Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Köv hónapban átpapíroztatom a motorját aztán meglátjuk... most már muszáj lenne komolyan megfontolni ezt csak attól tartok bármit is vennék ugyanígy járhatok...

bejutottam amúgy persze, nem volt gond csak érted, leizzadtam, büdösen értem már be... jegyem,bérletem nem igen volt... kaját sem cipeltem végig a városon magammal...se piát... apróságok persze, de ettől még...

Nem csodálom hogy eleged van én már biztos eladtam volna.

Holnap 7esbusz 1esvillamos kombóval jutsz be legkönnyebben :lol:

Link to comment
Megosztás:

Olyan hogy ki a szerelőm az már eléggé kacifántos...

Eddig a Pazo Művekhez vittem mert ott dolgozik egy barátom akivel még együtt kezdtük az autószerelő sulit 99-ben...megbízom benne teljesen...más kérdés ha épp nem tud valamit megoldani.

sokszor viszem hozzá is de most épp az utóbbi időben egy barátomhoz viszem dunakeszire...

de jártam a Patyinál is nemrég...

de laptopra is dugtuk pl Vácon...szóval...

Igen Gabi most a jeladót szedi ki épp a barátom de donor jeladó nincsen... ma az lesz asszem hogy járatja/melegíti, leállítja utána nem fog beindulni az autó...kiszedi a jeladót...lehűti és ha beindul megint akkor stimmel...

a gyujtás modullal már eljátszotta ezt a 7végén...ugyanígy a relével is...

Link to comment
Megosztás:

Igen Gabi most a jeladót szedi ki épp a barátom de donor jeladó nincsen... ma az lesz asszem hogy járatja/melegíti, leállítja utána nem fog beindulni az autó...kiszedi a jeladót...lehűti és ha beindul megint akkor stimmel...

a gyujtás modullal már eljátszotta ezt a 7végén...ugyanígy a relével is...

A jeladónak nem biztos hogy a hő a baja... elég sztohasztikus lehet a működése, úgyhogy keress inkább másik jeladót próbára.

Te mindent így szeretsz túlbonyolítani? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Elég sanszos hogy valami túlmelegszik mint írtam is ugye kihűlt állapotban indul simán...

B)meg a menetközbeni leállást is csak melegen csinálta mindig...

Nem szeretem túl bonyolítani de korlátozottak a lehetőségeim...

A jeladónak nem biztos hogy a hő a baja... elég sztohasztikus lehet a működése, úgyhogy keress inkább másik jeladót próbára.

Te mindent így szeretsz túlbonyolítani? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.