Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

de lehet az eladó is kicsit gyanus figura ... de ugysem lessz meg ... azért rimankodok hogy a casco fizessen rendesen

Ez a Hungaricum részvétem.Ha volt rajta hiteled készülj fel rá,hogy ha az ügy végére érsz és fizetni kell a bank kérni fogja a szerződésmódosítás díját.Ami 1 éven belül min 30e vagy a felvett hitel 6%-a.Egyébként a piaci értéket nézik és abból jön le az önrészed

Link to comment
Megosztás:

Ez a Hungaricum részvétem.Ha volt rajta hiteled készülj fel rá,hogy ha az ügy végére érsz és fizetni kell a bank kérni fogja a szerződésmódosítás díját.Ami 1 éven belül min 30e vagy a felvett hitel 6%-a.Egyébként a piaci értéket nézik és abból jön le az önrészed

---------------------------------------------------------------

Link to comment
Megosztás:

Sonique!

Bááááázzz,ilyen nincs...ezt a szájbalökött országot... :lol:

Mi is voltunk ma kocsit nézni,de valami vicc,hogy mit és mennyiért akarnak adni.

Az enyémért nem tudom mennyit adnának,de olyan szarvas hibák vannak némelyiken,hogy...ilyenkor jövök rá,hogy egész jó verdám van,60Le ide vagy oda.

Ha valaki tud C14SE vagy C14NZ astrát vagy B Corsát szóljon.

Link to comment
Megosztás:

ásztáQ...

Részvétem szonik... Szólok majd itt a környéken a Leon-os Cuprás srácoknak hogyha alkatrészt kínálnak nekik akkor nézzék meg mit vesznek... :lol:

Szerk.: Egyébként mikor történt ez az eset? Mert az esztergomi leonos srác aztmondta hogy cupra felniket nem igazán lehet sehol kapni, a múltkor (kb 2hete) pedig fentvolt a sztájlingon 4db mint eladó... :lol:

Link to comment
Megosztás:

ásztáQ...

Szerk.: Egyébként mikor történt ez az eset? Mert az esztergomi leonos srác aztmondta hogy cupra felniket nem igazán lehet sehol kapni, a múltkor (kb 2hete) pedig fentvolt a sztájlingon 4db mint eladó... :lol:

aki a fenti képen lathato autorol barmit tud vagy látja vagy mostansag nagyon törött cuprahoz alkatrészt kerestek legyen olyan kedves szoljon.

a kocsit a tegnapi nap folyamán elloptak a 14. kerületböl 17-19oraközt ...

rendszáma IGA-112

:lol:

Link to comment
Megosztás:

teganap kb 4 órát sikerült aludni,mikor felkeltem még mindig részeg voltam úgy éreztem :lol: és mivel észnél kellett lenni mert jöttek a vendégek és el akartam kerülni egy kijózanodást elkezdtem ráinni :lol: azóta is tart a folyamat :lol: meg tudnám szokni :D

fasza volt a buli :D

Link to comment
Megosztás:

Hát nem volt gyenge...

Piiistával előbb állapítottuk meg mi is, hogy vannak koordinációs problémák még... :lol: :lol:

Nekem csak most fáj a fejem, hát igen, szombat hajnalban Szegedre meg Győrbe is az M3-ason kellett menni...Ja, és milyen menő bárpultunk is volt... :lol:

Link to comment
Megosztás:

igaz, nem ide tartozik, de itt van a legnagyobb élet :lol:

ki tudna nekem segíteni autó vásárlásban?

pesten kellene megnézni egy 1,8-os(C18XE), 16V-s gépet, de egyedül nem merem

XV. kerben van, szentmihályitól nem messze

motorcserés volt, a szervíz elvileg vállalt garanciát a motorra, km adatról nincs infó

klímahűtő rossz volt, holnapra cserélik/javítják

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.