Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

reggel laptopra került a dög...

semmit sem dobott ki hibának...(31 et csak)

3szor állt le reggel ... árpáád út... fót közepe... külső váci út...

ma már be sem akart indulni miután leállt...3-5 perc hülés után indult be csak...

mozgattuk járó motornál a gyujtás csatit, a légtömegmérő csatit, minden kábelt...

mentünk próba köröket hogy ha leáll akkor gyorsan megnézzük amíg nem indul hogy van e szikra...de az istenért sem akart leállni...

beértem melóba de smemi hibajelenség...hajtottam, ütöttem vágtam...motorfékeztem, gurultam üresben, próbáltam mindent amit lehet...de semmi...

nagyon szépen kérek valakit hogy gyújtsa fel ezt a sz@rt engem meg lőjjön le...

szerintem kéne bele egy új motor :lol:

Link to comment
Megosztás:

reggel laptopra került a dög...

semmit sem dobott ki hibának...(31 et csak)

3szor állt le reggel ... árpáád út... fót közepe... külső váci út...

ma már be sem akart indulni miután leállt...3-5 perc hülés után indult be csak...

mozgattuk járó motornál a gyujtás csatit, a légtömegmérő csatit, minden kábelt...

mentünk próba köröket hogy ha leáll akkor gyorsan megnézzük amíg nem indul hogy van e szikra...de az istenért sem akart leállni...

beértem melóba de smemi hibajelenség...hajtottam, ütöttem vágtam...motorfékeztem, gurultam üresben, próbáltam mindent amit lehet...de semmi...

nagyon szépen kérek valakit hogy gyújtsa fel ezt a sz@rt engem meg lőjjön le...

http://de.youtube.com/watch?v=2GZ81-wOgbg :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

beszéltem az Andrással akitől vettem a mocit...

azt mondta neki is volt ilyen szintén csak meleg motornál... végig játszott minden lehetőséget de végül az volt a gondja hogy a légtömegmérő csatijának a lábai bevoltak már rozsdálva...

megtisztogatta, kontakt spray rá és jó lett...ezt reggel mi is megcsináltuk de fótig bírta a vas....ott megint leállt...

lehet nem tisztítottuk meg elég rendesen vagy kéne wd 40 helyett valami rendes kontakt sprayt keresnem mert nem volt más reggel...

amúgy a motornak semmi baja jól húz és jól is eszik...

szerintem kéne bele egy új motor :lol:
Link to comment
Megosztás:

beszéltem az Andrással akitől vettem a mocit...

azt mondta neki is volt ilyen szintén csak meleg motornál... végig játszott minden lehetőséget de végül az volt a gondja hogy a légtömegmérő csatijának a lábai bevoltak már rozsdálva...

megtisztogatta, kontakt spray rá és jó lett...ezt reggel mi is megcsináltuk de fótig bírta a vas....ott megint leállt...

lehet nem tisztítottuk meg elég rendesen vagy kéne wd 40 helyett valami rendes kontakt sprayt keresnem mert nem volt más reggel...

amúgy a motornak semmi baja jól húz és jól is eszik...

ne vedd komolyan... csak irigykedtem :lol:

Link to comment
Megosztás:

Denagyonku..va jól megy valakiknek :lol: nyaralgatunk nyaralgatunk?? Énmeg tekerem a biriglit hogy legyen a hűtöhöz villanyotok nehogy a meleg SÖRT köljön innotok! :lol: :lol:

Örök hála!!! :lol: :D :D

előbb írd a nevemre, a kulcsait add át nekem, utána eliszkolok vele, nehogy meggyújtsd.

De azért utánna lődd már le, ha ilyen szépen kéri. :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

beszéltem az Andrással akitől vettem a mocit...

azt mondta neki is volt ilyen szintén csak meleg motornál... végig játszott minden lehetőséget de végül az volt a gondja hogy a légtömegmérő csatijának a lábai bevoltak már rozsdálva...

megtisztogatta, kontakt spray rá és jó lett...ezt reggel mi is megcsináltuk de fótig bírta a vas....ott megint leállt...

lehet nem tisztítottuk meg elég rendesen vagy kéne wd 40 helyett valami rendes kontakt sprayt keresnem mert nem volt más reggel...

amúgy a motornak semmi baja jól húz és jól is eszik...

Rájöttem mi a gond. Le kell cserélni az avatarodat! :lol:

Link to comment
Megosztás:

semmi sem kizárt...

de nemrég cseréltünk ac pumpát, és benzinszűrőt is...sőt a benzinvezeték egy részét is...

Akár szívhat falsot,lehet jeladó,lehet folytószelepház,bármi lehet sajnos....Lehet szar a benzinnyomás szabályozó......Fújd ki a légtömegmérőt féktisztítóval,karcsikánál bevállt,pedig vezérműtengely jeladó hibája volt :lol:

Link to comment
Megosztás:

ki fogom pucerválni akkor azt is, az a baj hogy jövő héten mennék egy nagyobb útra és nem lenne jó ha addig nem találnánk meg a hibát...

neked hogy derült ki a jeladó gebasz?

Akár szívhat falsot,lehet jeladó,lehet folytószelepház,bármi lehet sajnos....Lehet szar a benzinnyomás szabályozó......Fújd ki a légtömegmérőt féktisztítóval,karcsikánál bevállt,pedig vezérműtengely jeladó hibája volt :lol:
Link to comment
Megosztás:

ki fogom pucerválni akkor azt is, az a baj hogy jövő héten mennék egy nagyobb útra és nem lenne jó ha addig nem találnánk meg a hibát...

neked hogy derült ki a jeladó gebasz?

Mikor megvettem a kéket nem volt jó.....Szinte mindent kicseréltem,de rángatott,és leállt...A végén már annyira rossz volt a cucc hogy dobta a hibát,de 1 évig semmi hibakód nem volt :lol: ......De a légtömegmérő kifújás sajnos nem oldja meg hosszútávon a hibát :lol: ...Esetleg járo motornál féktisztítóval fújkáld meg a csöveket,ha valahol báltozik az alapjárat akkor fals levegőt szív ott.....Hátha :lol:

Link to comment
Megosztás:

Lacee, az a baj, hogy hülyeségekre szórod a pézt, ahelyett, hogy elvinnéd egy rendes szerelőhöz, aki ért hozzá, pl akit ma ajánlottam. Ma is má vettél volna vmi alkatrészt fölöslegesen, úgy, hogy azt se tod, hogy mi a gond. Éééérted... :lol:

Link to comment
Megosztás:

okkés, köszönöm majd akkor ezt is megpróbáljuk bár reggel a laptopon láttam hogy 960-on áll az alapjárata és nem nagyon mozdul el szóval szépen jár...

szerintem falsot sem szív de csekklom majd még1x... a légszűrőt meglestem ma, elég koszos de nem vészes, és az injektorhoz vezető gumin végig sem láttunk semmit...majd még próbálkozunk azért mindennel...

amugy asszem 15kg/h volt alapjáraton a beszívott levegőmennyisége stabilan...

Mikor megvettem a kéket nem volt jó.....Szinte mindent kicseréltem,de rángatott,és leállt...A végén már annyira rossz volt a cucc hogy dobta a hibát,de 1 évig semmi hibakód nem volt :lol: ......De a légtömegmérő kifújás sajnos nem oldja meg hosszútávon a hibát :lol: ...Esetleg járo motornál féktisztítóval fújkáld meg a csöveket,ha valahol báltozik az alapjárat akkor fals levegőt szív ott.....Hátha :lol:
Link to comment
Megosztás:

tegnap láttam egy gsi-t a vácin... fekete volt és full rieger optika.. szélesítés és miegymás.... ismerjük? :lol:

Nem, ezt a viccet még nem ismerjük... :lol:

Lacee!

esetleg ha valakinél játszásdiból van egy főtengely-jeladó, azt meg lehetne próbálni áttenni, 10 perc. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.