Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Volt valami "új" helyszín, vagy csak szimplán a városi utak ilyen frankók, hogy repkednek a kavicsok? :lol:

ui: ma megint találkoztam BCsabival :lol: Bocs Csabi.. a chinoinnál vétek lett volna kihagyni azt a "lukat", az árpádnál meg egyenesen kellett mennem.. hugom vittem a pasijához.. hiába lőtél ki jobbra.. igaz, kb 1 perc múlva már én is arra mentem.. (pólusba), de addigra szerintem te már kistarcsán voltál :lol:

Link to comment
Megosztás:

Volt valami "új" helyszín, vagy csak szimplán a városi utak ilyen frankók, hogy repkednek a kavicsok? :lol:

ui: ma megint találkoztam BCsabival :lol: Bocs Csabi.. a chinoinnál vétek lett volna kihagyni azt a "lukat", az árpádnál meg egyenesen kellett mennem.. hugom vittem a pasijához.. hiába lőtél ki jobbra.. igaz, kb 1 perc múlva már én is arra mentem.. (pólusba), de addigra szerintem te már kistarcsán voltál :lol:

Akkor indultam el itthonról, még az árpád útnál is alig volt kint a kékből a vizem, azért is mentem addig lassan.

Link to comment
Megosztás:

Volt valami "új" helyszín, vagy csak szimplán a városi utak ilyen frankók, hogy repkednek a kavicsok? :lol:

ui: ma megint találkoztam BCsabival :lol: Bocs Csabi.. a chinoinnál vétek lett volna kihagyni azt a "lukat", az árpádnál meg egyenesen kellett mennem.. hugom vittem a pasijához.. hiába lőtél ki jobbra.. igaz, kb 1 perc múlva már én is arra mentem.. (pólusba), de addigra szerintem te már kistarcsán voltál :lol:

#########téllegsosevoltilyen

Link to comment
Megosztás:

Akkor indultam el itthonról, még az árpád útnál is alig volt kint a kékből a vizem, azért is mentem addig lassan.

Én se toltam neki.. pont utánad fordúltam ki.. (parkolóból balra... te meg jöttél tacskó irányából) láttam jééé.. piros gsi.. csak nem megint a Csabi... és de.. :lol:

(ui: nekem is hideg volt.. de mire visszakanyarodtam az uszoda felé hugit kirakva, már bőven kék felett volt..)

Link to comment
Megosztás:

elmentem am lemosni meg polírozni a dögöt...

hátha haragszik mert nem mostam le régóta...

összefutottam egy barátommal és meséltem neki hogy ezt csinálja az autó... mondta hogy neki is volt ez annó még mikor nem a coupe-ja volt hanem ez a fehér dög... nehezen találták a gebaszt dehogy az AC relé az és hogy vegyek én is egy utángyurit, 3e ft-osat a csergőben mert ő is ezt csinálta és minden jó lett...

állítólag a relé felmelegszik és ez csinálja a leállást...

az érdekesség az hogy el is mentem venni egy ilyen relét ma csergőlandba de még mielőtt találkoztam volna vele és elmesélte volna hogy neki is ez volt ... :lol:

köszi Gabi a tanácsot, ezt a 2600 ft-ot még bele invesztáltam ebbe a relébe...

ja amúgy ezt vette a gsi után a haverom...

hát nem csúnya a 17-es gumma/felni szett ... az meg a csoki vasáról van bájdövéj

5319868301_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

nehezen találták a gebaszt dehogy az AC relé az és hogy vegyek én is egy utángyurit, 3e ft-osat a csergőben mert ő is ezt csinálta és minden jó lett...

állítólag a relé felmelegszik és ez csinálja a leállást...

nekünk is volt ilyen annó a kadettal :lol: ,néha kicsit cinkes volt mikor indexnélkül megált egerben a 4sávos kellős közepén :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.