Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Hahópihe,

A matricákat felraktátok ? :lol:

nem ahhoz le kell takarítani az autót. Tegnap meg inkább megittam 2 sört mint autót takaritsak. Egész délelőtt a garázsnál voltunk és a tűző napon cseréltünk Robnak tetőt. Ráadásúl leszedtük a régit felpróbáltuk az újat, kinyitottuk és szét is szakadt ott ahol javítva volt, úgyhogy rakhattuk vissza a régit. Hát nem voltunk boldogok. Viszont 4 óra alatt megvan cabrion a tetőcsere. :lol:

Link to comment
Megosztás:

nem ahhoz le kell takarítani az autót. Tegnap meg inkább megittam 2 sört mint autót takaritsak. Egész délelőtt a garázsnál voltunk és a tűző napon cseréltünk Robnak tetőt. Ráadásúl leszedtük a régit felpróbáltuk az újat, kinyitottuk és szét is szakadt ott ahol javítva volt, úgyhogy rakhattuk vissza a régit. Hát nem voltunk boldogok. Viszont 4 óra alatt megvan cabrion a tetőcsere. :lol:

Én a kocsimosást sörözéssel kapcsolom össze :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Persze azért most nem gyári chippről beszélünk, :lol: csak ha valami hozzánemértő olvasná a fórumot, ne vezessük félre hogy az övé miért ehet 9-et :lol:

Természetesen NEM A GYÁRIVAL ígyvan..... Enyémben is Irmscher Chip van így igaz! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mindegyik XE tudna ilyen keveset enni, nem számít igazán, hogy gyári programmal, vagy sem.

De ha valaki lassan akar menni, akkor nem kell egy 150 lovas motorral szerelt autót vennie. :lol:

Nekem 130-140-es átlagtempóval jött ki a Vectra 2000-em teljesen megpakolva 7,6-ra. de legalább haladtam is, nem csak 80-al gurultam.

Link to comment
Megosztás:

Mindegyik XE tudna ilyen keveset enni, nem számít igazán, hogy gyári programmal, vagy sem.

De ha valaki lassan akar menni, akkor nem kell egy 150 lovas motorral szerelt autót vennie. :lol:

Nekem 130-140-es átlagtempóval jött ki a Vectra 2000-em teljesen megpakolva 7,6-ra. de legalább haladtam is, nem csak 80-al gurultam.

Senki nem mondta hogy 80-al megy, HA annyival mennénk akkor lehet annyit enne, te nem olvasol? :lol:

Egyébként meg pont erős autóval lehet finoman menni, nem kell nyelezni állandóan, 40-nél ötödik és hasonlók :lol:

Ja és nekem ugyanazzal a tempóval 6.6 a fogyi, vagy azt sem olvastad? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mindegyik XE tudna ilyen keveset enni, nem számít igazán, hogy gyári programmal, vagy sem.

De ha valaki lassan akar menni, akkor nem kell egy 150 lovas motorral szerelt autót vennie. :lol:

Nekem 130-140-es átlagtempóval jött ki a Vectra 2000-em teljesen megpakolva 7,6-ra. de legalább haladtam is, nem csak 80-al gurultam.

Erről szó sem volt hogy 90 el megyek :lol: Csak ez volt a legjobb fogyim! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Azzal én is tisztában vagyok, hogy erős autókkal lehet a leg finomabban menni, de én nem azért vettem, illetve építettem ilyen autókat, hogy 40-nél 5-be váltsak.

Engem mondjuk annyira nem érdekel a fogyi, ha stimmel a menetteljesítmény.

A fehér LET Cali 300 lóval igencsak megette a 15 litert, sőt, de amit nyújtott az kárpótolt a fogyasztásért. Ezért nem érdekelt a fogyi.

Link to comment
Megosztás:

Azzal én is tisztában vagyok, hogy erős autókkal lehet a leg finomabban menni, de én nem azért vettem, illetve építettem ilyen autókat, hogy 40-nél 5-be váltsak.

Engem mondjuk annyira nem érdekel a fogyi, ha stimmel a menetteljesítmény.

A fehér LET Cali 300 lóval igencsak megette a 15 litert, sőt, de amit nyújtott az kárpótolt a fogyasztásért. Ezért nem érdekelt a fogyi.

Nekem nem disznek van a kocsi, havi 2-3 ezret megyek vele, és fontos hogy mennyi az annyi, akár több 10 000 spórolás is lehet..

De ÉN kérek elnézést miért felhoztam ezt a fogyasztás témát, ígérem nem teszem többet, én hüle :lol:

Link to comment
Megosztás:

Azzal én is tisztában vagyok, hogy erős autókkal lehet a leg finomabban menni, de én nem azért vettem, illetve építettem ilyen autókat, hogy 40-nél 5-be váltsak.

Engem mondjuk annyira nem érdekel a fogyi, ha stimmel a menetteljesítmény.

A fehér LET Cali 300 lóval igencsak megette a 15 litert, sőt, de amit nyújtott az kárpótolt a fogyasztásért. Ezért nem érdekelt a fogyi.

Na mi van vazze Petya remélem nem balul ébredttél!? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én is nézem a fogyimat, de csak infó szinten érdekel.

Amit eddig leírtam, azzal csak arra akartam utalni, hogy ezek a kocsik amiket mi vezetünk, nem azért vannak, hogy keveset egyenek, hanem hogy valamilyen szinten örömöt okozzanak a tulajnak.

Ha az számítana, hogy mennyit eszik az autóm, akkor vagy egy 1.6 D Golfot, vagy 1.7D Astrát vettem volna. Azok viszont max a benzinkúton okoznak örömöt. :lol:

És akárki akármit mond, normális hétköznapi használatban nem fog egy C20XE-vel szerelt autó se 8 alatt enni, hanem inkább 8-10 között. A Corsám meg a kisebb súly miatt kb. 1 literrel eszik kevesebbet ennél.

Link to comment
Megosztás:

Eljösz most érte? Ha nem, akkor még ráér! :lol: :lol:

Esetleg gondolom van nálatok olyan hogy posta??? Hiába tagadod le láttam voltam ott :D Egyébként meg lekéne ugranom mert meg kéne ismételni a grillezős dolgot csak most igyekszem nem alkohol mentes sört vinni :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Oké, az jó lesz! :D :D

De a biztonság kedvéért ott lesz Tundi barátunk is, ő úgyis egyből kiszúrná, ha megint alkuholmentes sört hoztok. :lol:

Baze ja , amikor megfogta az alkohol mentest úgy csinált mintha tüzes vasat adtunk volna a kezébe :lol: :lol: :lol: Az alkohol mentest meg odaadjuk a rozinak! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Attyaúúúúúúristen - ezt még anyámnak se vallanám be :D

Háát az úgyvolt hogy bementünk a közértbe és belemarkoltam a sörös polcon a sörökbe a mindegy milyen csak butítson hozzáállással aztán láss csodát alkoholmentest vettem! :lol: :lol: Csak Petyáéknál tünt fel a srácnak , de láttad volna az arcát mikor meglátta hogy nincs benne alkohol! :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.