Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Pötyösök!

Osram diadem izzó készletet nem lehet nálunk kapni igaz?

Mert amit vettem chrom izzót hátra már lassan fehéren világít :lol: :lol:

Amúgy azokat is meg lehet hekkelni, hogy ne legyen benne színes izzó, csak nem mutat akkorát mint a diademmel.

Na mindegy, ha nem lesz kilopom Dinyéből a Blitzen :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Powercup milyen csavarral van föltéve? Sima imbusz? Próbáltam keresni, de google képkereső csak ilyen delfint, popcornt, meg motorokat hoz fel :lol: :lol:

lemenni a kocsihoz meg nemtudok

6-os inbusz csavarral van általában felrakva. 5-ös inbuszkulccsal lehet leszerelni. Illetve kell még egy síma csavarhúzó is a két bilincset lelazítani. :lol:

Szedjétek csak le, mert kelleni fog! :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

6-os inbusz csavarral van általában felrakva. 5-ös inbuszkulccsal lehet leszerelni. Illetve kell még egy síma csavarhúzó is a két bilincset lelazítani. :lol:

Szedjétek csak le, mert kelleni fog! :lol: :lol:

Demó!

Kérdés: van egy adapterem powecup szerűség és 76mm a kör átmérője, de ha levegőszűrő könyököt (Jacky)-t rakok rá akkor magas. Vettem c18xe szívócsonkot, az nem rá megy hanem pont belepasszol az adapterbe, vagyis kisebb az átmérője. Ez elég levegőt tud biztosítani a mocinak, vagy fel se rakjam?

1

2

3

Link to comment
Megosztás:

Demó!

Kérdés: van egy adapterem powecup szerűség és 76mm a kör átmérője, de ha levegőszűrő könyököt (Jacky)-t rakok rá akkor magas. Vettem c18xe szívócsonkot, az nem rá megy hanem pont belepasszol az adapterbe, vagyis kisebb az átmérője. Ez elég levegőt tud biztosítani a mocinak, vagy fel se rakjam?

Szerintem vagy meg kell oldani, hogy passzoljon a C18XE, illetve X20XEV gumicsöve, vagy valahogy meg kell oldani, hogy ne legyen olyan magas. Mi lenne, ha már eleve fémcsővel kanyarodnál át a légtömegmérő felé? Azt oda lehetne heggeszteni a talphoz, a légtömegmérőre pedig egy samco gumicsővel lehetne menni.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem vagy meg kell oldani, hogy passzoljon a C18XE, illetve X20XEV gumicsöve, vagy valahogy meg kell oldani, hogy ne legyen olyan magas. Mi lenne, ha már eleve fémcsővel kanyarodnál át a légtömegmérő felé? Azt oda lehetne heggeszteni a talphoz, a légtömegmérőre pedig egy samco gumicsővel lehetne menni.

A c18xe-val nincs is gond azt megoldom, de nem kicsi az átmérője? A x20xev-é nagyobb?

Samco ez ki? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na Lacee voltam ma délután és Robi tudott foglalkozni 2 órát a kocsiddal, de mint mondta neked is majd hétfőn beugrik a mtortérbe kedd este ki ugrik és valószínű szerdán hozhatod el hogy minden működik rajta, annyit el tudok mondani, hogy minden hiba megvan és nagyon sokat nevettünk olyan KÓKÁNYOLÁSOK vannak a kocsidban ami szinte hihetetlen, kurvára nem vicces egyébként de ezen már csak azt lehetett :lol: szóval 95-97 foknál befog kapcsolni a ventid és a piros közelébe sem fog menni többet soha :lol: a többi már nem is említem, hihetetlen hogy hónapok óta hozod viszed ide-oda a géped :lol: szóval fel a fejjel, inkább én félek hogy jobb lesz mint az enyém :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na Lacee voltam ma délután és Robi tudott foglalkozni 2 órát a kocsiddal, de mint mondta neked is majd hétfőn beugrik a mtortérbe kedd este ki ugrik és valószínű szerdán hozhatod el hogy minden működik rajta, annyit el tudok mondani, hogy minden hiba megvan és nagyon sokat nevettünk olyan KÓKÁNYOLÁSOK vannak a kocsidban ami szinte hihetetlen, kurvára nem vicces egyébként de ezen már csak azt lehetett :lol: szóval 95-97 foknál befog kapcsolni a ventid és a piros közelébe sem fog menni többet soha :lol: a többi már nem is említem, hihetetlen hogy hónapok óta hozod viszed ide-oda a géped :lol: szóval fel a fejjel, inkább én félek hogy jobb lesz mint az enyém :lol:

Mesélj már részleteket, kivi vook.

Link to comment
Megosztás:

Mostmár én is egyrejobban :lol:

Mindenesetre köszönöm !

Azt meg majd meglátjuk hogy jobb lesz e mint a Tied...megyünk majd kört és akkor talán a TC sem fog bekapcsolni... :lol:

Ja majd légyszi ha beszélsz vele esetleg, kérd már meg nekem hogy egy kompressziót mérjen rajta.

Mesélj már részleteket, kivi vook.
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.