Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Azt azért tudod, hogy 100 fok még nem sok? 110felett van asszem a piros, de zárt rendszer esetén 120 felett kezd csak el forrni a víz.

Ígyvan, betettem a termoba a gombát tudod a kiagészítő műszerhez , be is lett franyaszul lőve , namost amikor elvileg megálok és kevésbé van hűtésem akkor biza 100-110 közé felmegy a műszer szerint! Pl az erőműben a reaktorban 123 bar nyomás alatt 270 fokon sem forr a víz! :lol:

Link to comment
Megosztás:

na de mindenesetre Csabi azt mondd meg hogy mikor vihetem és hova, majd most akkor megmutatjátok hogy mit tudtok :lol:

Hát figy, havonta 10-20 autót javít meg az én drága jó barátom, hibátlanul működik mind egytől egyik (és nem gyertyacserékről van szó, szinte egytől egyig komoly főalkatrészek javításáról) amit ő javított, odaadóan lelkiismeretesen és nagyon olcsón dolgozik, párja nemigen van az én szememben, a kék gsi-m sajnos már 1L szívott 1000Kmként még is ment 15.6-ot, a mostani megy 15.2, ennyit a mi kis "szerelő" társaságunkról :lol:

Nem szoktam reklámozni és futtatni, mer a jó munkájából kifolyólag terjed mint a lepra :lol: akit én viszek oda annak segít, vagy ingyen vagy némi rezsidíjat számol fel. Aki nem hiszi az szereljen az utcán vagy szívjon annyit mint te még a másik motorod volt a kocsidban, és legalább 1 éve volt mikor szóltam hogy gyere el a műhelybe, nem tetted, sok pénzt megspóroltál volna...

Link to comment
Megosztás:

Történetesen a GSI-nek a műszerei pl vízhőfok ahogy Gabi is mondta bimetálos elven működi így eleve nem lehet pontos , mert ugye a bimetált más -10 ben és +30 fokban melegíteni szal amikor nekem a műszerfalon 90 fokot mutat a lenti vízhőfok 110- vagy felette! Petya amúgy az olajnak üzemi hőfokon mennyinek kell lennie??? melegebb a víznél ugye???

Link to comment
Megosztás:

Történetesen a GSI-nek a műszerei pl vízhőfok ahogy Gabi is mondta bimetálos elven működi így eleve nem lehet pontos , mert ugye a bimetált más -10 ben és +30 fokban melegíteni szal amikor nekem a műszerfalon 90 fokot mutat a lenti vízhőfok 110- vagy felette! Petya amúgy az olajnak üzemi hőfokon mennyinek kell lennie??? melegebb a víznél ugye???

Igen, asszem 140-ig jó, de erre nem fogadok, mert nekem még nem volt olajhőfokmérőm. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az első elment, de most van még 2. egy felújítva és egy még motoron. De ami motoron van, azt lehet megtartom.

A felújítottat mennyiért adod, csak mert van most a duenen egy CW 45000Ft-ért és töröm a bogyót hogy mi legyen.

Vagy vegyél fel msn-re és megdumáljuk bucsku.csaba@gmail.com

Link to comment
Megosztás:

Az anyagi része nem is fontos igazán...ezt már elkönyveltem hogy nem kalkulálhatok semmivel sem akárhova is viszem vagy akármit is kellene rajta épp javítani már saccolni sem lehet hogy mibe kerül majd egy probléma.

Ha nem akarod hogy odavigyem az autót oda akkor okés, nem dől össze a világ csak valamerre lépnem kell.

Hát figy, havonta 10-20 autót javít meg az én drága jó barátom, hibátlanul működik mind egytől egyik (és nem gyertyacserékről van szó, szinte egytől egyig komoly főalkatrészek javításáról) amit ő javított, odaadóan lelkiismeretesen és nagyon olcsón dolgozik, párja nemigen van az én szememben, a kék gsi-m sajnos már 1L szívott 1000Kmként még is ment 15.6-ot, a mostani megy 15.2, ennyit a mi kis "szerelő" társaságunkról :lol:

Nem szoktam reklámozni és futtatni, mer a jó munkájából kifolyólag terjed mint a lepra :lol: akit én viszek oda annak segít, vagy ingyen vagy némi rezsidíjat számol fel. Aki nem hiszi az szereljen az utcán vagy szívjon annyit mint te még a másik motorod volt a kocsidban, és legalább 1 éve volt mikor szóltam hogy gyere el a műhelybe, nem tetted, sok pénzt megspóroltál volna...

Link to comment
Megosztás:

Az anyagi része nem is fontos igazán...ezt már elkönyveltem hogy nem kalkulálhatok semmivel sem akárhova is viszem vagy akármit is kellene rajta épp javítani már saccolni sem lehet hogy mibe kerül majd egy probléma.

Ha nem akarod hogy odavigyem az autót oda akkor okés, nem dől össze a világ csak valamerre lépnem kell.

majd adunk új klubbos matricát :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Stimt, ezt eddig is tudtam, de akkor sem normális hogy 100 fokon áll pik pak, és a pirosat meg normál esetben soha az életben nem kellene megközelítenie sem...

Azt azért tudod, hogy 100 fok még nem sok? 110felett van asszem a piros, de zárt rendszer esetén 120 felett kezd csak el forrni a víz.
Link to comment
Megosztás:

Az anyagi része nem is fontos igazán...ezt már elkönyveltem hogy nem kalkulálhatok semmivel sem akárhova is viszem vagy akármit is kellene rajta épp javítani már saccolni sem lehet hogy mibe kerül majd egy probléma.

Ha nem akarod hogy odavigyem az autót oda akkor okés, nem dől össze a világ csak valamerre lépnem kell.

:lol: :lol: :lol: :lol:

Beteg vagy Lacee??? ki mondta hogy nem akarom, hát nem én szóltam hogy ha nem akarsz szopni hívj fel, tudod a számom már vagy 1.5 éve :lol:

Találd ki hogy neked mikor jó, ott tudod-e hagyni a kocsit és hasonló, aztán csörögj.

Link to comment
Megosztás:

Na a viccet félretéve , vidd mostmár olyan helyre ahol tényleg autót is javítanak , mert így egyszer csak infarktust fogsz kapni, sztem Csabiékhoz vidd ott tutko megoldják a gondod! :lol: Egyébként szted én miért Demo-val csináltatom a kocsit bármit kell cserélni??? mert itt nálunk nincs egy épkézláb szerelő csak koklerek vannak, nekem megér 140km-t hogy jólegyen mnden!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.