Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Biztos Auchan járat vóóóót.. :lol: :D

Wehehehehheee de jót mulattam

Hát ma megállt alattam az Astra sajna. Azaz leszedtem az aksisarut a pénteki chek control miatt és úgy 10 perc elteltével visszaraktam. Na azóta nem megy a vas, benya van, szikra van, forgatja de semmi más. Biztik jók. Kadett c20xe-hez csak Kadett computer jó? Nemtom mi lehet a baj, minden lenullázódott ugye de ennyi. Elég tanácstalan vagyok most sajna. :lol: :lol:

Aha Zoli vagy Diny fog örülni úgy érzem nemsokára valami ki lesz berhelve a vasukból :D

Figy van egy szabad garázsunk, Racce úgyse nagyon használja (vagy ha igen akkor naponta kibeáll :D ), beállíthatod oda az Astrát tőlem egész télre.

Link to comment
Megosztás:

Figyi csávóóóóóóó.

Hétvégén nem tudnánk feleszkábálni a kombira fekete mociháztetőt ? :lol: :lol:

Jáccásiból :lol:

Ööööööööööööööööööööö megpróbálom kivinni holnap a Lurdyba az megfelel? Ott tudunk játszani vele de hétvégén kivételesen nem leszek Pesten, kishajós versenyem van Földváron.

Link to comment
Megosztás:

Yoccer, Balatonföldvár előtt a vízen.

OK Pista megpróbálom. Foci van 21:10-ig, szal háromnegyed tíz felé érek csak ki. Jó úgy is?

Nincs is szórakoztatóbb egy jó kis esti, sötétben történő mociház felrakásnál :lol: :D :D

Csak úgy tobzódni fognak az élek össszeviszza :lol: :lol:

Már csak fóliát jobb felrakni este. Igaz Anti ? :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Mondtam én egy szóval, hogy ki segítene felrakni ?

Vannak önzetlen emberek akik látva a bénaságomat maguktóla ajánlkoznak :lol:

Mindig, is mondtam, hogy jó a hülyéknek és bénáknak...nálam a kollegáim csinálják ezt, hogy "ááááá ahhoz én nem értek..." aztán csak sorbanállnak amikor a jóról van szó... :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mindig, is mondtam, hogy jó a hülyéknek és bénáknak...nálam a kollegáim csinálják ezt, hogy "ááááá ahhoz én nem értek..." aztán csak sorbanállnak amikor a jóról van szó... :D :D

Én aztán sokat állok sórba nálad, ha a jóról van szó :D :D :D :D

Éjszaka ásni és költöztetni tudok, de ezt meg már milliószor elmondtam :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.