Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Elvittem esztergáltatni meg maratni a féktárcsákat... Megmutattam a muksónak miről van szó, mit kell csinálni. Végighallgattam a fél órás szentbeszédet amit tartott hogy megfogsz halni, ne vegyél tartóstejet stb stb... azt eljöttem. Holnap hívnak az árral és hogy mikor mehetek érte. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Elvittem esztergáltatni meg maratni a féktárcsákat... Megmutattam a muksónak miről van szó, mit kell csinálni. Végighallgattam a fél órás szentbeszédet amit tartott hogy megfogsz halni, ne vegyél tartóstejet stb stb... azt eljöttem. Holnap hívnak az árral és hogy mikor mehetek érte. :lol:

Nekem is rá kellett beszélni az esztergályosomat, de már megszokta, a hülye dolgaimat, mert esztergált már nekem elég alkatrészt a kocsimba. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nekem is rá kellett beszélni az esztergályosomat, de már megszokta, a hülye dolgaimat, mert esztergált már nekem elég alkatrészt a kocsimba. :lol:

Ezt a csávót én nem ismertem. Egyik haver ajánlotta. De amikor meghallotta hogy miről van szó, kiborult és elkezdte lökni a majdmeghalsz szöveget. :lol:

De jó volt hogy felkészültem mielőtt mentem... Így minden kérdésére tudtam azonnal reagálni és be tudtam bizonyítani hogy "hidd el ez így jó lesz"... Amúgymeg ha fizetek érte neki nem mindegy hogy mit csinál... :lol:

Link to comment
Megosztás:

nem, mert ha netán mégis bekövetkezik a probléma, akkor őt is elővehetik. ezért félnek tőle.

nem mintha bekövetkezhetne, de tudod, paráznak az emberek. :lol:

Hát ha nem gravírozza a nevét a féktárcsába akkor honnan tudnák? :lol:

Én meg nem fogom ordibálni az út szélén ha esetleg mégis lesz valami hogy XYZ miatt szakadt ki a fékem... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ezt a Meriva vagy G Astra tárcsás változatot valaki alkalmazta már?

Nekem még valami sport változatú Renault tárcsáját ajánlották... Az 4x100 csak a belseje nem stimmel és a tárcsa és az agy közé kell rakni valami 2mm-es pakolást hogy jó legyen...

subi78 mondta a sztájlingról... Ha írsz neki tuti elmondja neked is. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.