Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

wazze ez GSI+Gazdája betegség, én is állandóan lefejelem, mert már a teleszkóp nem tolja fel fullra és mikor elindul már hajolok is be és mindig akkor áll meg amikor még simán lefejelhetem :lol:

Ui. őszinte részvétem, bár szerintem túléled :D

Na ezt jó tudni vazze , amúgy jók a teleszkópok csak nem nyomtam fel fulra, és mikor tettem vissza a csomitartóba az ablakmosó folyadékok , kissé elméreteztem a hajolást szal kb 10cm-vel lejebb kelett volna! :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tegnap történ egy kisebb gyilkossági kísérlet majdnem megölt saját autóm ugye a tipikus csomagtartófelnyit hülyegyerek nekimegy játék volt

én ezt egy haverom asztrájával játszom el rendszeresen (évek óta...), neki ráadásul rövid telója van, folyton megtalálom a zárat. mikor pakolunk a kocsijába/ból már előre várja, mikor röhöghet ki, és mindig adok rá okot... :lol:

nemrég faterom vitt neki pár dolgot, berakodás közben persze, hogy ő is lefejelte. kétszer. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Azért remélem ezután nem női ruciban fogod nyomni a hattyúk tavát Blitzen :lol:

pszihodokihoz nem küldtek? :D

:lol: :lol: :D De voltam 3 éve és ilyen kérdésekkel hülyítettek: Önt örömmel tölti e el ha bottal lefejezhet egy virágot! :D :D Psze azt X eltem amit ők akartak látni! :D :D

Link to comment
Megosztás:

Vazz... Mondjuk a te agyadnak már úgy is mindegy, hogy hol sérül :P :D :lol:

Tegnap pokereztem Demóval elnyertem minden pénzét és végül bedobtuk a forgalmit dupla vagy semmi alapon.... na és a végeredmény :

434091191DSC01261_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Az új boldog tulajdonos! :lol: :lol: Top speed : 215 után a boldog arc! :D :D :D ("te mocsok" nesze :D :D )

Link to comment
Megosztás:

Tegnap történ egy kisebb gyilkossági kísérlet majdnem megölt saját autóm ugye a tipikus csomagtartófelnyit hülyegyerek nekimegy játék volt :D

Kb 4-5 cm hosszan egy kanyont mart a fejembe a sarka de olyan szabályosan mint egy CNC eszterga,,,, hála nem kellett varni de azért a melóhelyről leküldött a mentőorvos az ügyeletre. na ott megtudttam milyen a magyar vészhelyzet :lol: Hát oylan 9 körül értem le és hajnal 1-2 volt mikorra végeztem nemvolt hímzés..... mondom a dokinak dejó akkor nem lessz kiborotválva a fejem és akkor teljes emberként jelenhetek meg a jövihéten esedékes szemesi találkozón. Aztmondja milyen találkokzó lessz ??? Mondom Opeltali :lol: Megszólal : Nővérke azért egy tetanuszt adjunk be a betegnek jó! :lol: :D Azt utána mondta hogy nem azért kaptam ám hanem mert kötelező. Igaz előtte megkérdezte mikor kaptam , mondom nekem aztmondták , mondjam azt hogy nincs fél éve és akkor nem kell! :D :D :D

Csak erős idegzetűeknek!!!! +18

Na akkor pihenés képpen bekonfizatnád a cod4 szervert mert már úgy bannolnék mindenkit :D

Amúgy lehet a gsi-hez nem csak láthatósági mellény lesz kötelező manem M88 kevlár repesz sisak is :P

Link to comment
Megosztás:

Na akkor pihenés képpen bekonfizatnád a cod4 szervert mert már úgy bannolnék mindenkit :lol:

Amúgy lehet a gsi-hez nem csak láthatósági mellény lesz kötelező manem M88 kevlár repesz sisak is :D

Megnéztem a web felületet nagyon okés nekiáltam puhatolózni!!! :D TE MEG VEDD FŐ A TELEFONOD! :lol: :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Tegnap pokereztem Demóval elnyertem minden pénzét és végül bedobtuk a forgalmit dupla vagy semmi alapon.... na és a végeredmény :

http://kepfeltoltes.hu/080812/434091191DSC...ltoltes.hu_.jpg

Az új boldog tulajdonos! :lol: Top speed : 215 után a boldog arc! :lol: :lol: ("te mocsok" nesze :D :D )

:D :D :D

Na, megyek is és intézem, hogy össze legyen rakva vérge a két XE és bekerüljön az MV6 a Caliba. Mára mindössze ennyi a program. :D

Link to comment
Megosztás:

:lol: :lol: :lol:

Na, megyek is és intézem, hogy össze legyen rakva vérge a két XE és bekerüljön az MV6 a Caliba. Mára mindössze ennyi a program. :D

Köszi a lambdát Petya , megforrasztoma "drótokat" aztán megy a helyére :D :D Amúgy ez Vekié volt??? nemmintha számítana gondolom csak a csati miatt kérdezem! :D

Link to comment
Megosztás:

Mitgondolsz miért készült a fénykép :lol: :lol: Már tegnap Petyának mondtam is hogy na ehhez Stefan mit fog szólni :lol: :D :D

Még a kép haggyán. Igaz, először néztem, hogy ki ez a gyanús arcú, gyúrós gyerek az autómban :D

De utána a szöveg... sokkot kaptam. Csodálkoztam is, hogy hogy csikartatok ki belőle 215-öt, amikor nekem is csak 206 volt a rekordom? :D :D

Link to comment
Megosztás:

Még a kép haggyán. Igaz, először néztem, hogy ki ez a gyanús arcú, gyúrós gyerek az autómban :lol:

De utána a szöveg... sokkot kaptam. Csodálkoztam is, hogy hogy csikartatok ki belőle 215-öt, amikor nekem is csak 206 volt a rekordom? :D :D

nem mentem vele csak beleültem :D :lol: De mondom mácsak azé is beírom... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.