Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Az elég sok idő. Azután már végképp k*rva öreg leszel és soha sem fogod újrakezdeni. A döntés persze érthető és ne legyen igazam.

Bááázzz, haverokra számíthat az ember mindig... alig múltam 18!!! :lol: :lol: :lol:

Amúgy építkezős projekt kezdődik lassan, ezért is a kényszerpihenő... meg aztán már szívesen

pihenem ki ezt a pár év orális szexet, amit átéltem a versenyautóval. :lol: Aztán majd

úgyis visszaülök még, ha már nem 3 melót nyomok egymás mellett, meg nem az albérletre

megy a fél fizum (a másik fele meg az elképzelt házikó alapjaiba). :lol:

Link to comment
Megosztás:

Bááázzz, haverokra számíthat az ember mindig... alig múltam 18!!! :lol: :lol: :lol:

Na ja. Arragondoltam többek közt hogy van-e értelme egy autót letenni 2-3 évre. Tudom hogy a fél életed van a kocsiban kb, de ha a következő felét kecóba tennéd, akkor nem érné meg elpasszolni a vasat? Aztán meg ha úgy állsz veszel egy férfinemiszervábbat pár év múlva szerencsés esetben. Pl egy hátsókerekes régi Opelt :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na ja. Arragondoltam többek közt hogy van-e értelme egy autót letenni 2-3 évre. Tudom hogy a fél életed van a kocsiban kb, de ha a következő felét kecóba tennéd, akkor nem érné meg elpasszolni a vasat? Aztán meg ha úgy állsz veszel egy férfinemiszervábbat pár év múlva szerencsés esetben. Pl egy hátsókerekes régi Opelt :lol:

áááááá... ezt biztos nem tenném. hugyért-szarért nem adom el, hogy aztán meg megint milliókért építsek egy másikat.

ez tökéletes lesz, ha még majd belelocsolok 3-400e ft-ot egyszer :lol: A pihenés nem árt neki, majd néha azért ki lesz

tolva egy-egy kisebb amatőrre, hogy ne csak rozsdásodjon :lol:

3 év múlva ha nem a gyerek jön, akkor a versenyzés :lol:

Link to comment
Megosztás:

nem érné meg elpasszolni a vasat?

Kinek? :lol: Hamarabb lemegy az a párév kényszerpihenő mint vevőt talál....Patyi is meddig árulta a Corsát....azután ha jól tudom darabokban ment el....legalábbis a váltót az egyik ismerősöm használja most szintén Corsában :lol:

Link to comment
Megosztás:

Megjött a toronymerevítőőőőőőőőőőőőőőőőm :lol: :lol: :lol:

Istvánnak kösziiiiii a gyors segítséget a berakás kapcsán....illetve azt, hogy kokrétan egyedül beaplikálta :lol:

Ejj.. látom szép gyorsan alakól az a gsi.. nagyfék, toronymerevítő.. meg amiről még nem tok :lol:

Asszem nekem most valami jó kis futóműre kell gyúrnom.. (4gátló + rugó) elég ratyi a verda (rugózás) :D

Konkrétan nem kicsit van elfáradva a rugó meg gátló.. (mondjuk az eredeti hátsó rugóim megvannak...vissza kéne rakni..de akkor már gátlót is jó lenne cserélni)

35541579.jpg

ui: gyári rugók elvileg.. ('92es verdából asszem..)

Link to comment
Megosztás:

Jah.. téényleg.. :lol: Pooower kááp? még nincs? :lol:

Jóól látom, hogy ez polír?

ui: hátsó lámpádat se felejtsük ki a sorból :lol:

ui2: Xray: ezt a képet említettem a telcsibe.. hogy hogy leült a segge..még ha kicsit lejt is pont arra az oldalra...

Gyárihoz képest -35mm ennél sztem nem lenne alacsonyabban..

Link to comment
Megosztás:

....Asszem nekem most valami jó kis futóműre kell gyúrnom.. (4gátló + rugó) elég ratyi a verda (rugózás) :lol:

Konkrétan nem kicsit van elfáradva a rugó meg gátló.. (mondjuk az eredeti hátsó rugóim megvannak...vissza kéne rakni..de akkor már gátlót is jó lenne cserélni)

ui: gyári rugók elvileg.. ('92es verdából asszem..)....

És mennyi van rá a malacperselyben ? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.