Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Majd megbánod...vagy turbós OPC-t vegyél...vagy elégedj meg azzal, hogy egy GSI ad majd két autót...100-ig... :lol:

mostanában nem lessz sem turbós demégcsak szívósem :lol: Marad az öregfiú mégvagy 5 évig biztos! De lehet azlessz hogy veszek Krisztának egy 1000 es korzát vagy ha megnyerem aa tombolán akkor nem is kell venni , a nagyfiút meg szétszedjük és 1-2 év alatt csak sikerül rendbetenni a dolgiat :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ezt Piiistának :lol: ez a Seni makulátlan volt kívül belül...ő is kapott díjat...

100_0333_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A targatetős manta, amit a tulaja saját kezűleg csinált 14 éven át...(többször majdnem elkészült, de vissza lett bontva, aztán újra az egész...) Nagyon gyönyörű lett...ő volt a tali legszebb ótója...mellette Laci 3000-ese, ami sajnos csapágyas lett a tali végére, így kötélen jutott haza... :lol: , és mellette Hajni metálszemcsés Mantája... :lol:

100_0334_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

100_0335_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Hátul 12.5X15-ös kerekecske gombocska... :lol:

100_0337_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Egy régi klasszikus: Hello Mantája... :lol:

100_0336_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

Nagyon jól néz ki a kadi... Gratulálok annak aki ilyen szépre megcsinálta. Bár kocka lámpával sztem jobb lenne. :lol:

Hát ez csak amolyan gyors fényezés volt, hogy a talira le tudjon jönni...a gumifüst közben itt ott oda is lett...szal újra lesz csinálva...a kerek lámpa meg azért lett, mert le kellett vágni az elejét... :lol: :lol: :lol: :lol: ...és neki meg egy ilyen eleje figyelt a padláson...szal adott volt a szitu...

Link to comment
Megosztás:

Hát ez csak amolyan gyors fényezés volt, hogy a talira le tudjon jönni...a gumifüst közben itt ott oda is lett...szal újra lesz csinálva...a kerek lámpa meg azért lett, mert le kellett vágni az elejét... :lol: :lol: :lol: :lol: ...és neki meg egy ilyen eleje figyelt a padláson...szal adott volt a szitu...

áhá, áj ándörsztend... Mindegy, a lényeg hogy szép lett... A leírásod alapján megy is, még mindíg... reméljük ő nem fogja keresztbe rakni... :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Zsottika megsem merem kérdezni... hogy mi a repedtt térdem van a hűtőmaszkal??? :lol:

Azvan vele, hogy még nem adtam fel... Mer nem jutott rá egyszerűen kapacitás... De most kimegyek a garázsba, előtúrom és becsomizom, azt holnap feladom... Bocsánat, de sok dolgom volt... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Azvan vele, hogy még nem adtam fel... Mer nem jutott rá egyszerűen kapacitás... De most kimegyek a garázsba, előtúrom és becsomizom, azt holnap feladom... Bocsánat, de sok dolgom volt... :lol:

Na nemazért mondtam ne érts félre , nem kell azonnal,,,, csak mittom én akkor ha megjön felteszem és akkor píístának tudom adni az enyémet hátha Blitzig le is tudja fényeztetni :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ma fent voltam Pesten, mert barinőmet meg sógornőjét fel kellett vinni a Lurdyba fodrászkodni :lol:

Közben volt egy kis légterelő bizniszem és át kellett mennem a Dunaplázához, ami sikerült 15 perc alatt mert nem volt dugó a Hungárián :lol:

Várom a srácot aki hozza a légterelőt és érkezik egy piros géesi, amivel B_Csabi volt. De jó mondom, hogy most tudtam meg, hogy te árulod, mert akkor bizniszelhettünk volna itt is. Na mindegy legalább megismertük egymást személyesen és egy jót dumcsiztunk a vasakról. Aztán vissza Lurdy és vártam a fodrászra :lol:

Nem rég értem haza, de szerencsém volt, mert hipp-hopp megtettem az utat.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.