Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Skacok?!

A hátsó rugó cseréje mennyire szívásos meló?

Megoldható panel elött?

Szerdán kellene levinnem vagy 50 burkolókövet (100-150kg) délegyházára, és arra gondoltam vissza kellene dobni a "gyári" rugóimat.. valamennyivel biztosan erősebb a mostaniaknál.. ezek 92-esek, az enyémek meg csak csak 95-96 os vasak...

Bár csak a ma délutánom van, mert holnap 06-18ig meló.. utána meg már mennék a kövekért :lol:

Link to comment
Megosztás:

Skacok?!

A hátsó rugó cseréje mennyire szívásos meló?

Megoldható panel elött?

Szerdán kellene levinnem vagy 50 burkolókövet (100-150kg) délegyházára, és arra gondoltam vissza kellene dobni a "gyári" rugóimat.. valamennyivel biztosan erősebb a mostaniaknál.. ezek 92-esek, az enyémek meg csak csak 95-96 os vasak...

Bár csak a ma délutánom van, mert holnap 06-18ig meló.. utána meg már mennék a kövekért :lol:

Szerintem gumikat tüzdeld be a rugeszba csak! :lol: Én nemszemvednék vele! :lol:

Link to comment
Megosztás:

régen rossz, ha 100-150kg-ot nem bír el :lol:

Mondjuk ezzel én is így vagyok..

ha belegondolok, hogy a +3 személy is kb ennyi.. csak mondjuk az nem a csomagtérben van... :lol:

Amúgy meg elég gyenguszok már a telók is, meg a rugó is. De szerintem marad így.. már nem igazán van idő, meg kedv se rugót cserélgetni..

Valszeg valahogy így fog kinézni..

35541579.jpg

Igaz, itt kicsit lejtett is "erre" az oldalra a talaj.. de a hátúl ülök szerintem nincsenek 150 kiló

Majd óvatosan megyek.. ne érjen bele semmi semmibe...no meg le.. bár max a kipuff repűl le.. mert az eleje az az egekben lesz :lol:

Amúgy meg 50 darabb ilyen kövecskéről lenne szó... csak elbírja.. max teszek a hátsó üllés lábtérbe.. a súlypont pont jó lesz.. alacsonyan középen :D :D

big_130042.jpg

20x10x6 centi.. asszondta a muki, hogy olyan 2-3 kiló per darabb..

Szerintem gumikat tüzdeld be a rugeszba csak! :D Én nemszemvednék vele! :D

És akkor min fog gurúlni? felnin? :D nem kell azt betuszkolni.. majd begyűri magának :D

Gondoltam,hogy kitakarítom ma a verdát.. de most jut eszembe.. ha visszük le ezt a sok sz...t, akkor minek?

Link to comment
Megosztás:

És akkor min fog gurúlni? felnin? :D nem kell azt betuszkolni.. majd begyűri magának :D

Gondoltam,hogy kitakarítom ma a verdát.. de most jut eszembe.. ha visszük le ezt a sok sz...t, akkor minek?

Most vagy nem érted mire gondolok vagy direkt poénkodod el a dolgot! :lol: :lol: gimubakot tegyél BELE vazzeg! :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Mit gondoltok ebből lehet nappal látni valamit vagy ezt inkább hagyjam?Kellene egy olajnyomás meg egy olajhőfokmérő.Milyet érdemes....nem aranyáron :lol:

ezaz

Hát nemsokat látni nappal mert én elég szerencsétlan helyre tettem be :lol:

NAPPAL

53311_1218106642.jpg

ÉJJEL

53311_1218106697.jpg

Bár nemtudom hova jó tenni de ne olyat vegyél ami föstölt és ráadásul ezüst, sima sötétítettet vegyél! Ha kell a srác telefeonszáma PÜ ben adom. amúgy 4600FT/db de csodát nevárj mert a jó műszerek 12-15 ezer/db mozognak! szal nem hajszál pontos viszonyszámnak okés! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nálad soha nem lehet tudni, azért kérdeztem :lol: :D :D

Lehetett volna Manta is :lol:

Ez a fekete Irmscher "maradvány" ?

Igen! Nagyon jó a motorja, váltó is jó, 1 szimering csere kell csak, és hát hála az isteni üzleti képességeimnek :lol: nagyon jó árban vettem meg, de azt ne kérdezd mennyiért (titok) :D Kedd Szerdán még szeretné használni a tulaj, csütörtökön megyünk érte!

Link to comment
Megosztás:

Tegnap történ egy kisebb gyilkossági kísérlet majdnem megölt saját autóm ugye a tipikus csomagtartófelnyit hülyegyerek nekimegy játék volt :D

Kb 4-5 cm hosszan egy kanyont mart a fejembe a sarka de olyan szabályosan mint egy CNC eszterga,,,, hála nem kellett varni de azért a melóhelyről leküldött a mentőorvos az ügyeletre. na ott megtudttam milyen a magyar vészhelyzet :lol: Hát oylan 9 körül értem le és hajnal 1-2 volt mikorra végeztem nemvolt hímzés..... mondom a dokinak dejó akkor nem lessz kiborotválva a fejem és akkor teljes emberként jelenhetek meg a jövihéten esedékes szemesi találkozón. Aztmondja milyen találkokzó lessz ??? Mondom Opeltali :lol: Megszólal : Nővérke azért egy tetanuszt adjunk be a betegnek jó! :lol: :D Azt utána mondta hogy nem azért kaptam ám hanem mert kötelező. Igaz előtte megkérdezte mikor kaptam , mondom nekem aztmondták , mondjam azt hogy nincs fél éve és akkor nem kell! :D :D :D

Csak erős idegzetűeknek!!!! +18

Link to comment
Megosztás:

Tegnap történ egy kisebb gyilkossági kísérlet majdnem megölt saját autóm ugye a tipikus csomagtartófelnyit hülyegyerek nekimegy játék volt :D

Kb 4-5 cm hosszan egy kanyont mart a fejembe a sarka de olyan szabályosan mint egy CNC eszterga,,,, hála nem kellett varni de azért a melóhelyről leküldött a mentőorvos az ügyeletre. na ott megtudttam milyen a magyar vészhelyzet :lol: Hát oylan 9 körül értem le és hajnal 1-2 volt mikorra végeztem nemvolt hímzés..... mondom a dokinak dejó akkor nem lessz kiborotválva a fejem és akkor teljes emberként jelenhetek meg a jövihéten esedékes szemesi találkozón. Aztmondja milyen találkokzó lessz ??? Mondom Opeltali :lol: Megszólal : Nővérke azért egy tetanuszt adjunk be a betegnek jó! :lol: :D Azt utána mondta hogy nem azért kaptam ám hanem mert kötelező. Igaz előtte megkérdezte mikor kaptam , mondom nekem aztmondták , mondjam azt hogy nincs fél éve és akkor nem kell! :D :D :D

Csak erős idegzetűeknek!!!! +18

wazze ez GSI+Gazdája betegség, én is állandóan lefejelem, mert már a teleszkóp nem tolja fel fullra és mikor elindul már hajolok is be és mindig akkor áll meg amikor még simán lefejelhetem :D

Ui. őszinte részvétem, bár szerintem túléled :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.