Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Szia Csabi...

Tesódék szerinted holnap ráérnének kicserélni nekem egy kerékagycsapágyat?????Már nagyon szól :lol:

Robival beszéltem, neki ott van egy Vauxhall meg egy Merci busz szétszedve, mondta hogy Kedd az jó ha neked is, vagy van még egy másik megoldás, hogy holnap lemegyünk a műhelybe, segítek én is és közösen megcsináljuk, ott lesznek a tesómék is, szóval ha kell segítenek, jobb mint az utcán, vagy vársz Keddig!

Link to comment
Megosztás:

Robival beszéltem, neki ott van egy Vauxhall meg egy Merci busz szétszedve, mondta hogy Kedd az jó ha neked is, vagy van még egy másik megoldás, hogy holnap lemegyünk a műhelybe, segítek én is és közösen megcsináljuk, ott lesznek a tesómék is, szóval ha kell segítenek, jobb mint az utcán, vagy vársz Keddig!

Köszönöm.....még átgondolom,mert kicsit nagy szívásnak érzem a csapágy cserét...... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm.....még átgondolom,mert kicsit nagy szívásnak érzem a csapágy cserét...... :lol:

Az is, azért is mondta a Keddet, mert akkor van jobban idő. Nekem a Fordnál mikor cseréltünk ráment egy fél nap, annyira be volt gyógyulva a régi csapágy, és azt kiütni művészet volt.

De holnap is kész lesz ha akarod, csak hozz sok kaját meg üdítőt, és hidd el kész lesz 2 óra alatt :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ma megnéztem a bajai Astrát és ez még rosszabb, mint a keceli volt. Nem ment a klíma, rohadnak a hátsó ívek, repedtek a hátsó illesztések a lámpák alatt, motoron nem tudták megmondani, hogy mikor lett vezérlés cserélve és olyan hangja is volt, nem volt benne szervó... :lol:

Viszont azt el is felejtettem mondani, hogy a kecelit még lealkudtuk 650e-re. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ma megnéztem a bajai Astrát és ez még rosszabb, mint a keceli volt. Nem ment a klíma, rohadnak a hátsó ívek, repedtek a hátsó illesztések a lámpák alatt, motoron nem tudták megmondani, hogy mikor lett vezérlés cserélve és olyan hangja is volt, nem volt benne szervó... :lol:

Viszont azt el is felejtettem mondani, hogy a kecelit még lealkudtuk 650e-re. :lol:

mi ez a nagy autóellenörző körút? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Meg van húzódva a derekam alig bírok kiegyenesedni :D

Jó álsztori... végigment rajtad egy vad motoros banda? :lol: :lol:

most ment el itt a körúton kb 15 motoosrendőr, 10 rendőrautó, 3 rendőrterepjáró és köztük egy MNB01es páncélautó... Lehet viszik a fizut a parlamentbe :lol: :lol:

Költözik a MNB készpénzkészlet :lol:

Link to comment
Megosztás:

hopp lekerültek róla az AZEV-ek

http://www.hasznaltauto.hu/2274926_opel_astra_1995

Háát elég szomorú ezt látni..(árát) Nekem szeptemberben fog lejárni a hitelm,végre valahára.. és ha belegondolok, hogy azzal együtt olyan 2,2 milla a kocsi vételára.. most meg ennyit ér :lol: Igaz, eltelt 5 év...

Amúgy ő kicsoda? Klubbos matrinyát látok rajta...

Link to comment
Megosztás:

Az is, azért is mondta a Keddet, mert akkor van jobban idő. Nekem a Fordnál mikor cseréltünk ráment egy fél nap, annyira be volt gyógyulva a régi csapágy, és azt kiütni művészet volt.

De holnap is kész lesz ha akarod, csak hozz sok kaját meg üdítőt, és hidd el kész lesz 2 óra alatt :D

Köszi Csabi,de nem merem bevállalni...úgy néz ki megoldodott a próbléma.....Köszönöm még 1x :lol:

Ma megnéztem a bajai Astrát és ez még rosszabb, mint a keceli volt. Nem ment a klíma, rohadnak a hátsó ívek, repedtek a hátsó illesztések a lámpák alatt, motoron nem tudták megmondani, hogy mikor lett vezérlés cserélve és olyan hangja is volt, nem volt benne szervó... :lol:

Viszont azt el is felejtettem mondani, hogy a kecelit még lealkudtuk 650e-re. :D

Ez sajnálatos hír :lol: .....Azt httem az jobb állapotban lesz.....Hihetettlen hogy ilyen nehéz jó állapotú astrát venni manapság-És még az enyémre mondják hogy drága :lol:

Köszönöm :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.