Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Muszáj a szketmen? :lol:

Más: Mondtam pár arcnak errefelé akik láttak már olyan srácot aki hallott már olyanról akinek van olyan VW konszern beli autója aminek a papírjaival nincs minden rendben. Szal a válasz a követező volt: "Ja ráncfelvarrott Leon? Ne csodálkozzon. Viszik mint a cukrot. Nagyon nehéz ellopni. Nem elég beletolni a zárba a bicskát hanem még rá is kell ütni egyet és csak azután nyílik. A gyári kpzár nyitása pedig kikapcsolja a riasztót."

Remélem megnyugtatóan és gyorsan lesz rendezve a dolog a biztosítóval...

nem kell most ez ide épp kezdem lesz@rani VW konszenrt kocsit többet soha ....

Link to comment
Megosztás:

Kérdezd Meg Futó Gabit meg Mélykék Pistát Vadkerten milyen buli volt pedíg akkor csak 1-2 DVD nyi cuccom volt ott és improvizálni kelett :D

De most készülök is! Aztmondták szerintük JÓÓÓÓ bulivolt! :D

Valóban :D

De nem belőlem kellene kiindulni mert ha jó a társaság, akkor általában elvagyok, mondjuk a mulenrúzs már nekem is sok mondjuk :D :D :P

Ki lehet élezni a 90es évek zenéjére a dolgot, de egymagában kevés lesz szerintem.

Kell Tiestóóóóóóóóóóó, megen mostani nem túl durván darálós zenék - lásd mondjuk Hamvai PG - meg latin, meg mulatós.

Tehát konkrétan minden :lol: :lol: :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Valóban :D

De nem belőlem kellene kiindulni mert ha jó a társaság, akkor általában elvagyok, mondjuk a mulenrúzs már nekem is sok mondjuk :D :D :D

Ki lehet élezni a 90es évek zenéjére a dolgot, de egymagában kevés lesz szerintem.

Kell Tiestóóóóóóóóóóó, megen mostani nem túl durván darálós zenék - lásd mondjuk Hamvai PG - meg latin, meg mulatós.

Tehát konkrétan minden :lol: :lol: :lol: :D

VAN MINDEN........... Bárány Attila, Sterby Tomy boy tieesto, GOA elektro Prog Dance Disco 80's Hungária Dolly , magyar orosz ukrát török :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.