Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

há ha nem lett volna rossz idő reggel és tudtunk volna pancsizni vagy valami akkor mi is maradtunk volna dehát ez van. Hazajöttem és egyből le is mostam a Bocit mielőtt beraktam tentizni a garázsba, így is alig akart lejönni a szaros virág vagy mi amit a szél rávitt és utána az eső ráragasztott.

attól a virágtól (Anti "gh"-val irja :lol: ) hülyét kapok...tele van vele az autó....

Link to comment
Megosztás:

Halloták biztos a Balatoni völgyhídon hogy jövünk :lol:

Hát én mikor elindultunk a benyakútról és beálltam 140re elmentetek és azt hittem úgy mentek tovább ahogy a benyakútig így nem mentem veletek.

én csak Diny után mentem, a többit nem tudom.. de mentünk 80as is egy SPAR-os kamion mögött :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Igazából tök jó tempó az a 140...nem fog még rajtad a trafi...(bár 60-as táblánál beüthet a krah... :lol: :lol: ) és lehet haladni is, a verda is még egész jól fogyaszt...nem igazán van értelme nagyon többel menni...Na jó néha azért egy picit... :D

Annyival kell menni hogy ne kelljen kimenni a szélső sávba.....Viszont mostanában mindenki 100al megy a szélső sávba és ha tényleg 130al mész akkor se nagyon előz meg senki.... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Annyival kell menni hogy ne kelljen kimenni a szélső sávba.....Viszont mostanában mindenki 100al megy a szélső sávba és ha tényleg 130al mész akkor se nagyon előz meg senki.... :lol:

Jaja mióta szigorítottak a rend őrei azóta elfelejtették az emberek hogy 130 a megengedett tempó és még a belső sávban is max 120al mennek.

Link to comment
Megosztás:

autópályát hagyjuk...lepsénynél az első dugó, ott még két barom össze is ment araszolás alatt...utána trepni, majd megint dugó megint összement két autó...az emberek nem tudnak közlekedni a külső sávban, a 3sávon meg túl nagy a választék ezért cikázni kell ész nélkül...

külsősávba ki (ami tök üres) és ott jöttem végig...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.