Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Én sem, de én nem is nagyon szoktam szerelni :lol: :lol: :lol:

Akkóóóó vegyen elsőként új rugókat és csak hátul cseréljeeeeee ki :lol: :lol:

Ehez nem kell új rugó.. amivel vettem, az sztem még tökéletes.. 2-3 éve pihen a pinyóban... akkor is csak túlzott buzgalomból lett kicserélve.. nem terveztem..

Link to comment
Megosztás:

Ez a másik órám beállítás után :lol: Klikk

Csabi nem jártál ma errefelé? mentél a chinoin irányába a tescó-vasút felől.. ha minden igaz, ugyanaz a melegítő volt rajtad, mint az avatarodon :lol: Láttalak az erkélyről.. épp barinőmmel beszéltem telcsin... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Csabi nem jártál ma errefelé? mentél a chinoin irányába a tescó-vasút felől.. ha minden igaz, ugyanaz a melegítő volt rajtad, mint az avatarodon :lol: Láttalak az erkélyről.. épp barinőmmel beszéltem telcsin... :lol:

Lehet, de nem bizti hogy ugyan az, mivel abból az Adidasból két full egyforma van :lol: anyáméktól és a bátyáméktól kaptam két egyforma tréninget szülinapomra :lol: még jóhogy megbeszélték ki mit.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Voltam klubtag Gelko...

Annó ki lett ez tárgyalva nem egyszer...volt belőle morcoskodás is...

Nemtudom hogy az APEH-os 1%-ból minden évben mennyi jön vissza a klubnak de közel sem csak a sajátomat szoktam a klubnak felajánlani...

Könyvelünk otthon SZJA-t és nem egy ügyfélnek volt szabadon az 1%-a ...

amúgy nem csak akkor jövök ha gáz van...csak azt könnyebben észreveszitek mikor kérdezek mint mikor nem...

biztos ti is jobban tudjátok hogy hányszor vágtak be elétek az s8-as audik de azt már ti sem számoljátok hogy ti hányszor vágtatok be a suzikik elé, ... na valahogy így :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.