Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

mégse sikerült annyira jól a chip irás? :lol:

Semmi köze a chip-nek hozzá :lol: Azóta kolótyol a dugó hidegen mióta elhajtogattam a kipufogószelepet az össeset, de azt meséltem mikor megvettem rá egy hétre 3. végén nem négybe ment hanem kettőbe, az már 4-5 hónapja volt, szóval azóta van ez a bibi, ha bemelegszik most is hibátlan és megy mint állat :lol: de ha már van egy másik motorom beledobom, ráadásul fiatalabb is 2 évvel :D

Link to comment
Megosztás:

Semmi köze a chip-nek hozzá :lol: Azóta kolótyol a dugó hidegen mióta elhajtogattam a kipufogószelepet az össeset, de azt meséltem mikor megvettem rá egy hétre 3. végén nem négybe ment hanem kettőbe, az már 4-5 hónapja volt, szóval azóta van ez a bibi, ha bemelegszik most is hibátlan és megy mint állat :lol: de ha már van egy másik motorom beledobom, ráadásul fiatalabb is 2 évvel :lol:

azt hittem eladtad az XE-t.

Link to comment
Megosztás:

Semmi köze a chip-nek hozzá :lol: Azóta kolótyol a dugó hidegen mióta elhajtogattam a kipufogószelepet az össeset, de azt meséltem mikor megvettem rá egy hétre 3. végén nem négybe ment hanem kettőbe, az már 4-5 hónapja volt, szóval azóta van ez a bibi, ha bemelegszik most is hibátlan és megy mint állat :lol: de ha már van egy másik motorom beledobom, ráadásul fiatalabb is 2 évvel :lol:

akkor az biza nem dugo hanem csapszeg mert jol megütötted

Link to comment
Megosztás:

akkor az biza nem dugo hanem csapszeg mert jol megütötted

Az is benne van a pakliban, ezért is nem húzom szét, nincs pénzem gyűrűsorra, csapágysorra, kartertömítés, stb.. inkább belerakom a másik mocit, ezt az eredetit meg szétkapom megnézem van e értelme vele foglalkozni, nem e hordós a henger, ha nem akkor azt felújítom, meggyűrűzöm, csapágyazom, nyugvócsapágy, minden tömítés rendberakom és majd visszakerül ha kész lesz egyszer, addig meg muzsikál a másik :lol:

Link to comment
Megosztás:

de a csavarhuzo és a csiszolo papir nem tett jot neki ....

a blokk kuka már szét is van szedve teljesen ....

Hát az kár, fúrni meg szinte teljesen értelmetlen gondolom, nem hallottam még fúrt motort ami bírt volna 20 ezret :lol: lefúrják róla azt a kemény réteget és aztán iszonyatosan kopik. Akkor neked csak egy blokk kéne csupaszon meg egy dugó.

Link to comment
Megosztás:

Hát az kár, fúrni meg szinte teljesen értelmetlen gondolom, nem hallottam még fúrt motort ami bírt volna 20 ezret :lol: lefúrják róla azt a kemény réteget és aztán iszonyatosan kopik. Akkor neked csak egy blokk kéne csupaszon meg egy dugó.

nincs baj a furással ugyanis ezek szürke öntévenyek a hengerfal nincs kezelve .. ezért lehet krom gyürüt hasznalni a c20let gyári az ....

nekem a wössneren chrome molybdenum gyürü volt ez kicsivel jobb ...

a blokkot köszönöm elfogadom ha valoban nem lessz rá szükséged

Link to comment
Megosztás:

nincs baj a furással ugyanis ezek szürke öntévenyek a hengerfal nincs kezelve .. ezért lehet krom gyürüt hasznalni a c20let gyári az ....

nekem a wössneren chrome molybdenum gyürü volt ez kicsivel jobb ...

a blokkot köszönöm elfogadom ha valoban nem lessz rá szükséged

Mebeszéljük, ha kiszedtem :lol:

De ha nagyon ráérsz jöhetsz ám segíteni is na meg ha ne bírod szerelés nélkül :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.