Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Miért ne érdekelne a véleményed?

Mikor megvettem az autót tudtam hogy ramaty állapotban van... de már nagyon szerettem volna autót meg jó volt a felszereltsége és olcsó is volt.

Tudtam hogy sok mindent kell rajta megcsinálni de ami ezzel az autóval van az már nem normális.

Ha van kb 10 gsi típushiba akkor abból mondjuk minden gsi tulaj találkozik 5-6 -al én meg megkaptam mind a 10-et...

Azért hogy mindenért én vagyok a hibás az viccesen hangzik :lol:

Gondos gazdája vagyok, minden szemét kátyut kikerülök, hidegen sosem hajtom, igyekszem jó alkatrészeket venni bele nem a Bárdi autóból vásárolok, a kasztnit is igyekszem mindig tisztán tartani...stb stb!

Nyilván sok dolgot elrontottam, az előző motorba nem kellett volna pénzt raknom annyit bár ... este ha nem felejtem el feldobom az xls-t amit csinálok lassan 2 éve... sok hülyeségre azért nem költöttem...!

600 ért vettem 2 éve szerintem ennél többet ma sem kapnék érte...

Lacce,nem hiszem hogy érdekel a véleményem,de azért azt leírom hogy ha ránk hallgatnál már rég nem itt tartanál...Szeritem ezért az egészért csak Te vagy a hibás....Ha eladod és gyorsan akarod eladni,készülj fel hogy sokat nem fognak adni érte :lol:
Link to comment
Megosztás:

Aham okés, de én asszem ugymegyek ha megyek hogy reggel és este go home! De megkérdezem Krisztát tervezett e valamit hétvégére mert ha nem akkor sztem 100% hogy ottleszek! :lol:

Mi is úgy megyünk...csak reggel 9re ott kell lenni tiszta autóval,és gondolom a rendezvény végéig nem lehet eljönni onnan kocsival...de este mi is haza jövünk......

Link to comment
Megosztás:

Miért ne érdekelne a véleményed?

Mikor megvettem az autót tudtam hogy ramaty állapotban van... de már nagyon szerettem volna autót meg jó volt a felszereltsége és olcsó is volt.

Tudtam hogy sok mindent kell rajta megcsinálni de ami ezzel az autóval van az már nem normális.

Ha van kb 10 gsi típushiba akkor abból mondjuk minden gsi tulaj találkozik 5-6 -al én meg megkaptam mind a 10-et...

Azért hogy mindenért én vagyok a hibás az viccesen hangzik :lol:

Gondos gazdája vagyok, minden szemét kátyut kikerülök, hidegen sosem hajtom, igyekszem jó alkatrészeket venni bele nem a Bárdi autóból vásárolok, a kasztnit is igyekszem mindig tisztán tartani...stb stb!

Nyilván sok dolgot elrontottam, az előző motorba nem kellett volna pénzt raknom annyit bár ... este ha nem felejtem el feldobom az xls-t amit csinálok lassan 2 éve... sok hülyeségre azért nem költöttem...!

600 ért vettem 2 éve szerintem ennél többet ma sem kapnék érte...

Még mindíg úgy gondolom hogy ha ránk hallgattál volna akkor már sokkal jobb állapotban lenne a kocsid.....Én biztos nem cseréltem volna motort sem 150e pláne nem,és az egyetlen értéket sem adtam volna el belőle a bőrt.....és úgye nem vettem volna meg a legolcsóbb autót....Régen még bele lehetett szaladni ilyen vásárlásba,de úgy gondolom hogy a Te eseted is bebizonyította hogy nem szabad kapkodni,mert többszörösen vissza üt......a 600ért fentlevő autók 80% fent van szinte fél éve.....lehetettlen autót,de bármit eladni sajnos........ :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mondjuk az én gsi-m nem is volt hirdetve annó csak kép nélkül az expresszen...érdekesség képp.

Ha most benne lenne a bőr nem igazán lennék előrébb... volt jó pár vevő rá régebben és soha sem akarták elvinni a bőr miatt, maximum csak a belsőt akarták magában.

A motor csere meg ... mit csináltam volna inkább? hagytam volna a repedt blokkot? meg a csattogó tőkéket? meg az olajfolyást mindenhonnan... stb...

annó is írtam de beszéltünk is róla sokat hogy annak a motornak a rendberakása annyiba került volna mint ez a motor csere...

az igaz hogy olcsó gsi-t venni butaság de 600ért ma sem és akkor sme volt ilyen felszereltségű nagyon.

az eladás meg szintén stimmel, vicces ami itthon megy...

Még mindíg úgy gondolom hogy ha ránk hallgattál volna akkor már sokkal jobb állapotban lenne a kocsid.....Én biztos nem cseréltem volna motort sem 150e pláne nem,és az egyetlen értéket sem adtam volna el belőle a bőrt.....és úgye nem vettem volna meg a legolcsóbb autót....Régen még bele lehetett szaladni ilyen vásárlásba,de úgy gondolom hogy a Te eseted is bebizonyította hogy nem szabad kapkodni,mert többszörösen vissza üt......a 600ért fentlevő autók 80% fent van szinte fél éve.....lehetettlen autót,de bármit eladni sajnos........ :lol:
Link to comment
Megosztás:

Mondjuk az én gsi-m nem is volt hirdetve annó csak kép nélkül az expresszen...érdekesség képp.

Ha most benne lenne a bőr nem igazán lennék előrébb... volt jó pár vevő rá régebben és soha sem akarták elvinni a bőr miatt, maximum csak a belsőt akarták magában.

A motor csere meg ... mit csináltam volna inkább? hagytam volna a repedt blokkot? meg a csattogó tőkéket? meg az olajfolyást mindenhonnan... stb...

annó is írtam de beszéltünk is róla sokat hogy annak a motornak a rendberakása annyiba került volna mint ez a motor csere...

az igaz hogy olcsó gsi-t venni butaság de 600ért ma sem és akkor sme volt ilyen felszereltségű nagyon.

az eladás meg szintén stimmel, vicces ami itthon megy...

A Dini 100e-ért add egy motort......tehát nyertél volna +50e-t...Az hogy csattogott a tőke ismételten a Te hibát,gondolom ezt nem kell részletezni.Ha el is adtad volna a bőrt,de nem ennyiért kellett volna.....rajtad kivül mindenki mondta hogy ne...de mégse hallgattál ránk.....Mivel csak a motor lett kicserélve így várható volt hogy a maradék alkatrészekkel is lesz gond :lol: Artrón nem beszélve hogy maga a papírozás is pénzbe kerül...így annak sincs értelme csaka mikor el akarod adni :lol:

Milyen felszereltségről beszélünk???Mert úgye már nincs benne a gyári bőr,és sajnos el kell hogy keserítselek,de vevő szemmel a mostani nem gyári így szinte semmit nem ér......Szerintem már a 800ért hirdetett gsiket is oda adják 600-650ért mert sajnos tényleg áll a piac.......Tehát választék van bőven :lol:

El kell menni egy jó szerelőhöz,ha nem válik be keresni kell másikat.....Nem kell kapkodni,le kell ranki a kocsit és megcsináltattni rajta mindent....Nem kell feladni,mert ha eladod kezdheted előről......de ez megint csak az én véleményem.....

Link to comment
Megosztás:

El kell menni egy jó szerelőhöz,ha nem válik be keresni kell másikat.....

Nem kell feladni,mert ha eladod kezdheted előről......de ez megint csak az én véleményem.....

Teljesen egyetértek Coupéval... ha nemjó a szerelő usgyi kell másik ..... És a második dolog is 100% igaz!

Link to comment
Megosztás:

Nem csak az autópiac áll nyugi, hanem a lakáspiac is de durván. Lehet ez nekem most jó :lol:

Sőőőt ajééé , pl tudom hogy erőműbe kellene cserélni 2 db főtranszformátort ami 15,75/400Kv összsúlya úgy 300 tonna/ db Siemens nemtudtta beválalni mert nincs elég réz a piacon hozzá :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sőőőt ajééé , pl tudom hogy erőműbe kellene cserélni 2 db főtranszformátort ami 15,75/400Kv összsúlya úgy 300 tonna/ db Siemens nemtudtta beválalni mert nincs elég réz a piacon hozzá :lol: :lol:

persze hogy nincs a piacon réz... Minden le van adva ami mozdítható... Sztem méhtelepen kéne keresni. :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Háháááá csak hiszitek... :lol: :D

:D

Sőőőt ajééé , pl tudom hogy erőműbe kellene cserélni 2 db főtranszformátort ami 15,75/400Kv összsúlya úgy 300 tonna/ db Siemens nemtudtta beválalni mert nincs elég réz a piacon hozzá :lol: :lol:

nemsokára összelopkodják a magyarok úgyis... :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

nemsokára összelopkodják a magyarok úgyis... :lol: :lol:

Sajnos mindenhol ez minősíti az országot és most bocsánat de ha valakinek aztmondják kint: HUNGARY akkor 3 dolog jut az eszébe : a Romák , lopnak a magyarok és a gulyás! :lol: Sajnos ez a hungarycum!

Link to comment
Megosztás:

Sőőőt ajééé , pl tudom hogy erőműbe kellene cserélni 2 db főtranszformátort ami 15,75/400Kv összsúlya úgy 300 tonna/ db Siemens nemtudtta beválalni mert nincs elég réz a piacon hozzá :lol: :lol:

Felhívtam az emberedet de most meg oktatást tart szal majd retry holnap de.

Ismerek a Siemenstől pár embert (konkrétan ők haztak haza tegnap Balcsiról) meg olyat is akinek iparvágányos "méh" telepe van, összehozzam őket? :lol:

Van pár elég jónak látszó lakás jó olcsón kénytelen leszek most cselekedni.

Link to comment
Megosztás:

Felhívtam az emberedet de most meg oktatást tart szal majd retry holnap de.

Ismerek a Siemenstől pár embert (konkrétan ők haztak haza tegnap Balcsiról) meg olyat is akinek iparvágányos "méh" telepe van, összehozzam őket? :lol:

Van pár elég jónak látszó lakás jó olcsón kénytelen leszek most cselekedni.

Oké barétom intézd s ha nem sokra mész vele szólj és lessz másik kontakt is :lol:

Link to comment
Megosztás:

A Dini sem tud sajnos garit adni a motorjaira ... azok is futottak eleget és sajnos nem biztos hogy sokkal jobbak mint az én régim.Amit én vettem, még csak eladó sorban sem volt mikor le akartam csapni rá. Szerencsém volt vele és megérte azt a plussz 45e ft-ot!

A csattogó tőke had ne legyen már az én hibám :lol: az az én hibám viszont hogy 60e -ért vettem bele használtat, ez teljesen igaz, de sajnos mindenki hibázik ez gondolom nem olyan ritkaság...

Sokkal többért nem tudtam volna eladni a bőrt ... hívtak páran miatta de senki sem akarta megfizetni rendesen.

A motor lepapirozása speckó elég homályos mert ugye állitolag az is elég ha az utolsó 4 számot lesavaztatom mert a többi ugye stimmel... és ezt többen is mondták hogy jó lesz...

A "csak a motor lett kicserélve" is azért necces... de feldobom majd az xls-t és akkor látni fogod / fogjátok...

Felszereltség: amit GSI astrához lehetett kérni az benne van... szerintem ez elég sok.

De az igaz hogy sokaknak nem ér semmit ez a bőr ... azért kivétel lesz.

Nagyon sokat szopok ezzel az autóval, ez kizárt hogy ne legyen elátkozva...

A Dini 100e-ért add egy motort......tehát nyertél volna +50e-t...Az hogy csattogott a tőke ismételten a Te hibát,gondolom ezt nem kell részletezni.Ha el is adtad volna a bőrt,de nem ennyiért kellett volna.....rajtad kivül mindenki mondta hogy ne...de mégse hallgattál ránk.....Mivel csak a motor lett kicserélve így várható volt hogy a maradék alkatrészekkel is lesz gond :lol: Artrón nem beszélve hogy maga a papírozás is pénzbe kerül...így annak sincs értelme csak mikor el akarod adni :lol:

Milyen felszereltségről beszélünk???Mert úgye már nincs benne a gyári bőr,és sajnos el kell hogy keserítselek,de vevő szemmel a mostani nem gyári így szinte semmit nem ér......Szerintem már a 800ért hirdetett gsiket is oda adják 600-650ért mert sajnos tényleg áll a piac.......Tehát választék van bőven :lol:

El kell menni egy jó szerelőhöz,ha nem válik be keresni kell másikat.....Nem kell kapkodni,le kell ranki a kocsit és megcsináltattni rajta mindent....Nem kell feladni,mert ha eladod kezdheted előről......de ez megint csak az én véleményem.....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.