Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Hát ma megállt alattam az Astra sajna. Azaz leszedtem az aksisarut a pénteki chek control miatt és úgy 10 perc elteltével visszaraktam. Na azóta nem megy a vas, benya van, szikra van, forgatja de semmi más. Biztik jók. Kadett c20xe-hez csak Kadett computer jó? Nemtom mi lehet a baj, minden lenullázódott ugye de ennyi. Elég tanácstalan vagyok most sajna. :lol: :lol:

Zavart a sárga lámpa ? :lol:

Mármint az Astra-hoz jó-e a Kadett-é ?

Link to comment
Megosztás:

itt a rövidített gátló miatt gondolom nagyobb ültetésre gondoltak.. a kis naivak... :D :lol: :lol:

Mit akarnál te ültetni?! ha beülnek 2-3-an, akkor már így is vonszolja a hátúlját a földön.. mint tegnap este olyan 19:50 körűl újpest központban volt szerencsém látni. :lol:

Ott jöttél el mellettem.. randa melósruhába voltam... megálltál a központól az első lámpánál(Ady elött), de mire melléd értem volna, pont sárgát-zöldet kaptál... igaz, nem futottam oda :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.