Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Hát ha kiérekvele a kapun , és nem lessz bajom a cég ajándéka! :lol:

Csak nehogy hirtelenjében felugorj vele egy babettára, ami neki van támasztva a falnak... sebes lesz az arcod :lol: :lol:

Atom mindenütt van... :lol:

:D

Csak az a baj, hogy mindegyik fránya atom molekulába van tömörülve :D

No nem baj, majd a svéd bubikiszedő kanalat átalakítjuk atomkiszedő kanállá :lol:

Link to comment
Megosztás:

Lehet, de nem bizti hogy ugyan az, mivel abból az Adidasból két full egyforma van :lol: anyáméktól és a bátyáméktól kaptam két egyforma tréninget szülinapomra :lol: még jóhogy megbeszélték ki mit.. :lol:

Ejj.. részletkérdés.. megálltál a lámpánál elsőként.. vártál.. közben könyök ki.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

"1320kiló hitelesített mérlegen mérve,fényezés elött"

->Cs-ről

Te eddig is magaddal együtt mérted???

Mert mondjuk kb 80 kg vagy, akkor fényezés elött 1240kg volt, most 1260kg...

Kit érdekel hogy nélkülem mennyi? :lol: Szerintem 90kiló lehetek,szóval 1250kiló üresen fél tank benzinnel.....20kiló,de úgye akkor gyári ülés volt,fent volt a tetősín,15"felnivel volt mérve,és a gyári fékkel.....

Link to comment
Megosztás:

na megpróbálom összefoglalni...:

TECH 1 re dugtuk...semmi különös csak töröltük az eddigi tárolt hibákat de azokat meg mi genereáltuk pl a légtömegmérő lehuzásával.

utána laptopra BOSCH blutoothos mókával.

Megmértük az összes dolgot gyujtásal, ami szóba jöhet.

Semmi...

utána beakartam inditani és nem indult ismét...

benyát sem lökte a szelepnél de szikrát sem adott a gyertya...

kapott utána az AC külső tápot, na akkor már jött a hídról a szelepből a benya ha nyomogattam...

kiszedtük a főrelét(ac) jól megnéztük, nem láttunk semmit rajta igazán...visszaraktuk és beindult...

ac relé most a kiszemelt ezek alapján, de a ford.szám jeladót sem zártuk ki még...

szorri Vktr de holnap ha melózol akkor ezek miatt zaklatni foglak ... vagy valamelyik kolegádat :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hogy legyen idő inni... :lol: :lol:

Én úgy is hamar behozlak titeket a 4-5 sörömmel :D

Koradélután érkezemmmm :lol:

Píísta! Híjjjál, ha dél körül akarnál indulni esetleg! :lol:

ac relé most a kiszemelt ezek alapján, de a ford.szám jeladót sem zártuk ki még...

szorri Vktr de holnap ha melózol akkor ezek miatt zaklatni foglak ... vagy valamelyik kolegádat :D

Az relé helyére szerintem beletehetsz másikat is próbából... amelyik lábra egyezik :D

nekem a sima zöld relé is ugyanolyan, ami pl a hátsóablakfűtést vezérli, mint az ac relé, csak az rózsaszín. De maga a relé ugyanaz :lol:

Fordszámjeladó még tényleg nagyon esélyes lehet...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.