Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Minden viccet félretéve nem nagy dolog megcsinálni......Ők is szélvédő ragasztóval fogják megcsinálni és elkérnek érte egy csomó pénzt......Úgyhogy Redi essél neki :D :D

Ott van a ragasztó a csomagban.....ezt mondtam nekik is....na itt kezdte el fullra nemérteni :lol: :lol: :lol:

És nem fogok nekiállni a nappaliban ragasztani.....komolyan nem értem miért a saját maga ellensége itt mindenki.....ha tényeg olyan egyszerű akkor neki mégegyszerűbb és keres pár mozdulttal néhány ezrest......hülye itt mindenki, csak én vagyok villamos...

Link to comment
Megosztás:

Ott van a ragasztó a csomagban.....ezt mondtam nekik is....na itt kezdte el fullra nemérteni :lol: :lol: :lol:

És nem fogok nekiállni a nappaliban ragasztani.....komolyan nem értem miért a saját maga ellensége itt mindenki.....ha tényeg olyan egyszerű akkor neki mégegyszerűbb és keres pár mozdulttal néhány ezrest......hülye itt mindenki, csak én vagyok villamos...

Keress egy garázst, meg pár nagyokost, aztán csukjátok magatokra az ajtót, és játszátok el az Árpi történetéből a technokolos-alufóliás részt! :D :D

Link to comment
Megosztás:

Ott van a ragasztó a csomagban.....ezt mondtam nekik is....na itt kezdte el fullra nemérteni :lol: :lol: :lol:

És nem fogok nekiállni a nappaliban ragasztani.....komolyan nem értem miért a saját maga ellensége itt mindenki.....ha tényeg olyan egyszerű akkor neki mégegyszerűbb és keres pár mozdulttal néhány ezrest......hülye itt mindenki, csak én vagyok villamos...

Egy 10esért felrakom...gari persze nincs...mert máshol sincs... :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.