Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Amúgy normál gsi fékhez milyen betét az ajánlott? A munkahengert meg rugdossam meg hogy normálisan működjön vagy mondjak neki szépeket vagy mi?

Van hozzá felújítókészlet... gumicsúszkák, porvédő, tömítőgyűrű. Szét kell szedni a nyergeket, ki kell belőle nyerni a munkahengert, és mindent

átcsiszolni szépen. Az említett jelenség attól van egyébként, hogy berohad a vezetőszár a nyeregben. Ha sokáig így hagyod, megszorul, és

félrehúz fékezés közben.

Amúgy kizárt hogy félrekopjon egy oldali külsőbelső hacsak vki előtted nem használt betéteket tett bele, vagy a tárcsád egyik fele nem vágott pl. De igy jpe-vel elképzelni nem tudom ez hogy lehet.

Fent említett jelenséget nem szabad figyelmen kívül hagyni. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Voltam klubtag Gelko...

Annó ki lett ez tárgyalva nem egyszer...volt belőle morcoskodás is...

Nemtudom hogy az APEH-os 1%-ból minden évben mennyi jön vissza a klubnak de közel sem csak a sajátomat szoktam a klubnak felajánlani...

Könyvelünk otthon SZJA-t és nem egy ügyfélnek volt szabadon az 1%-a ...

amúgy nem csak akkor jövök ha gáz van...csak azt könnyebben észreveszitek mikor kérdezek mint mikor nem...

biztos ti is jobban tudjátok hogy hányszor vágtak be elétek az s8-as audik de azt már ti sem számoljátok hogy ti hányszor vágtatok be a suzikik elé, ... na valahogy így :lol:

nem emlékszem rá és csak érdekességképp kérdeztem :lol:

köszönjük az adó 1%ot, idén sajnos nem döntöttünk rekordot vele :lol:

tudom h nem csak akkor jössz ha gáz van...de most mi van a szuzukival meg az S8al ? tényleg 8as audi van 6.0 motorral mert múltkor az volt írva az egyikre... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Okidoki, nincs ezzel semmi gond

... de akkor ezennel megfogadom hogy ha elkészül a gsi akkor újra klubtag leszek :lol: :lol:

sajnálom ha nemsok jött össze az 1%-ból én igyekeztem idén is minél többet intézni...

az s8-assal pedig arra céloztam csak hogy az ember hajlamos a rosszat könnyebben megjegyezeni mint a jót...

de azt sem vitattam sosem hogy sokat jövök segítségért hozzátok :D

nem emlékszem rá és csak érdekességképp kérdeztem :lol:

köszönjük az adó 1%ot, idén sajnos nem döntöttünk rekordot vele :lol:

tudom h nem csak akkor jössz ha gáz van...de most mi van a szuzukival meg az S8al ? tényleg 8as audi van 6.0 motorral mert múltkor az volt írva az egyikre... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.