Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Egyébként meg 500-800e között esett a használt dizel autók ára,vagy kevesebb lett bennük a km.....(mondeok esetében) :lol: :lol: :lol:

Érdekes dolog ez.Bizonyos értelemben jót tett a gázolaj árának a növekedése a használt, eladásra váró diesel autók árának.

Mondjuk ugyan nem néztem, de 2.5 V6-tal is van Mondeó.....Ha jól emléxem.....

ennyi röviden.

Hátt gratula a szolnoki éber rend őrének..... :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én pl idáig ablalkot pucoltam, és nagytakarítunk...

Aztán most elhúzok veszek pár ezt azt magamnak...aztán ha István a rendelkezésemre bocsájtja a kulcskészletét...(először szerszámot írtam...de azért azt mégseeee... :lol: :lol: :lol: )akkor este kicserélném a lukas coolercsövem is... :lol:

Link to comment
Megosztás:

szolnoknál megállitott, hogy tudom e hogy nem szabad papir nélkül ilyet feltenni az ablakokra??ű

én meg mondtam hogy jééé. tényleg???

a meg feljelentett, és a KPM küdött egy papirt, hogy 15 napon belül pomázi vizsgabázoson vagy megjelenek egy vizsga erejéig, vagy kivonnyák a forgalomból.

megjelentem...

ennyi röviden.

izgi, és mit néznek ilyenkor, mindent mint egy rendes vizsgán????? :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

jaja, csak egy kicsit jobban. :lol:

vagynem :lol:

nem tudom, nem voltam ott ( :lol: ) úgy vitték oda, mert ugy gondoltam, hogy megveszem a nyugalmamat...

most átéltem, hogy mit éltek át amikor én vizsgáztatom a tieteket :lol:

vagyis most egy kicsit a férfinemiszerv másikoldalára kerültem... szoptam, és nem szopattam :lol:

Link to comment
Megosztás:

jaja, csak egy kicsit jobban. :lol:

vagynem :lol:

nem tudom, nem voltam ott ( :lol: ) úgy vitték oda, mert ugy gondoltam, hogy megveszem a nyugalmamat...

most átéltem, hogy mit éltek át amikor én vizsgáztatom a tieteket :lol:

vagyis most egy kicsit a férfinemiszerv másikoldalára kerültem... szoptam, és nem szopattam :lol:

ugye milyen szar dolog?

Link to comment
Megosztás:

Érdekes dolog ez.Bizonyos értelemben jót tett a gázolaj árának a növekedése a használt, eladásra váró diesel autók árának.

Mondjuk ugyan nem néztem, de 2.5 V6-tal is van Mondeó.....Ha jól emléxem.....

Dizelből van 2.0 116LE és 130LE és van a 2.2 150LE(ez francia motor)

A 2.5 az benzines ezek még a régebbi szériásak voltak ST néven...Az új az 3.0 V6

Ha így maradnak az árak akkor szerintem az új autó árakat is befolyásolni fogja :lol:

Link to comment
Megosztás:

szándékosan képpel idéztem :lol:

ez a király ültetés :lol:

http://emc.elte.hu/~uhuhu/kepek/img_7161.jpg

Hádde jóvanmáhé! :D

de fogadjunk, hogy nekem szélesebb a pacsker, ami alatta szolgált. :lol:

Akkora ültetés döccenőkön volt... hallottam is a hangját rendesen. :lol:

Mivel úgy néz ki, a kutyának sem kellenek a pacskereim, lehet meg is fogom csinálni azt a peremezést.

Ez van. Nekem bejön a látvány, max. sűrűn fogok futóműalkatrészeket venni... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.