Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Igazából nekem nem kell erősebb autó, mert ez is bőven sok... Nekem csak a lefújóhang tetszik de az iszonyatmód. :huh:

Olyat nem lehet hogy marad 150ló de van lefújóhang? <_< :D :D :lol:

Lehet kapni olyan b@szást amit a kipufogóra szerelsz és bov szerűen szisszen.....szarvajlingon tuti népszerű lennél vele :D

Link to comment
Megosztás:

Jah én is ilyen naív tervekkel indultam, aztán nézd meg hol állok :D <_< :huh:

Hát sajnos nem teljesen...

A télen egy hosszabb állás kezdődik a kocsinak... ugyanis azt tervezem hogy darabokra szedetem és mindent megcsináltatok/kicseréltetek benne amit szükséges...

Kap egy új fényezést, karosszériázást, meg egy kicsit a motort is felújítjuk... és a belsejében is rendet szeretnék tenni végre...

Úgyhogy most olyan létezik hogy "kocsira" malacpersely és abba dobálom bele az aprót... Remélem a télen összegyűlik elég pénz ahhoz hogy maradéktalanul meglegyen csinálva a kocsi. :D

Link to comment
Megosztás:

Szőrvízkár az szőrvízkár avan benne minden nemde ? :D

Krákágyilemelő az lesz nálam, de csak azért mert visszahozom Istvánnak :D

minek a motorháztető cseréjéhez krokodil?

inkább egy orángután kéne, hogy tartsa <_<

jóvanna, csak ha nem kell, akkor kirakom és inkább sört viszek :huh:

Link to comment
Megosztás:

A télen egy hosszabb állás kezdődik a kocsinak... ugyanis azt tervezem hogy darabokra szedetem és mindent megcsináltatok/kicseréltetek benne amit szükséges...

Kap egy új fényezést, karosszériázást, meg egy kicsit a motort is felújítjuk... és a belsejében is rendet szeretnék tenni végre...

Úgyhogy most olyan létezik hogy "kocsira" malacpersely és abba dobálom bele az aprót... Remélem a télen összegyűlik elég pénz ahhoz hogy maradéktalanul meglegyen csinálva a kocsi. <_<

Ezt semmiképp sem ajánlom ha a fenti hsz-okból nem lett volna egyértelmű hogy ez bizony rossz ötlet.

Link to comment
Megosztás:

Ezt semmiképp sem ajánlom ha a fenti hsz-okból nem lett volna egyértelmű hogy ez bizony rossz ötlet.

Ha rossz 5let ha nem ez lesz belőle. Nekem ez az autó sokáig meg fog maradni. Még amikor az 1.6 8v-ben ültem ez volt az álmom. Most részben teljesült. Már csak fel kell frankón újítani és kész is. Az hogy később megbánom az lehetséges. Tisztában vagyok azzal hogy ez egy öreg autó és költeni is bőven kell majd rá. De ha csak ülök benne és nem költök rá egyszer szétesik alattam. Nem akarom a bontós kollégákat mégegy GSi-vel támogatni. Inkább rendesen karbantartom és vélhetően sokáig autó lesz belőle. Ez a kocsi nekem hosszútávú befektetés most. <_<

Link to comment
Megosztás:

Hát sajnos nem teljesen...

A télen egy hosszabb állás kezdődik a kocsinak... ugyanis azt tervezem hogy darabokra szedetem és mindent megcsináltatok/kicseréltetek benne amit szükséges...

Kap egy új fényezést, karosszériázást, meg egy kicsit a motort is felújítjuk... és a belsejében is rendet szeretnék tenni végre...

Úgyhogy most olyan létezik hogy "kocsira" malacpersely és abba dobálom bele az aprót... Remélem a télen összegyűlik elég pénz ahhoz hogy maradéktalanul meglegyen csinálva a kocsi. <_<

5 kiló :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.