Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Azt kell,hogy mondjam ez elég komoly hozzászólás volt. Elképzeltem a leírt jelenetet és most is sírok a nevetéstől <_< :huh: :D :D

Aha! :D

Anti bácsi egy-két könnyet elmorzsolva útjára bocsájtá Pesta fiát a nagy büdös pesti ejszakába...megható jelenet! :lol:

Látom is magam előtt,ahogy Pesta teljessen magába fordulva,csupa idegesen,izzadt tenyérrel elkullog... :D

Link to comment
Megosztás:

Csakhogy naprakészek legyetek <_< :

- a kormány megakad egy ponton, kattan, szorul, mintha kormánymű gebasz lenne...bár azt már cseréltem kompletten Dinitől tavaly.

- elsőre már be sem indul, csak másodjára...

- a kuplung melegen nyikorog, nehezebben jár ... had ne mondjam 10-en ezer km van az egész szettben csak.

- a váltó nehezen veszi az 1-2-3-at ... persze azt is cseréltem már kompletten.

- csörög a leömlőnél valami...

- és mellékesen az ülések egyre jobban nyikorognak...

had ne soroljam az apróságokat még... ennek sosincs vége és az autó egyre csak öregebb lesz.

de 1-2 vevő hívott csak, semmi igazán komoly...

NOCSAK NOCSAK!!!! Ismerős ez a belsőtér :huh:
Link to comment
Megosztás:

Csakhogy naprakészek legyetek :D :

- a kormány megakad egy ponton, kattan, szorul, mintha kormánymű gebasz lenne...bár azt már cseréltem kompletten Dinitől tavaly.

- elsőre már be sem indul, csak másodjára...

- a kuplung melegen nyikorog, nehezebben jár ... had ne mondjam 10-en ezer km van az egész szettben csak.

- a váltó nehezen veszi az 1-2-3-at ... persze azt is cseréltem már kompletten.

- csörög a leömlőnél valami...

- és mellékesen az ülések egyre jobban nyikorognak...

had ne soroljam az apróságokat még... ennek sosincs vége és az autó egyre csak öregebb lesz.

de 1-2 vevő hívott csak, semmi igazán komoly...

És ezért a kocsiért ennyit kérsz??? <_< Az enyének iylen bajai nincsenek mnden faja indul kuplungom mint a vaj nemkattog semi stb stb a ksztnin van pár hiba az ívnél mert szarul fujták... de sztem 600 nál többért nemtudnám eladni! :huh:

Link to comment
Megosztás:

Csakhogy naprakészek legyetek <_< :

- a kormány megakad egy ponton, kattan, szorul, mintha kormánymű gebasz lenne...bár azt már cseréltem kompletten Dinitől tavaly.

- elsőre már be sem indul, csak másodjára...

- a kuplung melegen nyikorog, nehezebben jár ... had ne mondjam 10-en ezer km van az egész szettben csak.

- a váltó nehezen veszi az 1-2-3-at ... persze azt is cseréltem már kompletten.

- csörög a leömlőnél valami...

- és mellékesen az ülések egyre jobban nyikorognak...

-Indulási problémák megoldhatóak,valszeg az injektor fejek már "bepisálnak"

-Kuplung bowden volt cserélve már? Van vagy 3000Ft

-Váltó kulisszában stift cserék,apróbb trükkök(váltókar gumirészek cseréje) és olyan lesz mint az új.Jah és persze be kell állítani normálisan.

-Hővédő lemezeket likvidálni

-Ülés szétkap,zsír spray-vel átfúj...bár amikor kárpitozva voltak ezt meg kellett volna tenni.

Ha sikerül eladnod ennyért(amit kétlek)akkor mit veszel helyette?

Egy új stiftet?Haverom azóta is bánja,hogy a régi fordját beadta stiftért...

Link to comment
Megosztás:

több pénzem áll benne még így is de ez természetesen el van könyvelve.

Igen ennyit kérek érte, de szerintem a Te autódban nincs klíma, sem fél éves bőr belső, elektr. tetőablak,a kasztnim 1 ponton rozsdál, a tanksapkánál.

A kuplungom kompletten lett cserélve, mindennel együtt. Sasch, LUK páros került be.

Váltóban volt cserélve egy műanyag pecek, úgy tűnik eddig bírta, legutóbb a szervízen lett állítva a rudazaton elvileg, mostanra megint olyan mint volt.

Az ülések nem nyikorogtak miután megkaptam őket, most kezdtek el az utóbbi hetekben nagyon üvölteni...

Az injektorok ki lettek tisztítva nem annyira régen, én az önindítóra tippelnék mert nagyon sokat kapott az utóbbi időben a probálgatások során... vagy kitudja talán akksi amit persze szintén cseréltem 1 éve kb...

Nyilván amúgy minden orvosolható lenne csak azt nem értem miért jön elő mindig valami bas*ás ezzel az autóval ?!

Gondolom gyűjtögetnem kellene és vagy G astra ( 1.4 16 V ) vagy Honda ( Accord,Civic ) , Coupe Astrát pedig sajna nem hiszem hogy akár 1.8 - 2.0 millió körül is ki tudnék fizetni.

Szánalmas hogy ennek a törlesztője is még 1 évig tart igaz magánhitel...

Suzukit valószínű sosem vennék <_<

Link to comment
Megosztás:

több pénzem áll benne még így is de ez természetesen el van könyvelve.

Igen ennyit kérek érte, de szerintem a Te autódban nincs klíma, sem fél éves bőr belső, elektr. tetőablak,a kasztnim 1 ponton rozsdál, a tanksapkánál.

A kuplungom kompletten lett cserélve, mindennel együtt. Sasch, LUK páros került be.

Váltóban volt cserélve egy műanyag pecek, úgy tűnik eddig bírta, legutóbb a szervízen lett állítva a rudazaton elvileg, mostanra megint olyan mint volt.

Az ülések nem nyikorogtak miután megkaptam őket, most kezdtek el az utóbbi hetekben nagyon üvölteni...

Az injektorok ki lettek tisztítva nem annyira régen, én az önindítóra tippelnék mert nagyon sokat kapott az utóbbi időben a probálgatások során... vagy kitudja talán akksi amit persze szintén cseréltem 1 éve kb...

Nyilván amúgy minden orvosolható lenne csak azt nem értem miért jön elő mindig valami bas*ás ezzel az autóval ?!

Gondolom gyűjtögetnem kellene és vagy G astra ( 1.4 16 V ) vagy Honda ( Accord,Civic ) , Coupe Astrát pedig sajna nem hiszem hogy akár 1.8 - 2.0 millió körül is ki tudnék fizetni.

Szánalmas hogy ennek a törlesztője is még 1 évig tart igaz magánhitel...

Suzukit valószínű sosem vennék <_<

Hát öregem te nagyon bele nyúltál ezzel a kocsival a sz@rba vagy esetleg nem kíméled (bocs, hogy ezt feltételezem).

A felsoroltak közül nekem csak az ülésem nyikorog és még nem volt szétszedve. A csinosítgatásokon és kopó alkatrészeken kívül semmit nem vettem bele. Ha meg veszel egty használt autót és mire kifizeted ugyanott leszel mint most, lehet még hamarabb. Sok szerencsét kívánok neked az eladáshoz és kívánom még egy ilyen szopós autót ne kapjál.

Link to comment
Megosztás:

Most miért vagy illlyen ?

Hagy barátkozzon vele Gabi :huh: :D :D

Dehogyyyyyy.

Gabi is öregszik, pont jóóóóóó :lol: :D :D

Nem tartok rá igényt, remélem ezzel sikerül elejét vennem a blikk főcímeknek... <_<

Ez a csaj egyébként első ránézésre is a pénzes pasikra bukik, nem a romantika érdekli :P

Link to comment
Megosztás:

Bele... <_< nyakig...

Igazából én is megkérdem magamtól néha hogy vajon én vagyok e a ludas... de nemhiszem... a családi vas teljesen jól szolgál és sokat megyek vele én is...

a gsi-be 20e km-t se sikerült bele raknom 2 év alatt... és mégis ennyi baja van... ráadásul 2 külön motor ugyebár...

péntek estéket többnyire kihagyom... mások GSI-ei többet kapnak szerintem esténként... Csabáé vagy Laci4-é... de amúgy is igyekszem úgy vezetni hogy ne tegyem tönkre...

tény hogy nem tip top atrát vettem annó de ami ezzel van az vicc már...mindegy nagyon úgysem tudok tenni semmit ellene...

köszönöm a jókívánságokat :huh:

Hát öregem te nagyon bele nyúltál ezzel a kocsival a sz@rba vagy esetleg nem kíméled (bocs, hogy ezt feltételezem).

A felsoroltak közül nekem csak az ülésem nyikorog és még nem volt szétszedve. A csinosítgatásokon és kopó alkatrészeken kívül semmit nem vettem bele. Ha meg veszel egty használt autót és mire kifizeted ugyanott leszel mint most, lehet még hamarabb. Sok szerencsét kívánok neked az eladáshoz és kívánom még egy ilyen szopós autót ne kapjál.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.