoros vagy autós jön szembe, de azért nem kéne direkt arra menni hogy valamit csak találunk amiért fizethet a köcsö. autós bu.i <_<

Link to comment
Megosztás:

De ugye lehetne vitázni azon is, hogy a rendőr hogyan állíthat meg a forgalomban, illetve neki milyen protokol szabályok szerint kell(ene) eljárnia.

Az elöttem lévő astrás okoskodott 20e forintja bánja...gondolom legközelebb csendesebb lesz...Ha a kezébe van a forgalmid és elkezdi körbe fényképezni a kocsidat akkor szerintem akinek van egy kis esze az csendben marad és nem kötözködik.......

Egy normális autóban én biztos azt mondtam volna nem tudom és megkérdeztem volna hol van leírva hogy erre figyelni kell. Lehet nem mentem volna vele sokra.

Tuti hogy valami dobozgyártó kisiparosnak volt egy rendőrkapitány haverja, aztán mindketten jól jártak ezzel a hisztivel. <_<

De kinek van itt normális autója?????Egyébként nem panaszkodhatok,mert elengedtek.......Én úgy gondolom hogy 1800ft 3 évre azért hogy ne kössenek bele ebbe megér ennyit......

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.