Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Háj!

meglett a dadogás, mászkáló alapjárat oka: el van szakadva a gumitölcsér a légtömegmérő és az SFI doboz között. A szerelő tizenvalahány ezres árat saccolt, ezt egy csöppet sokkallom. nincs esetleg valakinek eladó? :lol: Diny, becserélném a hűtőre, amit nem tudtunk felhasználni! :D :lol:

Akár még lehetséges is. :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Megkajáztad?

Az kötelező olvasmány a GSI -nek :lol: 1.8 T ha jóltudom 170-180LE és bazinehéz a vas! A barátomnak van SX-e na jó az övé 200LE felett van de a gyári értéke kb ugyanaz minta régi 1.8T-s Seat cupráé azt meg biza meglehet verni! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az kötelező olvasmány a GSI -nek :D 1.8 T ha jóltudom 170-180LE és bazinehéz a vas! A barátomnak van SX-e na jó az övé 200LE felett van de a gyári értéke kb ugyanaz minta régi 1.8T-s Seat cupráé azt meg biza meglehet verni! :D

Egy turbós autónak azért más a gyorsulási karakterisztikája.Erről Laci4 is tudna mesélni mikor a 150lovas gyári ibiza cuprát nem tudtuk utolérni :lol: (Igaz az kb 1 súlyban lehet a gsi vel)

Nem rossz ha egy motor némiképp támogatva van levegővel :lol:

Szerintem :lol:

Link to comment
Megosztás:

Simán, de 200-210 lóig eddig mindenkit akivel mentem! (Kb. 400m-en) :lol:

Nem semmi Csabi! Egyszer ha majd gyorsulsz egy ilyen gép ellen beülnék melléd ha nem gond kiváncsi vagyok milyen lehet.

Nekem anno az én GSI-m csak a Reanult Clio Sporttal tudta felvenni a versenyt. (170 HP) de ott is kaptam kb. negyed autót :S

Szóval ha egyszer lesz rá mód szívesen beülnék egy tapasztalat gyűjtés erejéig. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem semmi Csabi! Egyszer ha majd gyorsulsz egy ilyen gép ellen beülnék melléd ha nem gond kiváncsi vagyok milyen lehet.

Nekem anno az én GSI-m csak a Reanult Clio Sporttal tudta felvenni a versenyt. (170 HP) de ott is kaptam kb. negyed autót :S

Szóval ha egyszer lesz rá mód szívesen beülnék egy tapasztalat gyűjtés erejéig. :lol:

GSI-k közt is nagy a szórás, 15.00-tól egész 16.00 van kábé a skála, persze itt még flléres "tunig"-ról beszélünk, enyémben is van egy 50-es rendszer gázgyorsítóval, van egy chip, és van egy félkész powercup, és ennyi. de ha csak 5 tized különbséget nézünk 402 méteren az 140Km/h-nál 19 és fél méter, és az nem kevés 4-5 autóhossz, na meg nem mind1 hogy ki vezet :lol:

Link to comment
Megosztás:

Csak a 2 autó nem 1 kategória szal nefeledd! Szívó nem megy a turbóssal vagy még is??? :D :D

Van ahol megy...kiírásfüggő...van ahol hajtás szerinti kategorizálás van... :D

Meg tényleg nem egy kat. a GSI-ben 4 főnek kéne ülnie némi csomaggal, hogy egál legyen a súly...aztán lehetne csapatni neki... :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Van ahol megy...kiírásfüggő...van ahol hajtás szerinti kategorizálás van... :D

Meg tényleg nem egy kat. a GSI-ben 4 főnek kéne ülnie némi csomaggal, hogy egál legyen a súly...aztán lehetne csapatni neki... :lol: :lol: :D

Igen, 4 fő.. na meg az a plusz 100 lóerő.

Turbós kategória soha nem volt és nem is lesz a szívóba, neked a turbósok közt kell virítanod, de ott sajnos vagy nem sajnos nem igen lehet egy cupraval még a tiéd el is megy nade a 210 lovas.... :lol:

Pontosan hány kiló a tiéd?

Ha 1400Kg veszünk és 250Le akkor a tiéd 1Kg-ra 0.178Le jut míg az én esetemben 0.135Le jut 1Kg-ra szóval jobb az arányod.

De hogy áttekinthetőbb legyen:

A tiéd 100Kg-ra jutó lóerő 17.8Le

Nekem 100Kg-ra jutó lóerő 13.5Le

így nem vagdalkoznék a súllyal a helyedben.

Link to comment
Megosztás:

Érted Anti, szedd össze magad, mert a számok nem hazudnak...

Hiába szedi, venni kell jó autót és kész, és akkor nincs kifogás, meg magyarázat :lol:

De majd jön Anti és jólmegaszondja, hogy az a hülye akinem Seat Leon Cuprat vesz :lol:

De még a timeslipre sem meri kitenni avatarnak, inkább a 30 éves kadi és annak az ideje :lol: :D :D

Link to comment
Megosztás:

Enyém így simán van annyi mint a tiéd ha 2 személyel számolom! olyan 1250 Kg kb!

Hehe...micsoda...egy GSI kb 1120 kg, a Cupra 1370kg, azaz 250 kg van a két kocsi között...az kb 3 fő különbség...mivel a Curpa sem megy driver nélkül... :lol: így a GSI-ben 4 embernek kell ülnie, hogy érezhetően kijöjjön a lóerő különbség...addig a többit elviszi a súly...de a biztonságért áldozni kell... :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.