Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Aha és amikor a mostani pirosból vettük ki az 1.6-ot,akkor ki mondta,hogy vegyük le a váltót? :lol:

Épp ezért hagytam ki a felsorolásból a Corsát. Ott bölcső hiányában sokkal egyszerűbb az ilyen művelet. :lol:

Mondjuk kanyarban megint nem lenne hülyeség egy bölcső. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ha be tud menni a kertbe és a garázs falain áthatolva lezúzza a GTE elejét akkor vagy egyből meghal vagy csak akkor amikor Teve felkel a zajra és megnézi ki jött be a kertjébe.

Ami pedig a 8ezerért max LIP gátlós beszólásodat illeti:

http://www.vatera.hu/lengescsillapito_sach...n_88185939.html

Kössz 1kuty :lol:

bármilyen hihetetlen de nem arról volt szó hogy neki is úgy akarták lezúzni az elejét hogy bent állt a garázsba.

Link to comment
Megosztás:

Se ivás se buli se tánc...szerintem ők voltak a kempinges luvnya beépített emberei... :lol: :lol: :lol:

igen végülis péntek este lehet mi voltunk fent a legtovább és kevés piával is elökörködtünk 3ig. Szombaton csak 2ig de a rendőrökig fent voltunk Dinyvel és mint jó szomszéd figyeltük az eseményeket az balakból, és szurkoltunk Hajninak :D

Link to comment
Megosztás:

igen végülis péntek este lehet mi voltunk fent a legtovább és kevés piával is elökörködtünk 3ig. Szombaton csak 2ig de a rendőrökig fent voltunk Dinyvel és mint jó szomszéd figyeltük az eseményeket az balakból, és szurkoltunk Hajninak :lol:

Hát akkor azért elszomorítalak, hogy pénteken fél 6-ig szombaton fél 7-ig nyomtuk az igát... :lol: :lol: A kevés piával viszont tuti ti nyertetek... :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Én nem adtam többet mint Lanti bármelyik hétköznap délután... csak ő most meg betojt...Kojak meg egy állat...erre csinálta...még 3-asban is egyhelyben állt... :lol: :lol: :lol:

Lehet szarvolt benne a difi! vagy csuszott Kojak kuplungja! A gumit meg a Sanyi bökte ki az utastérből! :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Én nem adtam többet mint Lanti bármelyik hétköznap délután...

Nem akarom a Lantit védeni, még ha lett volna kézifékem akkor sem mentem volna fel a nem kevés salak vagy mifene miatt. Ott azért forgolodni igencsak többet kap egy fényezés mint mondjuk bármikor is gyorsulni. Ráadásul az egyik kanyarban egy akkora juk volt hogy belefért egy tank.

Link to comment
Megosztás:

Nem akarom a Lantit védeni, még ha lett volna kézifékem akkor sem mentem volna fel a nem kevés salak vagy mifene miatt. Ott azért forgolodni igencsak többet kap egy fényezés mint mondjuk bármikor is gyorsulni. Ráadásul az egyik kanyarban egy akkora juk volt hogy belefért egy tank.

Azt a lukat kellet pont kikerülni...ki is lehetett, úgy volt felrakva a pálya is...

Lantinak meg tényleg vigyázni kell a fényezésére... :lol: :lol: ...de az enyimen sem lett egy árva karc sem... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát akkor azért elszomorítalak, hogy pénteken fél 6-ig szombaton fél 7-ig nyomtuk az igát... :lol: :lol: A kevés piával viszont tuti ti nyertetek... :D :D :D

hát akko jól birod az hótziher. Én olyan fáradt voltam már csütörtökre hogy sajna péntek reggelre sem sikerült kipihennem magam így kb 30%-on voltam egész hétvégén. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.