Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Meglepő, de nem gyárihoz képest is van eltérés, ezzel jobban melegszik.

Azért érdekes, mert olyan, mint a menetszél hűtené le, de ilyen gyorsan nem tud lehülni....szerintem.... :lol:

nekem is mászkál pöppet de a jeladó jó, ha megállok felmegy 90 Fokig ha elindulok seperc alatt visszahül. Amit bettem műszer az mondjuk egész mást mutat, oylan a gyári hőfokmérő mintha ellenne nyomtatva :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Meglepő, de nem gyárihoz képest is van eltérés, ezzel jobban melegszik.

Azért érdekes, mert olyan, mint a menetszél hűtené le, de ilyen gyorsan nem tud lehülni....szerintem.... :lol:

hát, mondjuk azért elég nagy hűtőd van

ha nem vízköves meg koszlerakódásos, akkor lehet köze hozzá

bár azért ekkora kilengések elég furcsák

Link to comment
Megosztás:

nekem is mászkál pöppet de a jeladó jó, ha megállok felmegy 90 Fokig ha elindulok seperc alatt visszahül. Amit bettem műszer az mondjuk egész mást mutat, oylan a gyári hőfokmérő mintha ellenne nyomtatva :lol: :lol:

Pistánál 1-2 osztást dolgozik, 5-10 másodperc alatt :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én meg biztos nem szedném szét ezért kétszer...mondjuk nem hátul a gázos inkább elöl... :lol:

Így van.. hátúl még eseteleg meg is játszanám..(még akár azt is,hogy a régi rugóimat visszarakom ideiglenesen, ami a mostaniaknál fiatalabb. Nem is kellett volna cserélni,csak anno Sz.Gab lelkesen kicserélte a hátsókat is, amikor csak az elsőket kellett volna)

MK jaja.. KONI kőőőőne :lol: Nagyon azon filózok.. hosszabb távon valszeg megérné.. pláne szettben. Ha azt nézem, számolom,hogy külön 4 síma nem állítható gátló, meg valami csüccsentő rugó mennyi lenne, már valszeg nem is lenne olyan sok az állítható koni.

Bár ha pl ezekkel az árakkal számolgatnék, akkor azért lehetne sporolni pár tizest.. csak kérdés megérné-e.. (amúgy se tom milyenek ezek a bilik.. a konit meg mindenki dicséri. Meg ott legalább egy összepárosított cuccról van szó.. rugó-lengő)

Demo: Ha jól rémlik, már Pistáék szerelték be a nagyféééket..

Link to comment
Megosztás:

Pista, a futómű már nálad került be a kocsi alá?

Nekem is megvan már a komplett 5x110-es szettem. Agyalok, hogy berakjam-e a Corsa alá, vagy hagyjam inkább... :lol:

Van még itthon egy garnitúra Calibra turbó felnim is már pár hónapja.

Bologatósszmájli :lol:

Cali T felni nagy érték, 5öt vettem 20000 Forintért :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.