Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Oh látod ha azt mondod hogy a Dedeoékhoz akkor máris tudom ki mi merre :lol: Hisz a Boci is ott pihent egy ideig a kerekeivel együtt

Gyula és Patyi is jók. Patyi 13. ker Tatai 70. de neked nem fogja felvenni a telefont oda ajánlás kell :lol: Reggel bemegyek a csávókhoz, pislognak rám hülyén hogy mit keresek megint ott, nyomom a kezükbe a kétezerötöt amivel tartoztam csütörtökről, erre közli hogy má el is felejtette :lol:

Szonik mér érzem úgy hogy jövő héten már turbós lesz megint az Astra? Én max NE blokkot tudok felajánlani de gondolom az nem jó (bár csak apró különbség van de akkor se)

Link to comment
Megosztás:

Gyula és Patyi is jók. Patyi 13. ker Tatai 70. de neked nem fogja felvenni a telefont oda ajánlás kell :lol: Reggel bemegyek a csávókhoz, pislognak rám hülyén hogy mit keresek megint ott, nyomom a kezükbe a kétezerötöt amivel tartoztam csütörtökről, erre közli hogy má el is felejtette :lol:

Szonik mér érzem úgy hogy jövő héten már turbós lesz megint az Astra? Én max NE blokkot tudok felajánlani de gondolom az nem jó (bár csak apró különbség van de akkor se)

hát jövöhéten biztos nem és jövöhonapban sem

talan jövöév

de érezni jol érzed mivel a szivo nagyon gázul megy :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mer? Egy dugó egy gyertya és egy spricni kell hozzá meg egy másik blokk nem?

4jo dugom van itthon ... spricni is van bmw nél kell venni ....de pénzért adják annak a berakása szintén pénz ... olyan 30eft

furás 30 ft

HF tömités 40eft

mas aprosagra biztos elmegy vagy 40e ft és masik blokkom sincs még .....

szal hogy most loptak el a seatot vennem kellett jo par dolgot és még a részletet is fizetni kell .... sokkal többet költök 1 honapba mint amim van ......

szal nem csak ennyi kell hozza hanem pénz is sajna :lol:

és kell ugy 4 jo injector is ..... most hogy eszembe jut bar egyenlöre a gyari Z20let is megteszi .......................

Link to comment
Megosztás:

spricni is van bmw nél kell venni ....de pénzért adják annak a berakása szintén pénz ... olyan 30eft

és kell ugy 4 jo injector is ..... most hogy eszembe jut bar egyenlöre a gyari Z20let is megteszi .......................

Kicsit nem tiszta nekem ez a spricnis téma de biztos az én hibám.

Minek kell fúrni a blokkot ha szerzel egy jót? Túlméretesek a dugóid?

Link to comment
Megosztás:

Mi már meguntuk az állandó szívást és Astrában, Calibrában, Vectrában, Kadettban mindig csak váltóstól vesszük ki és tesszük be a motort. Sokkal kisebb szívás, mint szórakozni a váltóval.

még az MV6-ot is váltóstól lógattuk be a helyére.

Aha és amikor a mostani pirosból vettük ki az 1.6-ot,akkor ki mondta,hogy vegyük le a váltót? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mi már meguntuk az állandó szívást és Astrában, Calibrában, Vectrában, Kadettban mindig csak váltóstól vesszük ki és tesszük be a motort. Sokkal kisebb szívás, mint szórakozni a váltóval.

még az MV6-ot is váltóstól lógattuk be a helyére.

A váltóm marad, azt nem cserélem, igazából ha a kiemelést választom akkor bontani kell a gömbcsuklókat és a féltengelyeket is ki kell kihúzni. De valószínű hogy alulra engedjük ki, annyiból egyszerűbb hogy nem kell emelni, csáposon felemeljük aztán ráengedjük valami bakra, és leemeljük róla a kasznit. Na majd kiderül hogy lesz, csinálok majd képeket :lol:

Link to comment
Megosztás:

Van egy rettenet nagy sztorim reggelről :lol:

Jövünk Szentmihályin, fel az Árpád úti felüljáróra, aholis egy hídrólzászlószedő kocsi állt a külsőben. Én bent mentem, kint egy daihatsu charade-nak villogok ezerrel hogy jöjjön be elém, jött is köszönte meg, és ahol az illesztés van valami akkorát ugrott a balhátsó kereke hogy öröm volt nézni. Persze a híd tövében piros, megállok mellette: mondom nem gondolod hogy a bal hátsó gátlód kicsit kivan? Aszondja de tudja eldurrant de 38 ezer az új bele :lol: Mondom ebbe nyolc :D Aszondja szívesen átülne :lol:

Link to comment
Megosztás:

Van egy rettenet nagy sztorim reggelről :lol:

Jövünk Szentmihályin, fel az Árpád úti felüljáróra, aholis egy hídrólzászlószedő kocsi állt a külsőben. Én bent mentem, kint egy daihatsu charade-nak villogok ezerrel hogy jöjjön be elém, jött is köszönte meg, és ahol az illesztés van valami akkorát ugrott a balhátsó kereke hogy öröm volt nézni. Persze a híd tövében piros, megállok mellette: mondom nem gondolod hogy a bal hátsó gátlód kicsit kivan? Aszondja de tudja eldurrant de 38 ezer az új bele :lol: Mondom ebbe nyolc :D Aszondja szívesen átülne :D

JA 8 a LIP csúcskategóriás gátlója :lol:

Link to comment
Megosztás:

Van egy rettenet nagy sztorim reggelről :lol:

Jövünk Szentmihályin, fel az Árpád úti felüljáróra, aholis egy hídrólzászlószedő kocsi állt a külsőben. Én bent mentem, kint egy daihatsu charade-nak villogok ezerrel hogy jöjjön be elém, jött is köszönte meg, és ahol az illesztés van valami akkorát ugrott a balhátsó kereke hogy öröm volt nézni. Persze a híd tövében piros, megállok mellette: mondom nem gondolod hogy a bal hátsó gátlód kicsit kivan? Aszondja de tudja eldurrant de 38 ezer az új bele :lol: Mondom ebbe nyolc :D Aszondja szívesen átülne :lol:

Én azért csak azt válaszoltam volna, hogy 8e-é veszek másik charade-ot... :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Van egy rettenet nagy sztorim reggelről :lol:

Jövünk Szentmihályin, fel az Árpád úti felüljáróra, aholis egy hídrólzászlószedő kocsi állt a külsőben. Én bent mentem, kint egy daihatsu charade-nak villogok ezerrel hogy jöjjön be elém, jött is köszönte meg, és ahol az illesztés van valami akkorát ugrott a balhátsó kereke hogy öröm volt nézni. Persze a híd tövében piros, megállok mellette: mondom nem gondolod hogy a bal hátsó gátlód kicsit kivan? Aszondja de tudja eldurrant de 38 ezer az új bele :lol: Mondom ebbe nyolc :D Aszondja szívesen átülne :lol:

Engem tegnap éjjel szopatott egy Toyota Verso D4D.Megkapta a magáét a kötsög! :D

Link to comment
Megosztás:

Köszi Lanti ha kihozod, egyszerűbb mint egyesével letölteni.

Mivel a héten van időm pénteken elvinném az Astrát futómű átvizsgálásra, mondják má meg miket kéne cserélni. A kérdés csak az hogy hova? Olyan szerelő kéne aki normálisan átnézi és nem kezdi azzal hogy jaj de le van ültetve ez így nem jó és minek nekem ilyen stb. Persze ha jó árat mondana a felújításra akkor ott is hagynám had csinálja meg. Tud valaki ilyen helyet Bp.-n?

hozdd el hozzánk....

Link to comment
Megosztás:

bevetetted a jancsiszeges trükköt??? :lol: :lol:

Nem!

Beálltam mögé a lámpánál és végigtoltam úgy 140-ig,aztán kivillogtam! :lol:

Fáradt voltam,nyugisan jöttem be a kerepesin 11 után.A keresztúrinál egy busz állt melettem a külsőben és azt próbálta meg lenyomni ez a balfax,csak én útban voltam neki,ezért berántotta elém,nekem meg satuzni kellett,hogy ne fogjam meg oldalról.Na innen indult a móka.Megvártam,amíg kimentünk a hungáriára.Ott rájött,hogy nem 1.0-vál vagyok. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.