Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Hehe...micsoda...egy GSI kb 1120 kg, a Cupra 1370kg, azaz 250 kg van a két kocsi között...az kb 3 fő különbség...mivel a Curpa sem megy driver nélkül... :D így a GSI-ben 4 embernek kell ülnie, hogy érezhetően kijöjjön a lóerő különbség...addig a többit elviszi a súly...de a biztonságért áldozni kell... :D :D

Na én beültetek 4 embert te meg kiveszed a szaros turbót na??? :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

hazaértünk és már a mocitetőn semnemvan matrinya. meleg mocitetőnél kb max.10 perc volt leszedni. Ennyi rohadt kis betüt hogy az a..... :lol:

Jó vót eső is vót. Reggel míg le nem értünk szakadt, utána a füves saras reptérre begangolt pár autó így nem is volt dagonyázás, víz sehol de kiürítettem az egyik toy-toy wc tartáját, meg magyarosan klínt használtunk és így a kerekeken kívül mindent le tudtunk mostni. Sok autó vót, meg pavilonok is vótak. Lehetett repülőgéppel utazni meg helikopterrel persze 3 fő/1 repülés 5 perec 18 roppantyú vót, 20 perec meg 60. Érdekes egész nap mentek így is a gépek. Vót Red Bull Air Race Besenyő Pista bával :D . Lehetett kvadozni, tankal utazni, urgálni 50 méterről de csak kötéllel (ezt Pista részegen be is vállalta, van róla videjó is), meg egyéb dógok is voltak, vót turmixgép amibe ha beálltál úgy jöttél ki hogy 1 órán átt forgott a gyomrod (ezt tapasztalatból mondom). Szóval jók vótak a pogramok csak sok vót a köcsög :lol:

Á nem normális vót mindenki szerencsére. Dinyvel megtudtuk két elcsípett mondatból ami a szuzukuklubbosoktól jött, hogy egy 1.3as szuzival lehet 180al menni, és hogy Gelkó megkímélt cabriója akkor lesz üzemmeleg ha indítás után egyből tiltásba szúrja :D . Délután jött egy futózépor ami minicunaminak számított, de az Opelsátor állt rendületlenül, bár igaz 6an tartottuk belűlről. Egy alig használt vezetőoldali Manta üveg is van eladó, mert az úgy gondolt hogy ha már a napon unatkozik akko má berobban, ennek a gazdái örültek a legjobban főleg mikor elkezdett esni. Mégegyszer köszöni Vandus nekik a kávét, Pistának meg a pulcsit. Én jól éreztem magam de nem a pogramok miatt hanem a társaság miatt. Beszélgettem olyan emberekkel is akikkel eddig még nem nagyon volt alkalmam max pár mondatot, de eggyáltalán nem bántam meg. Remélem nem veszi senki bántásnak hogy a Pista nevén kívűl nem említettem meg mindenkit akit rövid monológomban felhoztam, de ha rámtetoválják a nevüket akkor is el tudom felejteni, tehát bocsi :lol:

A nap tanulsága pedig az volt, hogy nőre sem vártam sohe 1 órát nemhogy egy csávóra. Így a kövi ilyennél ha Pista is jön vagy később kelek vagy nem várok rá 1 órát, pláne hogy utána eg y bizonyos ideig nem is kommunikált velünk. Ezt vedd dádának Pista bácsi :D

Képeket csináltak a többiek amikre én is kivi leszek, videjót meg majd rakok fel.

Link to comment
Megosztás:

A nap tanulsága pedig az volt, hogy nőre sem vártam sohe 1 órát nemhogy egy csávóra. Így a kövi ilyennél ha Pista is jön vagy később kelek vagy nem várok rá 1 órát....

még jó h általában nem rád kell várni nah jó csak egyszer volt h 2 órát, átlag azér stabil 1 óra :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

még jó h általában nem rád kell várni nah jó csak egyszer volt h 2 órát, átlag azér stabil 1 óra :lol: :lol: :lol:

és ebből egyszer sem volt olyan hogy mentünk valahova és onnan késtem volna. Olyan volt csak hogy otthon kelett várnotok me szerelgettetek és gondoltam úgy is tudtok dolgozni ha nem vagyok ott.

Link to comment
Megosztás:

aki a fenti képen lathato autorol barmit tud vagy látja vagy mostansag nagyon törött cuprahoz alkatrészt kerestek legyen olyan kedves szoljon.

a kocsit a tegnapi nap folyamán elloptak a 14. kerületböl 17-19oraközt ...

rendszáma IGA-112

http://www.carstyling.hu/pic/buy/buy_74230.jpg

:D :D :D

Baszkiiiiii nemááááááááááááááá szar szemét g*ci világ! :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

aki a fenti képen lathato autorol barmit tud vagy látja vagy mostansag nagyon törött cuprahoz alkatrészt kerestek legyen olyan kedves szoljon.

a kocsit a tegnapi nap folyamán elloptak a 14. kerületböl 17-19oraközt ...

rendszáma IGA-112

http://www.carstyling.hu/pic/buy/buy_74230.jpg

Na bazz.. nem sokáig élvezhetted :lol: Nem lehet az eladók keze a dologban? :lol: (nem tudom honnan vetted..)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.