Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

most úgy csináltok mintha nem lett volna 1000 kép linkelve róla :(

http://wessyde.uw.hu/DSCF1371.JPG

ár még ohne, egyelőre egyezkedem a sráccal ha sikerül közös nevezőre jutni akkor lesz eladóóó :wink:

Á, ezt már láttam élőben is, igaz kocsi nélkül... :oops: Elég szép! 8)

De valami gusztustalan magas áron add el hogy ne fájjon a szívem. :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

naés, nem megszoktunk hogy mindig hülyeségeket beszél? :(

hö? képben vagy te az árakkal, Redi? ne hagyd magad átverni! :lol:

amúgy lehet, hogy elég nekem a 15 is, mert én ugye egy kényelemes családi kombit vettem, nem egy sportautót :lol:

oszt akkor asszony is nyugis, mert lehet közlekedni az autóval, meg hát nekem a fék miatt lényeges igazán, ugyibár

oldjuk meg! ;-)

Geri! most megyek utalni a pénzed ;-)

Link to comment
Megosztás:

THX kollega :wink:

Én meg már várom érkezését....

Thök komoly most beszéztem ecsémmel most vett sznapomra elektromos mocit a napfénytetőhöz :(

de mondtad, hogy nem kell, mert a könnyítés oltárán úgyis feláldozzátok a tetőt :-D

Link to comment
Megosztás:

Redi: Kerub bácsival lebeszéztem,h vigye ki 11be öcsémnek, mert ő úgyis ott tanyázik... Gondolom már ismered őt from index... ne tudd meg millyen drága volt :( 4 ropika

ps Anti én megmondtam nem adok érte nyócat :lol:

bazs: a sunroofot? könyítés oltárán? L vagyol tévedve, most úgy tünik hamarosan viszik L a csodás mocitetőm csodásan berácsozott kopoltyúkkal 1ütt, akkor viszont helyette light hood phase2 install és az kapásból kompenzálja a súlytöbbletet :lol:

Link to comment
Megosztás:

bazs: a sunroofot? könyítés oltárán? L vagyol tévedve, most úgy tünik hamarosan viszik L a csodás mocitetőm csodásan berácsozott kopoltyúkkal 1ütt, akkor viszont helyette light hood phase2 install és az kapásból kompenzálja a súlytöbbletet :(

ja! mindig elfelejtem, hogy neked nincs légkondid, így csak a tető marad :lol:

azé azt bánom, hogy a kombiban nincs :-(

Link to comment
Megosztás:

igen ugyanolyan szhar

de mineeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeek kérdezel ilyeneket :?:

Azért mert úgy néz ki szép haszonnal el tudom adni a Celit, és van egy olyan 95.12.ik havi fekete gsi ami nagyon tetszik, asszem ide is be volt linkelve a fórumra. Ráadásul a srác nem tudja fizetni rá a hitelt, úgyhogy elég jó áron el lehetne hozni valószinüleg.

Ja és légyszi ne kommentáld, hogy gondolkodok gsi-ben is :( köszi

Link to comment
Megosztás:

Azért mert úgy néz ki szép haszonnal el tudom adni a Celit, és van egy olyan 95.12.ik havi fekete gsi ami nagyon tetszik, asszem ide is be volt linkelve a fórumra. Ráadásul a srác nem tudja fizetni rá a hitelt, úgyhogy elég jó áron el lehetne hozni valószinüleg.

Ja és légyszi ne kommentáld, hogy gondolkodok gsi-ben is :lol: köszi

jah bocs

ha kérhetem akkor meg Te lécci vedd be a rudim

a thököm az idióta mentalitásodba eddig 1 szavam nem volt rá

de már kezdesz really nagyon fárasztó lenni

ps: Anti! írtam hogy lécci :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.