Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Mi a fax#&@ról beszélsz ?

58 éves vagy lélekben vagy mi van ? :lol: :lol: :lol: :lol:

Hidd el,hogy átgondoltam én ezt már.

Az átépítés árán viszont elég sokaig tudnád fizetni az adót! :D

Marhaság.Te is olyan negatív hullámokkal idegesítesz,mint Bazsi! :D

X14NZ lesz és abbl lesz C14SE+flextek.

A költségeket bízd ide,elég jó forrást találtunk a hétvégén,maradjunk annyiban,hogy közvetlen az olasz importhoz jutottunk hozzá!A "K.O.M.A." keze már sziciliáig ér! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Huhh! Hallottad a sziklát lehullani? :lol:

Ne szarj be,amíg engem látsz szesztestvérem!

ööö nem logikusabb Dezsőt visszafokozni pesti rohangálóssá és amellé venni egy olyat amire vágysz ? ( pl kadett kabrio ) :lol:

Dezsőből nem lesz pesti rohangálós,ahhoz túl sok melóm van benne,megy haza anyámékhoz garázsba,ritka használatra.

Lesz egy etanolos,amit tudok tankolni otthon is és pesten is.Udinak bevált.

Link to comment
Megosztás:

Dezsőből nem lesz pesti rohangálós,ahhoz túl sok melóm van benne,megy haza anyámékhoz garázsba,ritka használatra.

Lesz egy etanolos,amit tudok tankolni otthon is és pesten is.Udinak bevált.

Hát Dezsőkét énsem kótyavetyélném el a pesti szarkátyús utakra :lol: Egyetértek!

Link to comment
Megosztás:

Jah...képzeld ha még hideg is lett volna... :lol: :lol: :lol:

Hernád Tominak mondtam is, hogy "Most mi lesz??? Itt fox ücsörögni reggelig? Vagy hozzak egy lici brómos teát???"

:D :D

Hát nekem is eléggé elfoglalta a vizuális memóriaterületem, amíg ott táncikált, és hajolt a Dj pult fölé... :lol: :D

http://images.iwiw.net/0901/user/00/84/15/...5_1187938180091 :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.