Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Háát az úgyvolt hogy bementünk a közértbe és belemarkoltam a sörös polcon a sörökbe a mindegy milyen csak butítson hozzáállással aztán láss csodát alkoholmentest vettem! :lol: :lol: Csak Petyáéknál tünt fel a srácnak , de láttad volna az arcát mikor meglátta hogy nincs benne alkohol! :lol: :lol: :lol:

De annak ellenére hogy alkalmatlan vagy sörvásárlásra, látom fent van a jelnélküli maszk :D

VOSZI - ezt néztétek meg? http://www.hasznaltauto.hu/2266584_opel_astra_2003

Link to comment
Megosztás:

csak most igyekszem nem alkohol mentes sört vinni :lol: :lol: :lol:

Ismerős sztori, csak nem én hoztam alkoholmentest :D

Egyik volt kollégám akivel jó barátságban vagyunk, kint Melózott Katowicébe 2 hetet és mi pont akkor mentünk fel Varsóba és le Katowicébe, már ott várt minket kajával meg ilyenek, mikor megérkeztünk kérdezte mit iszunk van bor, meg pálesz, hát mondom sör nincs, erre kimegyek a közeli benzinkútra és hozok, ki is ment nagy lendülettel jött vissza hogy látod milyen barátom vagy, 2 kartonnal vettem, fuu mondom még elérzékenyülök itt, ahogy felbontom az elsőt az mondja a másik kolléga, te az alkoholmentes oda van írva :lol: :lol: na mondom facca :D szerintem mai napig ott van a sör pedig volt vagy 1.5 hónapja :D

Link to comment
Megosztás:

De annak ellenére hogy alkalmatlan vagy sörvásárlásra, látom fent van a jelnélküli maszk :lol:

Igen , "felbügyköltem" egész jól sikerül sőőt,,, köszi neked is az útba igazítást a maszkhoz, és psze Zsoltinak is hogy ennyire jó cuccot küldött!!!!! :lol:

Ja tényleg, sikerült beszélned a fickóval?

Link to comment
Megosztás:

Igen ezt nézték meg :lol: :lol:

Valamiért 2001-es évjáratra emlékeztem :lol:

Ami oda van írva ajánlat azért elég brutál. 3killer kezdő és utána 10 éves futamidő. :lol: Azért 10 éves hitellel autót venni elég meleg.

Xray, hétfőn felhívom!

Jót szörföztem csak már nem lehet tovább mert rákvörösre égettem a hátam :S

QP ezt makogtam csütörtökön Lurdynál

http://www.americar.hu/usr_site.php?site=behozatal.htm

Kicsit több mint négy milka egy EVO IX: http://www.autotrader.com/fyc/vdp.jsp?ct=p...=&cardist=6

Link to comment
Megosztás:

Ami oda van írva ajánlat azért elég brutál. 3killer kezdő és utána 10 éves futamidő. :lol: Azért 10 éves hitellel autót venni elég meleg.

Szerintem meg egyáltalán hitelre venni autót az gáz! Nemtom nem keresek rosszul mondhatom de én nem merek ilyet beválalni autóra! :lol: Lakás az más talán az értékállóbb! Okés , akko híd amikor neked jó :lol:

Link to comment
Megosztás:

Amiket itt írogattok fogyasztársól mintha a magnumtuning oldalát vagy valami isssssszzzzzonyat helyesírással összekopogtatott gsi hirdetést olvasnék :lol: :lol: :lol:

A visszafolyó ág meg egyenesen Kuvaitba van kötve és nyomja a föld alá nyersolaj formájában a benyát, nem? :lol: :lol: :D

Jót szörföztem csak már nem lehet tovább mert rákvörösre égettem a hátam :S

Ezért coolabb a wakeboard mert ott meg véd a mellény :D :D

Link to comment
Megosztás:

Én is nézem a fogyimat, de csak infó szinten érdekel.

Amit eddig leírtam, azzal csak arra akartam utalni, hogy ezek a kocsik amiket mi vezetünk, nem azért vannak, hogy keveset egyenek, hanem hogy valamilyen szinten örömöt okozzanak a tulajnak.

Ha az számítana, hogy mennyit eszik az autóm, akkor vagy egy 1.6 D Golfot, vagy 1.7D Astrát vettem volna. Azok viszont max a benzinkúton okoznak örömöt. :lol:

És akárki akármit mond, normális hétköznapi használatban nem fog egy C20XE-vel szerelt autó se 8 alatt enni, hanem inkább 8-10 között. A Corsám meg a kisebb súly miatt kb. 1 literrel eszik kevesebbet ennél.

főnök úr! ha megnyerem a kék kis csoda korzát 1 ezresért, eladom, és hozok kintről egy felkészített c20xe 185LE korzát az árából. már ki is néztem. kezdhetsz agyalni, hogy mivel húzzuk tovább!! :lol: :lol: :lol: a fogyi nem érdekel, azért máshoz fordulok, nem hozzád :lol: :D :D

Link to comment
Megosztás:

főnök úr! ha megnyerem a kék kis csoda korzát 1 ezresért, eladom, és hozok kintről egy felkészített c20xe 185LE korzát az árából. már ki is néztem. kezdhetsz agyalni, hogy mivel húzzuk tovább!! :lol: :lol: :lol: a fogyi nem érdekel, azért máshoz fordulok, nem hozzád :lol: :lol: :D

Felejtsd el a korzát sz hozzám jön! :D :D

Link to comment
Megosztás:

nem ahhoz le kell takarítani az autót. Tegnap meg inkább megittam 2 sört mint autót takaritsak. Egész délelőtt a garázsnál voltunk és a tűző napon cseréltünk Robnak tetőt. Ráadásúl leszedtük a régit felpróbáltuk az újat, kinyitottuk és szét is szakadt ott ahol javítva volt, úgyhogy rakhattuk vissza a régit. Hát nem voltunk boldogok. Viszont 4 óra alatt megvan cabrion a tetőcsere. :lol:

Klín és papírtörlő az üvegfelületnek.

Ez nálad az autómosás ? :lol:

Link to comment
Megosztás:

csütön indultunk volna a tiszára 4 napra... 3-an a gsiben...teli tank a csomi tele fullra meg hátul az ülésnél is... 5 kiló sütni való hús hátul meg had ne soroljam mi minden...

megálltam így indulás előtt a kúton matricát venni... na többet nem indult be... ott álltam a haverokkal meg minden szarral... és nem indult be...

miattam kezdett csúszni a nyaralás ...meg stb... vágjátok milyen jó lehetett...

tűző napon állt az autó.. árnyék sehol... nem indult...

benzin volt... spriccelt a szelep, szikra is volt... csatikat megmozgattuk...AC relét cseréltem vissza rögtön a gyárira... semmi...

agyam is forrt már...

3 órával később sikerült eltolni... árnyékban állt picit majd beindult...

valami túl melegszik benne valószínű...

holnap megint nem tudom mivel jutok melóba és őszintén szólva KURVÁRA elegem van az autóból...

haver meg a 2004-es mondeójával jött le TDCI és haza is hozott...hát igen István vágom mire gondolsz ... a G astránál is ez az érzés mikor veztem hogy nem zörög semmi... pihe puha futómű,kormány, halk... stb stb..

6 gangos mondeo volt ez .. jól húzott szép, új bla bla bla...

nem vennék fordot de most azért megint elgondolkodom hogy mi értelme ebbe az autóba a pénzt rakni és még ráadásul nem is néz ki sehgy...se nagy felni se szép fény se semmi csak az ülés...

na mindegy hát ez van...

Link to comment
Megosztás:

csütön indultunk volna a tiszára 4 napra... 3-an a gsiben...teli tank a csomi tele fullra meg hátul az ülésnél is... 5 kiló sütni való hús hátul meg had ne soroljam mi minden...

megálltam így indulás előtt a kúton matricát venni... na többet nem indult be... ott álltam a haverokkal meg minden szarral... és nem indult be...

miattam kezdett csúszni a nyaralás ...meg stb... vágjátok milyen jó lehetett...

tűző napon állt az autó.. árnyék sehol... nem indult...

benzin volt... spriccelt a szelep, szikra is volt... csatikat megmozgattuk...AC relét cseréltem vissza rögtön a gyárira... semmi...

agyam is forrt már...

3 órával később sikerült eltolni... árnyékban állt picit majd beindult...

valami túl melegszik benne valószínű...

holnap megint nem tudom mivel jutok melóba és őszintén szólva KURVÁRA elegem van az autóból...

haver meg a 2004-es mondeójával jött le TDCI és haza is hozott...hát igen István vágom mire gondolsz ... a G astránál is ez az érzés mikor veztem hogy nem zörög semmi... pihe puha futómű,kormány, halk... stb stb..

6 gangos mondeo volt ez .. jól húzott szép, új bla bla bla...

nem vennék fordot de most azért megint elgondolkodom hogy mi értelme ebbe az autóba a pénzt rakni és még ráadásul nem is néz ki sehgy...se nagy felni se szép fény se semmi csak az ülés...

na mindegy hát ez van...

Hát ez tényleg idegesítő szó szó.... Há nemhiszem el bazki hogy nincs egy épkézláb szerelő aki kiderítené mi a picsa baja van! :lol:

Link to comment
Megosztás:

de biztos van csak az a baj inkább hogy valami baja mindig van hiába is cerélgetem rajta a dolgokat... és hihetetlen már hogy nem érek körbe...

Hát ez tényleg idegesítő szó szó.... Há nemhiszem el bazki hogy nincs egy épkézláb szerelő aki kiderítené mi a picsa baja van! :lol:
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.