Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

az AC pumpám szar... 2 hónapja vettem csergő landba, utányguri , 11e körül volt... többet nem is vártam tőle amúgy csak aza fura hogy akárhányszor leállt az autó és nem indult mindig néztük a szelepet a hídon és jött a lötty ... szal ... no mindegy lényeg hogy most épp szar az AC...

a gyári horror újonnan .. holnap remélem Dinitől szerzek egyet bontva

aztán ha elhoztam az autót a szerelő sráctól akkor azért szerintem meghirdetem aztán meglátjuk ad e valaki érte 900at... de elég necces elképzelés.

Link to comment
Megosztás:

az AC pumpám szar... 2 hónapja vettem csergő landba, utányguri , 11e körül volt... többet nem is vártam tőle amúgy csak aza fura hogy akárhányszor leállt az autó és nem indult mindig néztük a szelepet a hídon és jött a lötty ... szal ... no mindegy lényeg hogy most épp szar az AC...

a gyári horror újonnan .. holnap remélem Dinitől szerzek egyet bontva

aztán ha elhoztam az autót a szerelő sráctól akkor azért szerintem meghirdetem aztán meglátjuk ad e valaki érte 900at... de elég necces elképzelés.

Én mondtam :lol:

Hiába van a benzinhídba anyag attól még nem biztos, hogy nyom az ac, mert van benne egy visszacsapó szelep és megtartja a rendszerben a nyomást.

Link to comment
Megosztás:

az AC pumpám szar... 2 hónapja vettem csergő landba, utányguri , 11e körül volt... többet nem is vártam tőle amúgy csak aza fura hogy akárhányszor leállt az autó és nem indult mindig néztük a szelepet a hídon és jött a lötty ... szal ... no mindegy lényeg hogy most épp szar az AC...

a gyári horror újonnan .. holnap remélem Dinitől szerzek egyet bontva

aztán ha elhoztam az autót a szerelő sráctól akkor azért szerintem meghirdetem aztán meglátjuk ad e valaki érte 900at... de elég necces elképzelés.

Attól hogy néha megszorul a AC még marad nyomás a rendszerbe, azt a kis tüskét hiába nyomkodod persze hogy ott jön ki benzin, mikor nem indult a géped azonnal rákötöttük a benzinnyomás érő órát, és meg se moccant, az enyémre is rátettük példa és próbaképp, 2.6 bár alapjáraton ha gázra lépek felugrik 3.4-re de emelt fordulaton 3.2 marad a fix! Lényeg hogy megvan a probléma, a ventilátorod is működik tökéletesen, az ülés is rendbe lett rakva, persze lehetőségekhez képest, és a kompresszió mérés is megtörtént, 14.6 végig, szóval jó!

Miért adnád el??? Normális szerelőhöz kellett volna vinni mindig, és soha nem lenne gondod vele, majd most rendben lesz és csak hajtani kell!

Link to comment
Megosztás:

gut gut csak elég sokat nyomkodtuk a szelepet és nem tűnt úgy hogy ne lenne állandó a nyomás inditózás alatt.

de mindegy is mostmár, beszéltem én is a Robival elmesélte nekem is hogy miket csinált és hogy minden stimmel mostmár.

használtautóra felfogom rakni, sajnos attól még hogy ő jó szerelő és án gondos tulaj vagyok, attól tartok hogy sosem fog véget érni ez a rémálom ami 2 éve tart.

de valószínű hogy egy jóidejig senki sem fogja elvinni ennyiért és lejebb meg nem érdemes adni az árból...

hasonlóan István esetéhez...

Attól hogy néha megszorul a AC még marad nyomás a rendszerbe, azt a kis tüskét hiába nyomkodod persze hogy ott jön ki benzin, mikor nem indult a géped azonnal rákötöttük a benzinnyomás érő órát, és meg se moccant, az enyémre is rátettük példa és próbaképp, 2.6 bár alapjáraton ha gázra lépek felugrik 3.4-re de emelt fordulaton 3.2 marad a fix! Lényeg hogy megvan a probléma, a ventilátorod is működik tökéletesen, az ülés is rendbe lett rakva, persze lehetőségekhez képest, és a kompresszió mérés is megtörtént, 14.6 végig, szóval jó!

Miért adnád el??? Normális szerelőhöz kellett volna vinni mindig, és soha nem lenne gondod vele, majd most rendben lesz és csak hajtani kell!

Link to comment
Megosztás:

Remélem nemsokára én is ülhetek ebben a szép autóban. Már nagyon várom. Szerintem így sokkal szarabb mintha nem hallottam volna róla soha többet. Minden 1es képet ha nézek gombóc lesz a torkomban.

csak nem hogy a tiéd volt ez a kis méregzsák???? :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.