Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Cossi Hf böl van itthon 2is

nekem csak egy üres XE blokk kell

Olyat tudok, amin Cossi heng.fej volt, üresen 40e.-t kér érte az ember, fűzve pedig megegyezés kérdése.Elég régenóta bent figyel az irodában, szinte csak kerülgetik, mert h.fej nélkül nem sokat ér.....het, gondolom....

ha érdekel, 20/918-15-85.Hivatkozz rám, akkor képben lesz az ember.

Alkudni célszerű.

Link to comment
Megosztás:

Én azthalottam nem nagy kunszt felújítani és 10k alatt megáll ! Psze Ha az elektronika jó! :lol:

Oké.

Jó a hallásod valóban.

Majd legközelebb téged ha annyit tölt a generátor, hogy kiég a töltésvisszajelző, néha már beszaggat a kocsi, akkor téged kérlek meg a generátor kicserélésére és felújítására ok ? :lol: :lol: :D :D

Link to comment
Megosztás:

Oké.

Jó a hallásod valóban.

Majd legközelebb téged ha annyit tölt a generátor, hogy kiég a töltésvisszajelző, néha már beszaggat a kocsi, akkor téged kérlek meg a generátor kicserélésére és felújítására ok ? :lol: :lol: :lol: :D

nekem azt mondták, hogy 18900 lenne felujitani, de ebben midnen benen van a ház cserén kívül.... fél vagy egy év garival

és 22 volt a csere.. nem votl kedvem várni rá...

Link to comment
Megosztás:

Oké.

Jó a hallásod valóban.

Majd legközelebb téged ha annyit tölt a generátor, hogy kiég a töltésvisszajelző, néha már beszaggat a kocsi, akkor téged kérlek meg a generátor kicserélésére és felújítására ok ? :lol: :lol: :lol: :D

Jó jó psze psze! megoldjuk :D

Link to comment
Megosztás:

nekem azt mondták, hogy 18900 lenne felujitani, de ebben midnen benen van a ház cserén kívül.... fél vagy egy év garival

és 22 volt a csere.. nem votl kedvem várni rá...

Mindent meg lehet olcsóbban csinálni, annak, aki ért hozzá :D

Mármint össze is tudja rakni használhatóan, mait szétszed :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.