Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Én életemben kétszer hánytam...szal azért nem rendszeres...jól éreztük magunkat...

Looooooorit az első este sikerült úgy kicsapni, hogy másnap is csúnya volt még az arca... :D Redi tolt spárgát...alias Van Damme...e azóta őt csak Zsaninak hívjuk...Futó Gabi is új névre tett szert ->Fotó Gábor ->Kodak Gábor...így annyira nem vicces...de ott és akkor az volt...

...ha Viktorék hazaérnek és feltöltenek egy videót biztos lesz némi mosolygás...

Zimán tegnap azaz ma...könnyesre röhögtük magunkat... :D meg úgy egyébként is jó volt a hangulat... bár Robinak nem tudtunk Sunákat mutatni... :lol: :lol:

Redi megint rárárárárárárárárá-sat akart játszani, de Xray nem hagyta... :D

A kemping vezetőnője szarjon sünt...de ne valami kicsit...hanem olyan igazit... :lol:

Voltak jó mókák, poénkodás ezerrel de ezeket így úgy sem lehet visszaadni...ott kell lenni... :D

Hehe, a jégert sikerült színesássítással kitolni a szervezetemből, másnap szétszakadtam a fejem, de gyorsan orvosoltam egy gyógysörrel :D

Szombat este is sikerült, az egésznap sörözés lefektetett és úgy aludtam, még a balhéról sem hallottam semmit. :D

Link to comment
Megosztás:

az egésznap sörözés lefektetett és úgy aludtam, még a balhéról sem hallottam semmit. :lol:

pedig volt gazdagon. A mi szomszédunk pl felért egy psziho tömeggyilkossal a hangja alapján. Mielőtt hívták a jardokat a fas.zopó állítólagos biztonsági őrök Nagy főnöke meg a tulajfapic.a kiment a teraszra a FÉRFI és bőgve üvöltött hogy miért kell ilyen hangosan veszekedni hogy miért buliznak az opelosok meg nem bír aludni így. :lol: Elég röhejes volt. Heni jól leosztotta az összes kocsogot, meg is érdemeltek volna egy nevelést 6os szívlapáttal :lol:

A biztonsági őrökről sokan tudnának amúgy is mesélni. Úgytünik most sikerült kifogni olyan társaságot hogy 10kor mentek tentizni mert másnap is kell úszni a balcsiba és ki kell hogy pihenjem magam. Valószínű én még fiatal vagyok ahhoz hogy ha elmegyek nyaralni vagy bármi akkor éjszakai buli is van és majd felkelünk valamikor, meg majd otthon alszom nem azért jöttem hogy itt pihenjek. Persze az is igaz hogy én ha álmos vagyok alszom nem pedig azt lesem mikor tudok beszolni hogy legyen csend. A Blitzere jövökön kívül szerintem senki nem volt ott normális. Kötözködtek a biztiőröl, az ott nyaralók közül jópáran és persze jött a tuning autód van tuti felelőtlen kis hülye gyerek vagy, jó ember nem lehetsz és majd én megnevellek szindróma. Na mind1, a társasággal elvoltunk elég rendesen, szombat este még pia nélkül is olyan baromkodás ment hogy az hihetetlen. Sajna a kemping és az ott "nyaralók" rendesen beleszóltak a Blitz hangulatába és programjaiba de majd jövöre máshol jobb lesz. THX a szervezőknek azért.

Link to comment
Megosztás:

Hazafelé jó sokáig jöttünk együtt. Kéne má tényleg olyan embereket találnom hogy nem 80al megyünk a pályán de nem is 180al. Persze jó móka egy ideig de hosszú távon inkább a trafipaxmentes para nélküli hazautazást választanám. Meghá hosszú távon csukott tetővel nem kis hang van nagy tempónál. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hazafelé jó sokáig jöttünk együtt. Kéne má tényleg olyan embereket találnom hogy nem 80al megyünk a pályán de nem is 180al. Persze jó móka egy ideig de hosszú távon inkább a trafipaxmentes para nélküli hazautazást választanám. Meghá hosszú távon csukott tetővel nem kis hang van nagy tempónál. :lol:

pedig volt egy szakasz amikor "vártam" rátok, hogy rólatok is készüljön néhány kép... de nemjöttetek :lol:

Link to comment
Megosztás:

én délután igazi ######a kabriós időben jöttem végig lehajtott tetővel :lol:

há ha nem lett volna rossz idő reggel és tudtunk volna pancsizni vagy valami akkor mi is maradtunk volna dehát ez van. Hazajöttem és egyből le is mostam a Bocit mielőtt beraktam tentizni a garázsba, így is alig akart lejönni a szaros virág vagy mi amit a szél rávitt és utána az eső ráragasztott.

Link to comment
Megosztás:

pedig volt egy szakasz amikor "vártam" rátok, hogy rólatok is készüljön néhány kép... de nemjöttetek :lol:

hát kát de majd legközelebb. Beálltunk 140re és úgy jöttünk végig,sajna 50kmrel a vége előtt megkelett mégis állnom tankolni meg a makulátlan motor közölte a visszajelzőn hogy akkor már olajat is rakjak bele. Gondolom a 2 kilóval való gangolás az elején kente rendesen a kipufogót olajjal :lol: Így Robbal egyszerre értünk haza.

Link to comment
Megosztás:

Amikor jöttünk haza, a pályán jobbra állt a TT elfogóóóóó...de pont egy kis torlódás volt amikor odaértünk...így megúsztuk... :lol: :D :D Mondjuk már szerencsére volt egy kis vér az alkoholomban addigra... :lol: :lol:

Hát azt pedig ritkán hozzák ki, de tavalyi Blitz után hazafelé pont egy TTvel játszottunk és feladta :D

Link to comment
Megosztás:

Hazafelé jó sokáig jöttünk együtt. Kéne má tényleg olyan embereket találnom hogy nem 80al megyünk a pályán de nem is 180al. Persze jó móka egy ideig de hosszú távon inkább a trafipaxmentes para nélküli hazautazást választanám. Meghá hosszú távon csukott tetővel nem kis hang van nagy tempónál. :lol:

Pedig 140el jöttünk végig haza......Nem is értettem miért maradtatok le :lol:

Link to comment
Megosztás:

Pedig 140el jöttünk végig haza......Nem is értettem miért maradtatok le :lol:

Igazából tök jó tempó az a 140...nem fog még rajtad a trafi...(bár 60-as táblánál beüthet a krah... :lol: :lol: ) és lehet haladni is, a verda is még egész jól fogyaszt...nem igazán van értelme nagyon többel menni...Na jó néha azért egy picit... :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.