Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Én aztán sokat állok sórba nálad, ha a jóról van szó :lol:

Éjszaka ásni és költöztetni tudok, de ezt meg már milliószor elmondtam :lol:

Akkor neked sírásónak kellett volna menned...romantikus kis esti hullapakolós, ásós éjszakai meló... :D :D

de tudom ám, hogy ha ütvefúrni nem is, de ülvefúrni kivállóan tudsz...még ha fordítva forog is a fúró...a kitartás mindenek elött...a fa meg úgyis elkopik elöbb utóbb, ha más nem... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Akkor neked sírásónak kellett volna menned...romantikus kis esti hullapakolós, ásós éjszakai meló... :D :D

de tudom ám, hogy ha ütvefúrni nem is, de ülvefúrni kivállóan tudsz...még ha fordítva forog is a fúró...a kitartás mindenek elött...a fa meg úgyis elkopik elöbb utóbb, ha más nem... :lol:

Sok éjszakai temetést láttál már ? :D :D

Jó, hogy nem azt mondod: sírrabló :D :P

Átfurtam nem ? :lol: :lol: No problematic :D

Link to comment
Megosztás:

de tudom ám, hogy ha ütvefúrni nem is, de ülvefúrni kivállóan tudsz...még ha fordítva forog is a fúró...a kitartás mindenek elött...a fa meg úgyis elkopik elöbb utóbb, ha más nem... :lol:

Nem tudtam hogy feldobja még a napom ma valami... de ez a kis történet... :lol: :lol: :D

Ha nem mondod hogy Píísta csinálta, akkor is kitalálom :D :D

Link to comment
Megosztás:

Biztos Auchan járat vóóóót.. :lol: :lol:

Lehet,mert ahogy láttam űűűűűt a hátúúja rendesen.. no de én csak csendben maradok a kőmíves ótóval.. :D

Mondtam én egy szóval, hogy ki segítene felrakni ?

Vannak önzetlen emberek akik látva a bénaságomat maguktóla ajánlkoznak :lol:

Pista csinázza jól... úgy tesz,mint aki nem ért hozzá, bénázik.. közben csak azért, hogy valaki kivegye a kezéből, és megcsinázza helyette :D

Link to comment
Megosztás:

Nem tudtam hogy feldobja még a napom ma valami... de ez a kis történet... :lol: :lol: :lol:

Ha nem mondod hogy Píísta csinálta, akkor is kitalálom :D :D

Gabi!

Köszi a helpet ma.Felhívtam Vktr-t de ma nem melózott.Amúgy tényleg 17:45-ig vannak nyitva.

Vettem a corsába pollenszűrőt,ki is cseréltem,majdnem sírtam amikor a régit kivettem...

Link to comment
Megosztás:

Na emberek ezzel a kiba.. éndzsölell szartsem lehet látni beálítottuk és egy rakás kaka :lol: :lol: Asszem holnap megy vissza a gyári szett! Szép meg minden de ennyi! Talán majd ha teszek bele xenont akkor visszakerül ha jólessz :D

Mint már mondottam volt... Nektek a szemetekkel van gond nem a lámpákkal... :D :lol: :D :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.