Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Nagyon coool...volt már ilyenben is részem...csak izraeli verzióban... :lol: :lol:

Ukránnal csak baseballütős móka volt...ja meg késes is...de az a qrva nyakánál volt...így nem izgultam annyira... :lol:

báz mikbe keveredsz te, már amit multkor meséltél az se vót gyenge de örülök hogy nem az ellenséged vagyok :D

Link to comment
Megosztás:

báz mikbe keveredsz te, már amit multkor meséltél az se vót gyenge de örülök hogy nem az ellenséged vagyok :lol:

Amúgy jópofa a videó, de kb hetente belefutunk valami hasonlóba...mondjuk kést azért ritkán rántanak, de volt már rá precedens...itt még csak lövöldözés volt...meg vasajtón átnyúlás és társai...a Váci utca azért keményebb volt... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Amúgy jópofa a videó, de kb hetente belefutunk valami hasonlóba...mondjuk kést azért ritkán rántanak, de volt már rá precedens...itt még csak lövöldözés volt...meg vasajtón átnyúlás és társai...a Váci utca azért keményebb volt... :lol:

akkor igen jók az idegeid, meg nem vagy egy izgulós fajta

Megtaláltam amúgy a jövö barátok közt sztárokat:

:lol:
Link to comment
Megosztás:

fáziskésésben vok nézzétek el pls...

kszráj(ahogy Pehi akarta kimondani angolul :lol: :lol: :lol: ) ez a Blitz mix 6almas vhol már hallottam :D

"Autós próbálkozások terén" ma egy A6 talált be(lehet 1.9tdi volt csak) hogy majd ő jobbról előz mert elékanyarodott egy szakadt kadett,aztán feladta és jött a szar út ahol kb 30-al mentem, szegény nem anyázott :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Ezt lessétek meg nem vagyok rajongója ezeknek a filmeknek, de az evo nagyon komoly benne, főleg a végén a Dodge Charger hangja a gagyi kompresszorral :lol: :lol: :D

Jövő nyárra várható és ez maga után vonja az új tuning kultúrát a CS-n :D :D :D

Loree hol van ebben evo? :lol: Nekem a végén a charger-nél sem klappol vmi.De szerintem meg fogom nézni. :D

Link to comment
Megosztás:

Itt a lehetőség megint. Igaz csütörtökön 350- ért került fel, de most hirtelen értéknövekesdésen esett át, és már 450 .. :lol:

Lehet köze van hozzá, hogy tegnap hivtak késő este, és mondták, hogy látták, a mamutnál.....le volt robbanva, és épp szerelgették ... lehet olyan jól sikerült a padkaszéli gyorsszervíz, hogy megér már ennyit ... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Itt a lehetőség megint. Igaz csütörtökön 350- ért került fel, de most hirtelen értéknövekesdésen esett át, és már 450 .. :lol:

Lehet köze van hozzá, hogy tegnap hivtak késő este, és mondták, hogy látták, a mamutnál.....le volt robbanva, és épp szerelgették ... lehet olyan jól sikerült a padkaszéli gyorsszervíz, hogy megér már ennyit ... :D

Vagy épp a turbót szúrták bele... :lol: :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Itt a lehetőség megint. Igaz csütörtökön 350- ért került fel, de most hirtelen értéknövekesdésen esett át, és már 450 .. :D

Lehet köze van hozzá, hogy tegnap hivtak késő este, és mondták, hogy látták, a mamutnál.....le volt robbanva, és épp szerelgették ... lehet olyan jól sikerült a padkaszéli gyorsszervíz, hogy megér már ennyit ... :D

Néztem a használtautón....de nem akartam szólni neked, iszonyat kókler arcnál lehet szegény,ezt is jól mutatja a hátsó ajtón lévő MATYI felirat :D :lol: :lol: :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.