Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

ja és abból is 3 tőcsavar hiányzott! :lol: :lol: de tényleg egy állat KOJAK! :lol: :D :D

Tegyük hozzá, hogy a szó legszebb értelmében! Ja, és kösz mindenkinek, aki jött tolni! Az volt a legnagyobb show, amikor végigtoltuk a pályán, mert eldurrant a vízcsöve. És ajánlom mindenkinek, hogy menyjen egy kört Kojakkal. Sokat lehet tőle tanulni.

Link to comment
Megosztás:

Tegyük hozzá, hogy a szó legszebb értelmében! Ja, és kösz mindenkinek, aki jött tolni! Az volt a legnagyobb show, amikor végigtoltuk a pályán, mert eldurrant a vízcsöve. És ajánlom mindenkinek, hogy menyjen egy kört Kojakkal. Sokat lehet tőle tanulni.

tudod hogy csak jóértelemben értettük, én örülök hogy van aki válalja azt hogy iylet tesza kocsival hogy pl én jólérezzem magam! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem te Laci, hanem Mr Manta féle bóléról beszélek. :D A barackhoz hozzá se mertünk nyúlni. Az valami Péter Pál féle borzalom volt. Ez valami házi bólé volt. Sörrel vegyítve megvolt az agyhalál. :D

Az bóti volt..... mert anyóstól elfelejtettem elhozni a 4 éves házi vegyest azt improvizálni kelett a Penny be! :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.