Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ákos ha nem ismernélek és nem beszéltünk volna párx most komolyan megijednék :(

gsi devilzzzz fórumon :idea:

én invitáltalak???????? :roll:

erre gondolsz?

elég nagy itt a pangás....

mé nem jöttök a MOTE fórumára csevegni a többi opelessel, astrással, gsissel??? nem jobb többen lenni?

www.opelforum.hu ha valaki nem tudná

:lol:

Link to comment
Megosztás:

imho ez nagyon nem géjesi :lol:

"idős tulajtól"....ha jól tudom Laci4 autója is a nagyija nevén van :lol:

Ezt nem tom honnan veszed, újabb legenda :( Bár úgy lenne.. de sajna a saját nevemen van. (Sajna csak a kötelező miatt)

De ez sztem se GSI.. csak szeretnék .. hacsak nem motor átrakásos..

Link to comment
Megosztás:

hát én meg még mindig azon az állásponton vagyok hogy inkább 1 sibeda mint 1 kondi.

ad1 70-80kgval könnyeb vaok

ad2 nem kell tölteni a napftetőt :( ezáltal nem is ereszthet

ad3 nem romlik el a pumpa,stb....

ad4 nagggyon nagy feeling

Nekem van klimám.. de valszeg könnyen meg tudnám számólni mennyit használtam...

Mondjuk valszeg töltettnem, átnézetnem se ártana... mert nem vok elszálva a teljesítményétől...

Link to comment
Megosztás:

Cartársak!Nincs v.kinek v. v.melyik hawernek elfekvőben a vasam alá való spotdob?Mert a gyári hackelése kb. eddig bírta!Aztán cserézni kellene.Bontott Astra GSÍ dob is jó lenne ám!16e.-ért már csinálnának alá másikat, de hogyismondjam, gyanusan olcsó!! 8) :(

Ez esetleg? http://www.carstyling.hu/buy_shower.php?id=8324 már ha még megvan...

Innen vettem az ötletet, hogy vajon le lehet vhogy ápolni a dobot? (drótkefe, rézsparj, meg fekete hőálló festék) helytálló?

Link to comment
Megosztás:

kinéztem, behiteleztettem, elhoztam :( :lol:

ŐŐŐ. nem akarlak letörni, IQBélától kérdeztem :lol: :lol:

A te esetedet nagy vonalakban tom :lol:

IQ! azóta mi van a vassal?

IQ! azóta mi van a vassal? csak mert jöv hét elején még ráérek, de aztán hét közepétől hétvégéig nem. Kell a kocsi, úgy h (elvileg) tuti jó..

Link to comment
Megosztás:

k5tsögözésre céloztam

kombinálj ;-)

öcsisajt olvass vissza megest te kezdtél el kóstolgatni

ha nem tudnám emkkora gyógyegér vagyol komolyan is venném néha

de ilyenkor eszembe jut az ártatlan tekinteted, a szerencsétlenséged és menten megesik a szívem rajtad :(

Link to comment
Megosztás:

ha nem tudnám emkkora gyógyegér vagyol komolyan is venném néha

de ilyenkor eszembe jut az ártatlan tekinteted, a szerencsétlenséged és menten megesik a szívem rajtad :(

ezért szólok be én mindenkinek bátran

úgyse mer senki bántani :-D

Link to comment
Megosztás:

de ha legközelebb itt leszel nálunk (úgy várlak 1ébként mint a cunamit :( de ez most mind1) majd meglássuk mittuc kistáska :wink:

inkább hasznosítsd magad és keress szép és lengén öltözött néniket a neten :idea:

ehhez még érthetsz is :roll:

asszem :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.