Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Kicsit nagyobb fékre váltok, úgyhogy eladó lesz a turóscali mostani féke (284es), használt tárcsával, nyereggel, zsírosanúj betéttel és egy 50%-os használttal is. Akit érdekel szóljon. Azért írom első körben ide, mert páran gondolkodtatok a nagyfékre váltáson, úgyhogy ha a klubból érdekel valakit, akkor első körben neki tartom fent. Az árban szerintem meg tudunk egyezni.

Link to comment
Megosztás:

Kicsit nagyobb fékre váltok, úgyhogy eladó lesz a turóscali mostani féke (284es), használt tárcsával, nyereggel, zsírosanúj betéttel és egy 50%-os használttal is. Akit érdekel szóljon. Azért írom első körben ide, mert páran gondolkodtatok a nagyfékre váltáson, úgyhogy ha a klubból érdekel valakit, akkor első körben neki tartom fent. Az árban szerintem meg tudunk egyezni.

PÜben tudnál írni egy árat hogy kb mennyi az annyi? Gondolom ez csak az első két tárcsa, nyereggel + betéttel. Vagy hátul nem lehet/érdemes cserélni csak elöl?

Tudom hülye kérdés de nem születtem ejnsteinnek. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jóvan mennyémá a tudodhova...

Nemhogy tennél fel egy képet az új maszkoddal. :lol: :lol: :lol:

Még nem tettem fel a kocsira elő kell rendesen készíteni , ahogy néztem ezt ami most fentven lehet úgy kell leflexelni vazze nem tom kivolt az a barom aki ragasztotta ! :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.